Profil: Tomáš Bondor - Profil makléra

Tomáš Bondor

Gepard finance
NÁJDEM VÁM NAJLEPŠIU HYPOTÉKU

V bankovníctve mám 11 ročnú prax na rôznych pozíciách. Vďaka tomu mám komplexný prehľad a skúsenosti v oblasti financií, najmä financovaní bývania. Ako hypotekárny špecialista, a neskôr aj riaditeľ pobočky, som denne prichádzal do styku s kompletným hypotekárnym obchodom, ktorému sa naďalej profesionálne venujem. Každá požiadavka klienta ma zaväzuje a podnecuje "urobiť dobrú prácu".
Zakladám si na tom, aby sa  cítil obchodný partner na našich stretnutiach vypočutý a informovaný o všetkých dostupných možnostiach.
Za úspech považujem kompletne dokončenú prácu na klientovej požiadavke a jeho spokojnosť s mojimi službami.
14
Rokov praxe
442
klientov
51
referencií

Developerské projekty

NAPÍSALI O MNE

 1. Lukas a Diana 29-04-2024

  Perfektná spolupráca a hlavne hypotéka úspešne načerpaná. Určite odporúčame a ďakujeme veľmi pekne.

 2. Oliver 24-04-2024

  So spoluprácou s pánom Bondorom som maximálne spokojný. Prístup pána Bondora je veľmi ústretový a vo svojom odbore je skutočný špecialista. V prípade otázok vždy reagoval promptne, celý proces bol vďaka nemu zrozumiteľný a pohodlný.

 3. Івахно Євген 03-11-2023

  Доброго дня, хотів би подякувати Томашу Бондару за його роботу, ця людина зробила неможливе, навіть коли вже були впевнені що нічого не вийде він підтримував і намагався добитися результату. І все вийшло!, дякуємо тобі Томаш!

 4. Michaela 03-07-2023

  Odporučila nam p.Bondora jedna milá mladá pani a urobila dobre. My sme boli aj sme velmi spokojní. Milý, sympatický muž, vo všetkom nám vysvetlil dopodrobna. Klobúk dolu p.Bondor. Do budúcna veľmi radi znovu na neho obrátime s prosbou alebo otázkami.

 5. Rasťo 12-05-2023

  U pána Bondora ste v dobrých rukách. Zabezpečí Vám všetky kroky, rieši za Vás nielen rôzne administratívne veci ale aj problémy a ušetrí Vám tak kopu času a aj stresu. Odporúčam využiť jeho služby.

 6. Lenka 13-12-2022

  Veľmi dobrá a profesionálna spolupráca. Odporúčam!

 7. Kamil 06-09-2022

  Veľmi si vážime prístup pána Bondora. Vysvetlil nám všetko krok po kroku, každú otázku sme mali zodpovedanu. Veľká spokojnosť, žiadne prekvapenie! Odporúčam a pánovi Bondorovi drzim palce!

 8. Zuzana R. 23-08-2022

  Prijemny, ustretovy a odborny pristup. Spolahlivost a aj vysvetlenia k detailom jednotlivych bank a samotnej hypotekarnej zmluve. Vzdy krok za krokom. Poradi a pritom nenalieha, samotne rozhodnutie je na klientovi. Pekne dakujem a rozhodne odporucam.

 9. Veronika 05-08-2022

  Napriek početným prekážkam a komplikáciám, ktoré sprevádzali proces refinancovania hypotéky v mojom špecifickom prípade, mal pán Bondor vždy obdivuhodne vytrvalý a ochotný prístup. Mimoriadne oceňujem jeho promptnosť a proaktívnosť v jednaní, ktorá bola v celom procese kľúčová. Ak hľadáte niekoho, kto sa nezľakne neštandardných okolností a podporí Vás svojím pozitívnym prístupom, ste na správnom mieste. Ďakujem za skvelú spoluprácu.

 10. Michal 21-07-2022

  Touto cestou by som chcel vyjadriť absolútne poďakovanie pánovi Bondorovi za odborné informácie, rady a skúsenosti, promptný prístup k riešeniu hypotéky napriek všetkým súčasným prekážkam a okolnostiam. Proklientsky prístup bez žiadneho zavádzania a klamania. Po celý čas zastupoval naše záujmy. Hodnotenie 10/10. Pri opätovnom riešení hypotéky by som bez váhania spolupracoval s pánom Bondorom. Ďakujem

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.