Profil: Matej Golej - Profil makléra

Matej Golej

 • Hypotekárny špecialista
 • Panónska cesta 6 (3-podlažná biela budova oproti Plus7)
 • 851 04 Bratislava
 • matej.golej@gepardfinance.sk
 • +421 903 224 487
Gepard finance
Nájdem Vám NAJLEPŠIU HYPOTÉKU

Moje pracovné skúsenosti zahŕňajú širokú škálu projektov a činností vo finančnom sektore. Od otvárania nových bankových pobočiek, cez nastavovanie interných bankových procesov a systémov, až po marketingovú propagáciu produktov a služieb. Vďaka ich rôznorodosti a mnohým rokom praxe vám dnes dokážem ponúknuť kvalitné hypotekárne poradenstvo.
Mám tiež odborné znalosti a skúsenosti s rôznymi hypotekárnymi centrami (monitoring kvality, metodika spolupráce, podpora a monitoring obchodnej činnosti, školiace aktivity, odborné semináre, výročné konferencie a iné). 

Vďaka spolupráci na vyhodnocovaní risk manažmentu mám bohaté skúsenosti aj so schvaľovacími procesmi úverov v bankách.
Organizovanie biznis stretnutí a vzdelávacích aktivít mi poskytli odborný a profesijný prehľad a stabilné kontakty v bankovom sektore. 
Vďaka týmto (a mnohým ďalším) skúsenostiam pre vás dokážem vypracovať ponuku na trhu, presne ušitú na mieru vám a vašim požiadavkám. 

Teším sa na spoločnú spoluprácu!

 

17
Rokov praxe
376
klientov
57
referencií

Certifikáty a ocenenia

NAPÍSALI O MNE

 1. Katka K. 15-07-2021

  Na Mateja som dostala kontakt od známej, ktorá bola s jeho službou spokojná a neľutujem, že sme sa s priateľom obrátili práve naňho. Pri výbere hypotéky nám bol nápomocný a ochotný poradiť na základe mnohých skúseností. Profesionál s veľmi ľudským prístupom. :) Odporúčam!

 2. Peter D 06-05-2021

  2 roky. 2 roky som si hľadal nehnuteľnosť a vždy keď som mal otázky ohľadom vývoja trhu či už nehnuteľností ale aj hypoték, Matej vždy ochotne a promptne pomohol, poradil, zistil. Oceňujem jeho prehľad vo ,,vodách,, bankovníctva a hypoték. Priateľský, komunikatívny, dravý.. Fantastická kombinácia...podľa mňa najlepšieho hypotekárneho špecialistu.

 3. Martina a Katka 10-04-2021

  Srdečne ďakujeme za bezchybné sprevádzanie v celom procese úspešného získania potrebného hypoúveru. Ak hľadáte profesionalitu, promptnosť, maximálnu ústretovosť, výbornú osobnú aj virtuálnu komunikáciu, oslovte p.Goleja.

 4. Michal Hupka 31-03-2021

  Dakujeme za pomoc s vybavovanim hypoteky. Usetrili ste nam kopec casu, samozrejme ked bude znamy potrebovat pomoc odporucime vas. Este raz dakujeme

 5. Dominika a Zdeno 25-02-2021

  Prístup pána Goleja je špičkový, je vidno že sa veci snaží vyriešiť. Predostrie vám viacero ponúk a vyhodnotí ktorá je pre vašu situáciu najlepšia. Je priateľský a ústretový, boli sme s ním veľmi spokojní.

 6. Martina a Jakub 11-02-2021

  Uz na prvom stretnuti s Matejom Golejom sme ocenili jeho profesionalny a zaroven osobny a ludsky pristup. Dakujeme za trpezlivost a ochotu, jeho pristup ku klientom, nie je u nas samozrejmostou. Aj touto cestou mu velmi pekne dakujeme :-)

 7. Veronika 06-02-2021

  Komunikacia a s Matejom Golejom je obrovska radosť. Najviac obdivujem vášeň s akou pracuje. Všetko, na čom sme sa dohodli dodržal a vybavil veľmi rýchlo. Važim si čas, ktorý mi venoval a teším sa na našu ďalšiu spoluprácu.

 8. Dusan T 17-01-2021

  S panom Golejom som spolupracoval pri vybavovani hypoteky s prijmom zo zahranicia. Velmi ocenujem jeho profesionalny pristup pri kazdom kroku, nadstandardnu starostlivost o klienta a promptnu a ustretovu komunikaciu. Urcite jeho sluzby odporucam a budem ich vyuzivat aj nadalej.

 9. Michal Súkeník 14-01-2021

  Pán Golej je veľký odborník vo svete hypoték a bánk. Pre každého svojho klienta vie zabezpečiť čo najlepšie podmienky a možnosti financovania nového bývania, zároveň má veľmi profesionálny a priateľský prístup. Určite odporúčam pre hypotekárne poradenstvo.

 10. Sergej 12-01-2021

  Určite môžem odporučiť pána Goleja! Oceňujem jeho profesionálny prístup k práci, znalosti, nasadenie, komunikatívnosť, promptnosť a proklientsky prístup. Pomohol mi vybaviť hypotéku v zdanlivo mne neriešiteľnej situácií, a určite ho budem opäť kontaktovať v budúcnosti. Ďakujem ešte raz.

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.