Facebook - Finclub SK

Články

Hypotéka

NAJVÝHODNEJŠIA HYPOTÉKA         

Aktuálne najnižšia úroková sadzba na trhu je:    


                                                                                                                    Prvý, nezáväzný krok k najvýhodnejšej hypotéke:
                

  

Ostatná aktualizácia: pondelok, 14. marec 2016, 12:59

Prečítané: 24393x

Najlepšia hypotéka

Gepard pre klienta nájde a zariadi najlepšiu hypotéku, pričom neustále zostáva s klientom po celú dobu čerpania úveru a aj následne po ňom.
 

Gepard je rýchly, starostlivý, priateľský, spoľahlivý. Všetci ho majú radi.

Gepard je vždy na Vašej strane!

Nejvýhodnější hypotéka

 

Gepard - nejlepší hypotéka

Nie sme banka a bankou byť ani nechceme.

Naša služba je v tom, aby sme boli čo najbližšie k zákazníkovi.

Sme práve tam, kde banka chýba.

Našim cieľom je, aby klient ušetril čas a prenechal na nás všetky náležitosti spojené so zabezpečením najvýhodnejšej hypotéky. Sme špecialisti vo svojom obore, o klienta sa postarajú odborne školení finanční sprostredkovatelia.
 

Všetky služby GEPARD FINANCE sú zadarmo. 

Čo znamená najlepšia hypotéka?

1. Najlepšia hypotéka je len jedna

Ak Vám úverový pracovník na pobočke banky ponúkne najlepšiu hypotéku, je možné, že sa jedná o najlepšiu hypotéku tej konkrétnej banky. Pre Vás ako klienta to však nemusí byť najlepšia hypotéka, ktorá je na trhu dostupná.

Ak Vám nájde najlepšiu hypotéku GEPARD FINANCE, môžete si byť 100% istý, že ste našli najlepší produkt na prefinancovanie Vašej nehnuteľnosti.

GEPARD Vám najlepšiu hypotéku garantuje!

 

2. Najlepšia hypotéka bez starostí

Prax nám ukázala, že nezávislé porovnanie hypotekárnych produktov všetkých bánk, ktoré už roky poskytujeme, je u klientov veľmi obľúbenou a využívanou službou. Vďaka nášmu prístupu ušetrí klient pri financovaní bývania stovky EUR ročne.

Najlepšia hypotéka znamená aj jedinečný servis a starostlivosť o klienta.

Nielen, že garantujeme výber najlepšej hypotéky na trhu, ale ručíme svojou profesionalitou a odbornosťou pri zabezpečovaní celej administratívy súvisiacej s hypotekárnym úverom. To všetko ZADARMO.

GEPARD zabezpečí celú administratívu za Vás. 

 

3. Dostupnosť najlepšej hypotéky po celej SR

Naša sieť obchodných miest GEPARD FINANCIE pokrýva celé Slovensko. Presvedčte sa, že sme aj vo Vašom regióne ...  KONTAKTY

Nájdeme Vám najvýhodnejšiu hypotéku.
Zariadime všetky náležitosti spojené s úverom.
ZADARMO.

Je v tom nejaký háčik?

Ak si myslíte, že spolupráca s nami je presne to, čo ste hľadali na finančnom trhu, veľmi radi pre Vás nájdeme najlepšie hypotéku. Celý administratívny servis za Vás vybavíme úplne zadarmo.

Sme spoločnosť špecializujúca sa na finančné sprostredkovanie a kompletné spracovávanie podkladov k úverovým produktom spojeným s financovaním nehnuteľností, ktorá pôsobí na Slovensku od roku 2008. Naši finanční sprostredkovatelia sú registrovaní v Národnej banke Slovenska, absolvujú pravidelne školenia v rámci GEPARD FINANCE a riadia sa prísnymi internými pravidlami a etickým kódexom.

Žiadny háčik v tom nie je. Jednoducho najlepšia hypotéka. 

 


 Hypotéka na bývanie znamená dlh správnym smerom.

Slováci kupujú viac ako 70% nehnuteľností prostredníctvom hypotéky. Pre väčšinu ľudí je táto cesta jedinou možnosťou, ako sa dopracovať k bývaniu ešte predtým, než si na to sami zarobia.

Ak nechcete tráviť hodiny či dni študovaním podmienok a zháňaním podkladov, určite oceníte služby skúseného finančného sprostredkovateľa GEPARD FINANCE, ktorý za Vás vybaví najlepšiu hypotéku rýchlo, jednoducho, bez zbytočných formalít a nákladov navyše.

