Profil: Matej Golej - Profil makléra

Matej Golej

Gepard finance
Nájdem Vám NAJLEPŠIU HYPOTÉKU

Moje pracovné skúsenosti zahŕňajú širokú škálu projektov a činností vo finančnom sektore. Od otvárania nových bankových pobočiek, cez nastavovanie interných bankových procesov a systémov, až po marketingovú propagáciu produktov a služieb. Vďaka ich rôznorodosti a mnohým rokom praxe vám dnes dokážem ponúknuť kvalitné hypotekárne poradenstvo.
Mám tiež odborné znalosti a skúsenosti s rôznymi hypotekárnymi centrami (monitoring kvality, metodika spolupráce, podpora a monitoring obchodnej činnosti, školiace aktivity, odborné semináre, výročné konferencie a iné). 

Vďaka spolupráci na vyhodnocovaní risk manažmentu mám bohaté skúsenosti aj so schvaľovacími procesmi úverov v bankách.
Organizovanie biznis stretnutí a vzdelávacích aktivít mi poskytli odborný a profesijný prehľad a stabilné kontakty v bankovom sektore. 
Vďaka týmto (a mnohým ďalším) skúsenostiam pre vás dokážem vypracovať ponuku na trhu, presne ušitú na mieru vám a vašim požiadavkám. 

Teším sa na spoločnú spoluprácu!

 

19
Rokov praxe
636
klientov
80
referencií

Certifikáty a ocenenia

NAPÍSALI O MNE

 1. Mária Žilková 07-09-2023

  Spolupráca s pánom Golejom bola fantastická. Prehľad na trhu s hypotekárnymi úvermi, odborné poradenstvo, ústretový prístup, flexibilita a rýchlosť. Určite odporúčam!

 2. Stanislav Bojnanský 07-07-2023

  skvelá spolupráca s p. Golejom - odborník s výborným prehľadom a sieťov kontaktov, kt. vie prispôsobiť poradenstvo k potrebám klienta a vie komunikovať flexibilne a efektívne.

 3. Juraj Fiala 03-01-2023

  Skvele poradenstvo a vyriešenie situacie

 4. Peter Gottwald 07-11-2022

  Výborný a profesionálny prístup p. Goleja, vybavil všetko od A po Z na 1*. Určite budeme v kontakte aj do budúcna, schopnejšieho človeka v tejto oblasti som ešte nestretol. Klobúk dolu pred Vami.

 5. Peter Gottwald 07-11-2022

  Výborný a profesionálny prístup p. Goleja, vybavil všetko od A po Z na 1*. Určite budeme v kontakte aj do budúcna, schopnejšieho človeka v tejto oblasti som ešte nestretol. Klobúk dolu pred Vami.

 6. Matus Caklos 05-09-2022

  So sluzbami pana Goleja sme boli maximalne spokojni. Budeme ho urcite odporucat dalej.

 7. Michal Sukenik 24-08-2022

  Novinky z prostredia hypotekárnych úverov, ktoré zasiela pán Golej svojim klientom a kontaktom nás nakopli k refinancovaniu hypotéky. Opätovne, sme sa aj pri refinancovaní hypotéky rozhodli využiť poradenstvo pána Goleja a osloviť ho. Všetko sme stihli k našej maximálnej spokojnosti pred výrazným nárastom úrokových sadzieb. Pán Golej je odborník v prostredí hypoték a iných finančných záležitostí, zároveň je taktiež trpezlivý a ľudský. Určite odporúčam.

 8. Richard 05-07-2022

  Pán Golej bol profesionalý a ľudský. Myslím, že mi navrhol najlepšie riešenie v danom čase. Môžem ho iba odporúčať. :)

 9. Ivana Kravčíková 07-06-2022

  S pánom Golejom som bola maximálne spokojná, profesionálny a nadštandardný pristup. Rozhodne ho budem odporúčať. Ešte raz veľké ďakujem.

 10. Martin Sloboda 09-05-2022

  Keby na Slovensku vsetci pracovali tak ako pan Golej, boli by sme nove Svajciarsko. Spolupraca s Matejom bola fantasticka. Riesil s nami relativne narocny pripad (kvoli predavajucemu), ktory sa tiahol 3/4 roka. Matej bol stale k dispozicii, aj cez sviatky a vikendy, nebyt jeho skusenosti, schopnosti a nadhladu, mozno by sa nam obchod ani nepodarilo uzavriet. Matej vsetko do detailu naplanoval, vybavil vybornu urokovu sadzbu, zmanazoval a pracoval nad ramec svojich povinnosti. Okrem spickovej odbornosti je precizny, spolahlivy, presny, ochotny a navyse velmi prijemny clovek. Spolupracu s nim mozem len doporucit a budem rad, ked sa nase cesty opat pretnu.. Velka vdaka!

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.