Profil: Zuzana Durániková - Profil makléra

Ing. Zuzana Durániková

Gepard finance
"ODMENOU JE PRE MŇA SPOKOJNÝ KLIENT"

Vo finančnom sektore sa pohybujem už od 1999, kedy som začínala v poisťovníctve. V priebehu času som sa rozhodla rozšíriť svoje pôsobenie na všetky sektory a  poskytovať klientom komplexný prehľad a finančné poradenstvo.

Najviac zo všetkého mi  prirástli k srdcu hypotéky, pretože len pri nich  prežívam s  klientmi tú radosť či už z nového alebo väčšieho bývania alebo prvého bytu či domu a to je hlavný dôvod, prečo som sa rozhodla im naplno venovať. Odmenou je pre mňa spokojný klient a jeho bezbolestný zážitok s vybavovaním hypotéky.

24
Rokov praxe
638
klientov
13
referencií

NAPÍSALI O MNE

 1. Michal Sabo 02-06-2023

  Som vďačny za jej profesionálnu prácu a odporúčam ju každému, kto hľadá spoľahlivú finančnú poradkyňu.

 2. Monika Vargova 02-05-2023

  S pani Duránikovou máme len tie najlepšie skúsenosti z profesionálnej aj osobnej stránky. Celý úverovy proces vybavovala za nás, trpezlivo všetko vysvetlila a bola veľmi príjemná a flexibilná k našim požiadavkám. Úplna spokojnosť a dobrý pocit počas celej doby vybavovania úveru. Ďakujeme!

 3. peter 10-12-2022

  uplna spokojnost Zuzka je extra clovek dakujeme

 4. Miroslava N 09-12-2022

  Ďakujem pani Duraníkovej za to ako precízne a kvalitne svoju prácu vykonáva aj za ochotu flexibilitu rýchle vybavenie hypotéky a všetky informácie ktoré mi dala. Veľmi ste mi pomohli a uľahčili celý priebeh. Na vybavenie stačilo pár podpisov ak aj nastala nieaká komplilácia zo strany banky hneď ste to riešili a vybavenie hypotéky bolo vďaka Vám úplne jednoduché. Ste naozaj jednička v tom čo robíte. Odporúčam jednoznačne všetkými desiatimi.

 5. Juraj Bednár 01-12-2022

  Jedno veľké dakujeme. Po tom ako vidím svojich kamarátov ze všetko riešia sami, im trvá hypotéka vybaviť rok, alebo kde všade musia behať vybavovať.... . Pani Duranikova je skutočne žena na svojom mieste. Poradí, doporučí, zanesie na kataster, skutočne pre mňa bolo vybaviť hypotéku vďaka nej veľmi jednoduché. Ešte raz jedno veľké ďakujeme a vrelo doporučujeme.

 6. Lucia 08-09-2022

  Ďakujem pani Zuzke Duránikovej za celý proces riešenia a vybavovania hypotéky. Hlavne za jej profesionálny a ľudsky prístup. Vždy som jej mohla zavolať a všetko mi vysvetlila. Všetko prebehlo rýchlo a bez problémov.

 7. Júlia Šodorová 07-09-2022

  Maximálna spokojnosť !!! Radosť zo spolupráce, takto by to malo byť !!! Pani Duranikova všetko vybavila na kľúč, predstavila mi všetky alternatívy financovania, z ktorých som si vybrala pre mňa tú najvhodnejšiu. Nemala som žiadne starosti, pani Duranikova všetko zariadila, ja som išla už len podpísať dokumenty. Určite odporúčam pani Duranikovú ako maklérku a aj hypo-špecialistku.

 8. Ondrej Chott 04-04-2022

  Veľká spokojnosť. Jednoznačne odporúčam.

 9. Jakub 31-01-2022

  TOP hypotekárna špecialistka ! Odporúčam … !!!

 10. Hai Tran Minh 24-12-2021

  - pani Zuzana Durániková dokázala dohodnúť vyššiu výšku a lepšie podmienky hypotéky aké mi ponúkali priamo v banke - priebeh vybavenia hypotéky bol rýchly - stačili len 2 stretnutia na vybavenie hypotéky(prvotné stretnutie a podpis hypotéky v banke) - o celom priebehu vybavovania hypotéky som bol informovaný cez web/whatsapp

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.