Matej Golej

hypotekárny špecialista
Panónska cesta 6 (3-podlažná biela budova oproti Plus7)
851 04 Bratislava
Mobil: +421 903 224 487

Úverom sa aktívne venujem už vyše 10 rokov. Začínal som ako hypotekárny špecialista v Sporocentre bývania, pokračoval som ako riaditeľ pobočky, ďalej ako riaditeľ centra regionálneho predaja a v neposlednom rade ako koordinátor tímu podpory externého predaja. Za toto obdobie som pôsobil vo viacerých bankách a riešil som množstvo úverov, z ktorých ani jeden nebol rovnaký a často sa nezaobišiel bez určitých komplikácií. V ťažkých časoch bolo vždy pre klienta dôležité mať po svojom boku niekoho, komu mohol dôverovať, kto bol zodpovedný a o koho sa mohol kedykoľvek oprieť. Takéto vlastnosti ako službu pre klienta vnímam ako svoje poslanie.


Potran Vladimír - piatok, 15. november 2019

Perfektný profesionál. Som veľmi spokojný a môžem ho len odporučiť.

Matej Golej

Oskar Janka - štvrtok, 14. november 2019

Pri refinancovani uveru nam Matej Golej velmi pomohol. S manzelkou sme odkladali refinancovanie uveru na poslednu chvilu, avsak aj tak sme dostali najvyhodnejsi uver na trhu. Ocenujeme jeho ochotu, znalosti a taktiez kontakty, s ktorymi pracuje.

Matej Golej

Mgr. Petra Tyralová, M.B.A. - streda, 06. november 2019

Touto cestou by som sa chcela veľmi pekne poďakovať pánovi Golejovi za jeho schopnosť riešiť veci promptne, efektívne, zároveň trpezlivo a profesionálne. Vždy bol dobre naladený a pripravený pohotovo odpovedať na všetky odborné otázky spojené s hypotékou a bankovými službami. Bolo vidno, že má prehľad a skúsenosti. Taktiež oceňujem ochotu pomôcť s dodatočnými aktivitami spojenými s nadobudnutím úveru.
Môžem len vrelo odporučiť.

Matej Golej

Herakovci - piatok, 11. október 2019

s Panom Golejom mame dobre skusenosti a hlavne mu doverujeme a o to ide dakujeme

Matej Golej

Michal - štvrtok, 10. október 2019

Ďakujeme za maximálne profesionálny prístup a mimoriadne rýchle vybavenie našich požiadaviek, aj napriek tomu, že náš prípad bol komplikovaný a museli sme ho vyriešiť veľmi rýchlo. K tomu si veľmi vážime priateľskú a bezprostrednú komunikáciu a ochotu venovať sa nám 24/7. Ak by sme mohli dať 5 hviezdičiek, dáme 6 :)

Matej Golej

Juraj Ku - streda, 25. september 2019

Pán Golej mi pri riešení nového bývania pomohol nie len svojimi skúsenosťami a kontaktami na tých správnych ľudí vo financujúcich bankách, ale aj odporúčaním promptného znalca. Úkony pri ktorých som nemusel byť osobne ochotne vybavil za mňa, čo výrazne urýchlilo celý proces. Ďakujem

Matej Golej

Michal - piatok, 28. jún 2019

Týmto chcem poďakovať p. Golejovi za pomoc pri refinancovaní hypotekárneho úveru. Jeho pomoc a poradenstvo boli neocenitelné. Jeho ústretovosť nad rámec očakávania. Pri spolupráci s ním boko vidno, že je v danej oblasti doma. V budúcnosti určite využijem jeho služby keď budem riešiť úver, hypotekárny, či iný.

Matej Golej

Mgr. Jana Bálintová - piatok, 28. jún 2019

Dobrý deň,
chcem sa veľmi pekne poďakovať za profesionálny a ústretový prístup i osobné nasadenie pri vybavovaní hypotéky a za veľmi rýchly a hladký priebeh. Určite ďalej doporučím.

Matej Golej

Matej - piatok, 28. jún 2019

Dobrý deň,

Touto cestou by som chcel poďakovať p.Golejovi za príjemné stretnutie, ochotu a rýchle vyriešenie hypotekárneho úveru.

Ďakujem ⯑

Matej Golej

Juraj Kleberc - štvrtok, 11. apríl 2019

Maximálna spokojnosť

Matej Golej

Napísať referenciu

Ohodnotiť hypotekárneho špecialistu - Matej Golej

Zvoľte počet hviezdičiek

(5 hviezdičiek = najvyšší stupeň spokojnosti)
Certifikovaný hypotekárny špecialista je nezávislý podnikateľ vykonávajúci svoju činnosť na základe zápisu do zoznamu podriadených finančných agentov (PFA) v sektore poskytovania úverov pod svojim prideleným registračným číslom.