Profil: Matej Golej - Profil makléra

Matej Golej

Gepard finance
Nájdem Vám NAJLEPŠIU HYPOTÉKU

Moje pracovné skúsenosti zahŕňajú širokú škálu projektov a činností vo finančnom sektore. Od otvárania nových bankových pobočiek, cez nastavovanie interných bankových procesov a systémov, až po marketingovú propagáciu produktov a služieb. Vďaka ich rôznorodosti a mnohým rokom praxe vám dnes dokážem ponúknuť kvalitné hypotekárne poradenstvo.
Mám tiež odborné znalosti a skúsenosti s rôznymi hypotekárnymi centrami (monitoring kvality, metodika spolupráce, podpora a monitoring obchodnej činnosti, školiace aktivity, odborné semináre, výročné konferencie a iné). 

Vďaka spolupráci na vyhodnocovaní risk manažmentu mám bohaté skúsenosti aj so schvaľovacími procesmi úverov v bankách.
Organizovanie biznis stretnutí a vzdelávacích aktivít mi poskytli odborný a profesijný prehľad a stabilné kontakty v bankovom sektore. 
Vďaka týmto (a mnohým ďalším) skúsenostiam pre vás dokážem vypracovať ponuku na trhu, presne ušitú na mieru vám a vašim požiadavkám. 

Teším sa na spoločnú spoluprácu!

 

18
Rokov praxe
544
klientov
73
referencií

Certifikáty a ocenenia

NAPÍSALI O MNE

 1. Richard 05-07-2022

  Pán Golej bol profesionalý a ľudský. Myslím, že mi navrhol najlepšie riešenie v danom čase. Môžem ho iba odporúčať. :)

 2. Ivana Kravčíková 07-06-2022

  S pánom Golejom som bola maximálne spokojná, profesionálny a nadštandardný pristup. Rozhodne ho budem odporúčať. Ešte raz veľké ďakujem.

 3. Martin Sloboda 09-05-2022

  Keby na Slovensku vsetci pracovali tak ako pan Golej, boli by sme nove Svajciarsko. Spolupraca s Matejom bola fantasticka. Riesil s nami relativne narocny pripad (kvoli predavajucemu), ktory sa tiahol 3/4 roka. Matej bol stale k dispozicii, aj cez sviatky a vikendy, nebyt jeho skusenosti, schopnosti a nadhladu, mozno by sa nam obchod ani nepodarilo uzavriet. Matej vsetko do detailu naplanoval, vybavil vybornu urokovu sadzbu, zmanazoval a pracoval nad ramec svojich povinnosti. Okrem spickovej odbornosti je precizny, spolahlivy, presny, ochotny a navyse velmi prijemny clovek. Spolupracu s nim mozem len doporucit a budem rad, ked sa nase cesty opat pretnu.. Velka vdaka!

 4. Zuzana Štefekova 09-05-2022

  Výborný poradca , pomohol nám začo mu veľmi ďakujeme. Boli a sme maximálne spokojný. Ústretový, milý a sympaticky. Bodaj by viacerí išli v jeho šľapajách.

 5. Petra 22-04-2022

  Spolupráca s Matejom Golejom bola skvelá skúsenosť. Je ako kúzelník ktorý mi pomohol vybaviť v hypotéku v akú som ani nedúfala. Skvelý prístup , pochopenie,ľudskosť, skúsenosti a tvrdá práca je zo čo z neho robí profesionála vo svojom obore. Odporúčam všetkými desiatimi verím že nik neľutuje a ani nebude ľutovať spoluprácu s ním.

 6. Lukáš 04-01-2022

  S Maťom máme len tie najlepšie skúsenosti. Pomôže, poradí, všetko vybaví promptne.

 7. Mgr. Petra Tyralová, MBA 07-12-2021

  S pánom Matejom Golejom sme boli od samého začiatku veľmi spokojní. Jeho profesionalita, skúsenosti a prehľad sú istotne jeho devízou. Určite by sme ho odporučili aj ďalším klientom. Úprimne sa tešíme na ďalšiu spoluprácu pod jeho vedením.

 8. Gabriela 01-12-2021

  Veľmi šikovný, vždy dochvíľny, promptne rieši problémy, Maťa len odporúčam

 9. Matej Golej 01-12-2021

  Mam velmi dobre skusenosti, uz niekolkokrat mi vyborne pomohol a nasiel a vybavil vyborne podmienky.

 10. Jana Gregvorková 03-11-2021

  Výborná komunikácia, absolútna spoľahlivosť, ľudský prístup. Ďakujem a odporúčam!

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.