Profil: Tomáš Bondor - Profil makléra

Tomáš Bondor

Gepard finance
NÁJDEM VÁM NAJLEPŠIU HYPOTÉKU

V bankovníctve mám 11 ročnú prax na rôznych pozíciách. Vďaka tomu mám komplexný prehľad a skúsenosti v oblasti financií, najmä financovaní bývania. Ako hypotekárny špecialista, a neskôr aj riaditeľ pobočky, som denne prichádzal do styku s kompletným hypotekárnym obchodom, ktorému sa naďalej profesionálne venujem. Každá požiadavka klienta ma zaväzuje a podnecuje "urobiť dobrú prácu".
Zakladám si na tom, aby sa  cítil obchodný partner na našich stretnutiach vypočutý a informovaný o všetkých dostupných možnostiach.
Za úspech považujem kompletne dokončenú prácu na klientovej požiadavke a jeho spokojnosť s mojimi službami.
13
Rokov praxe
301
klientov
47
referencií

NAPÍSALI O MNE

 1. Rasťo 12-05-2023

  U pána Bondora ste v dobrých rukách. Zabezpečí Vám všetky kroky, rieši za Vás nielen rôzne administratívne veci ale aj problémy a ušetrí Vám tak kopu času a aj stresu. Odporúčam využiť jeho služby.

 2. Lenka 13-12-2022

  Veľmi dobrá a profesionálna spolupráca. Odporúčam!

 3. Kamil 06-09-2022

  Veľmi si vážime prístup pána Bondora. Vysvetlil nám všetko krok po kroku, každú otázku sme mali zodpovedanu. Veľká spokojnosť, žiadne prekvapenie! Odporúčam a pánovi Bondorovi drzim palce!

 4. Zuzana R. 23-08-2022

  Prijemny, ustretovy a odborny pristup. Spolahlivost a aj vysvetlenia k detailom jednotlivych bank a samotnej hypotekarnej zmluve. Vzdy krok za krokom. Poradi a pritom nenalieha, samotne rozhodnutie je na klientovi. Pekne dakujem a rozhodne odporucam.

 5. Veronika 05-08-2022

  Napriek početným prekážkam a komplikáciám, ktoré sprevádzali proces refinancovania hypotéky v mojom špecifickom prípade, mal pán Bondor vždy obdivuhodne vytrvalý a ochotný prístup. Mimoriadne oceňujem jeho promptnosť a proaktívnosť v jednaní, ktorá bola v celom procese kľúčová. Ak hľadáte niekoho, kto sa nezľakne neštandardných okolností a podporí Vás svojím pozitívnym prístupom, ste na správnom mieste. Ďakujem za skvelú spoluprácu.

 6. Michal 21-07-2022

  Touto cestou by som chcel vyjadriť absolútne poďakovanie pánovi Bondorovi za odborné informácie, rady a skúsenosti, promptný prístup k riešeniu hypotéky napriek všetkým súčasným prekážkam a okolnostiam. Proklientsky prístup bez žiadneho zavádzania a klamania. Po celý čas zastupoval naše záujmy. Hodnotenie 10/10. Pri opätovnom riešení hypotéky by som bez váhania spolupracoval s pánom Bondorom. Ďakujem

 7. Katarina Gephardt 11-07-2022

  Pán Bondor bol nesmierne ochotný, trpezlivý a ústretový a úspešne nám pomohol vybaviť hypotéku napriek zložitejším a meniacim sa okolnostiam. Obzvlášť oceňujem jeho spôsob komunikácie, vždy odpovedal na odkazy a otázky bez odkladu. Vrelo ho odporúčam pána Bondora a Gepard Finance.

 8. Mario Kral 26-04-2022

  Velmi som spokojny s poradenstvom aj rychlostou odozvy. Velka ochota, dakujem velmi pekne.

 9. Alexandra Ganobcikova 26-04-2022

  Srdecna vdaka za skvele odborne poradenstvo a ludsky pristup. Promptny pristup, ochota, podrobne vysvetlenie, ziadny tlak ku konkretnej ponuke, vsetko som rozhodovala sama. Urcite pana Bondora budem odporucat mojim znamym :)

 10. Bianca 13-04-2022

  Počas celého procesu kúpy nehnuteľnosti s nami pán Bondor jednal otvorene. O všetkých detailoch sme boli vopred informovaní, a v prípade nejasností nám vedel zodpovedať na akékoľvek otázky súvisiace s možnosťami financovania kúpy nehnuteľnosti.

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.