Profil: Tomáš Bondor - Profil makléra

Tomáš Bondor

 • Hypotekárny špecialista
 • Panónska cesta 6 (3-podlažná biela budova oproti Plus7)
 • 851 04 Bratislava
 • tomas.bondor@gepardfinance.sk
 • +421 948 651 225
Gepard finance
NÁJDEM VÁM NAJLEPŠIU HYPOTÉKU

V bankovníctve mám 11 ročnú prax na rôznych pozíciách. Vďaka tomu mám komplexný prehľad a skúsenosti v oblasti financií, najmä financovaní bývania. Ako hypotekárny špecialista, a neskôr aj riaditeľ pobočky, som denne prichádzal do styku s kompletným hypotekárnym obchodom, ktorému sa naďalej profesionálne venujem. Každá požiadavka klienta ma zaväzuje a podnecuje "urobiť dobrú prácu".
Zakladám si na tom, aby sa  cítil obchodný partner na našich stretnutiach vypočutý a informovaný o všetkých dostupných možnostiach.
Za úspech považujem kompletne dokončenú prácu na klientovej požiadavke a jeho spokojnosť s mojimi službami.
11
Rokov praxe
78
klientov
20
referencií

NAPÍSALI O MNE

 1. Peter Kochol 23-07-2021

  So službami pána Bondora som nadovšetko spokojný a zároveň príjemne prekvapený aj z jeho priateľskej a bezprostrednej komunikácie. Oceňujem vysoko profesionálny prístup s vybavovaním hypotéky a najmä jeho promptné a bezodkladné riešenia všetkých doplňujúcich požiadaviek zo strany banky. Pána Bondora určite doporučujem ako finančného poradcu a v prípade mojich budúcich finančných investícií sa na neho s plnou dôverou obrátim.

 2. Dominika Gubricova 16-07-2021

  Lepšieho hypotekárneho špecialistu ako pána Bondora som si priať ani nemohla.

 3. Michal 05-07-2021

  Veľmi profesionálny a zároveň priateľský prístup. Vďaka nasadeniu p. Bondora bol celý proces od výberu banky, cez podanie žiadosti až po čerpanie hypotéky maximálne bezproblémový. Každému kto potrebuje vyriešiť hypotéku môžem spoluprácu s pánom Bondorom jedine odporučiť. Teším sa na našu ďalšiu spoluprácu.

 4. Jana 15-06-2021

  S pánom Bondorom je veľká radosť spolupracovať, vybaví pre Vás iba to najlepšie, povedala by som až nemožné. :) Má na Vás čas vždy, keď to potrebujete, je ústretový a milý v komunikácii. Nemá iba finančné know-how, ale čo je podstatné, je ľudský a priateľský. K takým ľuďom sa vždy radi vrátite. Kade chodím ho ospevujem a každému odporúčam.

 5. Jozef 04-06-2021

  Maximálna spokojnosť s profesionálnym a ľudským prístupom pána Bondora. Môžem iba odporúčať.

 6. Jaroslav Masrna 26-05-2021

  Pán Bondor je profesionál a človek na svojim mieste. Maximálna spokojnosť plus nad očakávanie. Férový prístup, spoľahlivosť, ochota a dobrý pocit. Ďakujeme!

 7. Anna Ťažká 12-05-2021

  Pán Bondor s nami bol počas celého úspešného procesu výberu a vybavenia hypotéky. Je profesionálny, korektný, vždy zastihnuteľný a ochotný čokoľvek vysvetliť či vybaviť. Som rada, že sme s ním mali možnosť spolupracovať a dúfam, že to nebolo naposledy.

 8. Kristina Vargová 08-05-2021

  Len ťažko nájdete lepšieho hypotekárneho špecialistu ako je pán Bondor. Okrem maximálnej profesionality a prehľadu v oblasti financovania nehnuteľnosti, má neskutočne krásny ľudsky prístup, vďaka čomu bola pre mna kúpa nehnuteľnosti nielenže úplne bez stresu, ale aj veľmi príjemná a radostná záležitosť. Všetkým svojim známym, ktorí uvažujú o kúpe nehnuteľnosti pána Bondora vrelo odporúčam a ja sa už teraz teším na ďalšiu spoluprácu s ním.

 9. Peter + Katarína 28-04-2021

  So servisom od pána Bondora sme absolútne spokojní, vysoko oceňujeme profesionalitu, promptnosť a ľudský prístup. Postaral sa o všetko potrebné ohľadom refinancovania hypotéky, zabezpečil úkony na katastri ako i skoordinoval postup s bankou a na našej strane stačilo podpísať potrebné dokumenty, všetko prebehlo bez akýchkoľvek problémov a komplikácii. Ušetril nám kopec času a stresov. Jednoznačne odporúčame.

 10. Viera L. 26-04-2021

  Ďakujem pánovi Bondorovi za vyriešenie hypotéky. Spolupráca s ním bola výborná, vďaka svojim skúsenostiam veľmi aktívne skúšal nájsť riešenia problémov, ktoré sa pri hypotéke vyskytli. Komunikácia s pánom Bondorom je na veľmi vysokej úrovni, profesionálne aj ľudsky. Veľmi rada odporúčam pána Bondora na spoluprácu pri riešení financovania bývania.

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.