Profil: Tomáš Bondor - Profil makléra

Tomáš Bondor

 • Hypotekárny špecialista
 • Panónska cesta 6 (3-podlažná biela budova oproti Plus7)
 • 851 04 Bratislava
 • tomas.bondor@gepardfinance.sk
 • +421 948 651 225
Gepard finance
NÁJDEM VÁM NAJLEPŠIU HYPOTÉKU

V bankovníctve mám 11 ročnú prax na rôznych pozíciách. Vďaka tomu mám komplexný prehľad a skúsenosti v oblasti financií, najmä financovaní bývania. Ako hypotekárny špecialista, a neskôr aj riaditeľ pobočky, som denne prichádzal do styku s kompletným hypotekárnym obchodom, ktorému sa naďalej profesionálne venujem. Každá požiadavka klienta ma zaväzuje a podnecuje "urobiť dobrú prácu".
Zakladám si na tom, aby sa  cítil obchodný partner na našich stretnutiach vypočutý a informovaný o všetkých dostupných možnostiach.
Za úspech považujem kompletne dokončenú prácu na klientovej požiadavke a jeho spokojnosť s mojimi službami.
11
Rokov praxe
101
klientov
23
referencií

NAPÍSALI O MNE

 1. Juraj 09-10-2021

  Pán Bondor nám poskytol profesionálne poradenstvo a servis pri vybavovaní hypotéky. Pomohol nám zorientovať sa na trhu a vybrať produkt, ktorý najlepšie spĺňa naše požiadavky. Následne zabezpečil refinancovanie hypotéky od začiatku až po úspešný koniec. Určite jeho služby odporúčam.

 2. Silvia 01-10-2021

  Vynikajuci servis, naozaj ze tip top, p Bondor mi pomohol uplne so vsetkym od A po Z. Nachadzam sa v zahranici a vsetko prebehlo hladko bez toho aby som musela prist na Slovensko a podmienky uplne najlepsie a cerpanie dokonca do vyssej sumy ako by povodny odhad. Dakujeme este raz, testim sa na dalsiu spolupracu :-)

 3. Daniela 29-07-2021

  Za mňa úplne super. Rýchle vybavenie všetkých vecí, super komunikácia nemám čo vytknúť, len odporúčam.

 4. Peter Kochol 23-07-2021

  So službami pána Bondora som nadovšetko spokojný a zároveň príjemne prekvapený aj z jeho priateľskej a bezprostrednej komunikácie. Oceňujem vysoko profesionálny prístup s vybavovaním hypotéky a najmä jeho promptné a bezodkladné riešenia všetkých doplňujúcich požiadaviek zo strany banky. Pána Bondora určite doporučujem ako finančného poradcu a v prípade mojich budúcich finančných investícií sa na neho s plnou dôverou obrátim.

 5. Dominika Gubricova 16-07-2021

  Lepšieho hypotekárneho špecialistu ako pána Bondora som si priať ani nemohla.

 6. Michal 05-07-2021

  Veľmi profesionálny a zároveň priateľský prístup. Vďaka nasadeniu p. Bondora bol celý proces od výberu banky, cez podanie žiadosti až po čerpanie hypotéky maximálne bezproblémový. Každému kto potrebuje vyriešiť hypotéku môžem spoluprácu s pánom Bondorom jedine odporučiť. Teším sa na našu ďalšiu spoluprácu.

 7. Jana 15-06-2021

  S pánom Bondorom je veľká radosť spolupracovať, vybaví pre Vás iba to najlepšie, povedala by som až nemožné. :) Má na Vás čas vždy, keď to potrebujete, je ústretový a milý v komunikácii. Nemá iba finančné know-how, ale čo je podstatné, je ľudský a priateľský. K takým ľuďom sa vždy radi vrátite. Kade chodím ho ospevujem a každému odporúčam.

 8. Jozef 04-06-2021

  Maximálna spokojnosť s profesionálnym a ľudským prístupom pána Bondora. Môžem iba odporúčať.

 9. Jaroslav Masrna 26-05-2021

  Pán Bondor je profesionál a človek na svojim mieste. Maximálna spokojnosť plus nad očakávanie. Férový prístup, spoľahlivosť, ochota a dobrý pocit. Ďakujeme!

 10. Anna Ťažká 12-05-2021

  Pán Bondor s nami bol počas celého úspešného procesu výberu a vybavenia hypotéky. Je profesionálny, korektný, vždy zastihnuteľný a ochotný čokoľvek vysvetliť či vybaviť. Som rada, že sme s ním mali možnosť spolupracovať a dúfam, že to nebolo naposledy.

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.