Profil: Zuzana Durániková - Profil makléra

Ing. Zuzana Durániková

Gepard finance
"ODMENOU JE PRE MŇA SPOKOJNÝ KLIENT"

Vo finančnom sektore sa pohybujem už od 1999, kedy som začínala v poisťovníctve. V priebehu času som sa rozhodla rozšíriť svoje pôsobenie na všetky sektory a  poskytovať klientom komplexný prehľad a finančné poradenstvo.

Najviac zo všetkého mi  prirástli k srdcu hypotéky, pretože len pri nich  prežívam s  klientmi tú radosť či už z nového alebo väčšieho bývania alebo prvého bytu či domu a to je hlavný dôvod, prečo som sa rozhodla im naplno venovať. Odmenou je pre mňa spokojný klient a jeho bezbolestný zážitok s vybavovaním hypotéky.

23
Rokov praxe
559
klientov
8
referencií

NAPÍSALI O MNE

 1. Lucia 08-09-2022

  Ďakujem pani Zuzke Duránikovej za celý proces riešenia a vybavovania hypotéky. Hlavne za jej profesionálny a ľudsky prístup. Vždy som jej mohla zavolať a všetko mi vysvetlila. Všetko prebehlo rýchlo a bez problémov.

 2. Júlia Šodorová 07-09-2022

  Maximálna spokojnosť !!! Radosť zo spolupráce, takto by to malo byť !!! Pani Duranikova všetko vybavila na kľúč, predstavila mi všetky alternatívy financovania, z ktorých som si vybrala pre mňa tú najvhodnejšiu. Nemala som žiadne starosti, pani Duranikova všetko zariadila, ja som išla už len podpísať dokumenty. Určite odporúčam pani Duranikovú ako maklérku a aj hypo-špecialistku.

 3. Ondrej Chott 04-04-2022

  Veľká spokojnosť. Jednoznačne odporúčam.

 4. Jakub 31-01-2022

  TOP hypotekárna špecialistka ! Odporúčam … !!!

 5. Hai Tran Minh 24-12-2021

  - pani Zuzana Durániková dokázala dohodnúť vyššiu výšku a lepšie podmienky hypotéky aké mi ponúkali priamo v banke - priebeh vybavenia hypotéky bol rýchly - stačili len 2 stretnutia na vybavenie hypotéky(prvotné stretnutie a podpis hypotéky v banke) - o celom priebehu vybavovania hypotéky som bol informovaný cez web/whatsapp

 6. Juraj Marko 30-11-2021

  Všetko prebehlo tak ako sme si povedali

 7. Dana Kunc 23-11-2021

  Ďakujeme pani Zuzane Duránikovej za výbornú spoluprácu pri riešení financovania kúpy bytu. Poskytla nám stručný prehľad podmienok jednotlivých bánk, čo šetrí čas a urýchľuje proces rozhodovania. Vďaka jej vedomostiam a skúsenostiam s jednaním s bankami bol celý proces vybavovania hypotéky bezproblémový a rýchly. Ocenili sme tiež, že pani Zuzka podala za nás návrh na vklad záložného práva v súvislosti s hypotékou, jej spoluprácu s realitnou agentúrou a poradila ohľadom poistenia nehnuteľnosti. Dni dovolenky, ktoré by ste minuli behaním po bankách a katastri môžte využiť na sťahovanie a zariaďovanie nového bývania. Pani Zuzka je flexibilná, príjemná a profesionálna. Odporúčame pre bezproblémový a rýchly proces vybavenia hypotéky.

 8. Zuzana 14-11-2021

  Oceňujem u pani Zuzky Duránikovej vysokú odbornosť, spoľahlivosť, výbornú komunikáciu, snahu splniť predstavy klienta, ochotu všetko vysvetliť. Ďakujem pekne za celý proces vybavenia hypotéky. Pani Duránikovú veľmi odporúčam.

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.