Profil: Zuzana Durániková - Profil makléra

Ing. Zuzana Durániková

Gepard finance

Vo finančnom sektore sa pohybujem už od 1999, kedy som začínala v poisťovníctve. V priebehu času som sa rozhodla rozšíriť svoje pôsobenie na všetky sektory a  poskytovať klientom komplexný prehľad a finančné poradenstvo.

Najviac zo všetkého mi  prirástli k srdcu hypotéky, pretože len pri nich  prežívam s  klientmi tú radosť či už z nového alebo väčšieho bývania alebo prvého bytu či domu a to je hlavný dôvod, prečo som sa rozhodla im naplno venovať. Odmenou je pre mňa spokojný klient a jeho bezbolestný zážitok s vybavovaním hypotéky.

25
Rokov praxe
721
klientov
17
referencií

NAPÍSALI O MNE

 1. Hung Tran Minh 03-05-2024

  Chcel by som sa pani Zuzane Duranikovej velmi pekne podakovat za rychle vybavenie vyhodnej hypoteky. Proces vybavovania hypoteky bol bez stresu a komunikacia bola tiez dokonala. 10/10

 2. Klára Jamrichová 21-10-2023

  Pani Ďuraníková je skvelá žena a odborníčka. Pri vybavovaní hypotéky nám rozpracovala komplexný prehľad bánk a možností, ako postupovať. Pri celom procese bola vždy ochotná odpovedať na naše otázky a bojovala za najvýhodnejšie podmienky v našom mene. Vďaka nej bol celý priebeh vybavovania zjednodušený, nám stačilo len dodať materiály a prísť podpísať zmluvu do banky, Pani Ďuraníkovú odporúčam po profesionálnej aj ľudskej stránke. Môžete sa sami presvedčiť :)

 3. Vladimir Kubinda 08-06-2023

  V minulosti som vyuzil uz viacerych hypo specialistov, ale ani s jendym z nich som nebol tak spokojny ako s p. Duranikovou. Je skutocna profesionalna vo svojom obore. Podobnu skusenost mi potvrdili aj kolegovia, ktorych som jej odporucil.

 4. Marta Domeisen 07-06-2023

  Lepsiu maklerku uz ani nenajdete.Maximalna spokojnost.Velmi mila profesionalka je pani Duranikova.

 5. Michal Sabo 02-06-2023

  Som vďačny za jej profesionálnu prácu a odporúčam ju každému, kto hľadá spoľahlivú finančnú poradkyňu.

 6. Monika Vargova 02-05-2023

  S pani Duránikovou máme len tie najlepšie skúsenosti z profesionálnej aj osobnej stránky. Celý úverovy proces vybavovala za nás, trpezlivo všetko vysvetlila a bola veľmi príjemná a flexibilná k našim požiadavkám. Úplna spokojnosť a dobrý pocit počas celej doby vybavovania úveru. Ďakujeme!

 7. peter 10-12-2022

  uplna spokojnost Zuzka je extra clovek dakujeme

 8. Miroslava N 09-12-2022

  Ďakujem pani Duraníkovej za to ako precízne a kvalitne svoju prácu vykonáva aj za ochotu flexibilitu rýchle vybavenie hypotéky a všetky informácie ktoré mi dala. Veľmi ste mi pomohli a uľahčili celý priebeh. Na vybavenie stačilo pár podpisov ak aj nastala nieaká komplilácia zo strany banky hneď ste to riešili a vybavenie hypotéky bolo vďaka Vám úplne jednoduché. Ste naozaj jednička v tom čo robíte. Odporúčam jednoznačne všetkými desiatimi.

 9. Juraj Bednár 01-12-2022

  Jedno veľké dakujeme. Po tom ako vidím svojich kamarátov ze všetko riešia sami, im trvá hypotéka vybaviť rok, alebo kde všade musia behať vybavovať.... . Pani Duranikova je skutočne žena na svojom mieste. Poradí, doporučí, zanesie na kataster, skutočne pre mňa bolo vybaviť hypotéku vďaka nej veľmi jednoduché. Ešte raz jedno veľké ďakujeme a vrelo doporučujeme.

 10. Lucia 08-09-2022

  Ďakujem pani Zuzke Duránikovej za celý proces riešenia a vybavovania hypotéky. Hlavne za jej profesionálny a ľudsky prístup. Vždy som jej mohla zavolať a všetko mi vysvetlila. Všetko prebehlo rýchlo a bez problémov.

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.