V krajinách s vyspelým hypotekárnym trhom zabezpečujú finanční sprostredkovatelia až 80% všetkých obchodov. Na Slovensku sa jedná o viac ako 60% hypotekárnych úverov, ktoré sú sprostredkované externými partnermi bánk (hypotekárnymi maklérmi, príp. drobnými sprostredkovateľmi). 

Ako získať najlepšiu hypotéku?

  • Jediné, čo musíte pre získanie najlepšej hypotéky na trhu urobiť, je zavolať nám, alebo nás kontaktovať emailom.

  • Čas a miesto stretnutia si určujete Vy. Nezáleží na tom, či to bude po pracovnej dobe alebo cez víkend, finančný sprostredkovateľ príde tam, kde to vyhovuje Vám.

  • Sprostredkovateľ vyberie najlepšiu hypotéku podľa Vašich potrieb, určíte si dobu splácania, dĺžku fixácie úrokovej sadzby a sprostredkovateľ spolu s Vami vyplní všetky formuláre. V banke dojedná výhodné podmienky, sleduje proces schvaľovania. Je pre Vás oporou pri čerpaní financií a zaistí ďalšie potrebné náležitosti, ako je poistenie nehnuteľnosti a efektívne poistenie splátok úveru. Celý úver vybavíte bez jedinej návštevy banky a stresu.

  • Finančný sprostredkovateľ poskytuje poradenstvo aj počas splácania úveru a pomáha riešiť problémové situácie. Napríklad v období fixácie, kedy je možné splatiť časť úveru, alebo za výhodných podmienok úver zvýšiť. Pomôže Vám vyjednať podmienky pre ďalšie obdobie splácania v súčasnej banke, alebo refinancovať úver do inej banky bez administratívy a poplatkov. (pozri sekcia refinancovanie starej hypotéky).

 

Koľko to bude všetko stáť? 

Vôbec nič. Za služby finančného sprostredkovateľa GEPARD FINANCE neplatíte.

Môžete si vybrať z našich viac ako 160 certifikovaných finančných sprostredkovateľov po celom Slovensku.

Viac o našich pobočkách, obchodných miestach a zastúpeniach sa dozviete v menu KONTAKTY

Ďakujeme a sľubujeme, že Vašu dôveru nesklameme.

 


Súvisiace odkazy:

HYPOTÉKA

 

Ostatná aktualizácia: utorok, 18. október 2016, 09:28

Prečítané: 7536x

Hypotéka

Nájdeme pre Vás tu najlepšiu hypotéku na trhu, která bude vyhovovať presne Vašim potrebám a možnostiam. Hypotéka s nami je hypotéka bez starostí. Už si nemusíte sami pracne vyberať z množstva ponúk tú pravú hypotéku – naši finanční sprostredkovatelia Vám nájdu hypotéku s najnižšou úrokovou sazbou na trhu, získáte rôzne zvýhodnenia u bánk vďaka veľkosti našej spoločnosti a individuálny komfort bez starostí pri vybavovaní hypotéky. Všetko budete mať rýchlo a bezplatne.

 

Refinancovanie hypotéky

Získajte výhodnejšie podmienky pre svoju súčasnú hypotéku. Refinancujte s GEPARD FINANCE a ušetríte stovky EUR ročne.

Všetko o hypotékách

V tejto sekcii nájdete akékoľvek informácie, které súvisia s hypotékami, refinancovaním hypoték, rôznymi možnosťami financovania.

Najlepšia hypotéka

Chcete vedieť, prečo je naša hypotéka najvýhodnejšia?

Ako na hypotéku

Pokiaľ si nie ste istí, alebo potrebujete návod ako začať s hypotékou, prečítajte si praktické informácie, ktoré Vám pomôžu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hypotéka s GEPARD FINANCE je najvýhodnejšia hypotéka !

Ostatná aktualizácia: utorok, 18. október 2016, 08:48

Prečítané: 28923x

Ako na hypotéku

Cesta za novým bývaním nie je jednoduchá. Zvlásť vtedy, pokiaľ nemáte dostatočné množstvo vlastných prostriedkov a musíte si vziať hypotéku.

Hypotéka Vám zmení život. Aby Váš život bol bez komplikácií, prevedieme Vás celým procesom pri vybavovaní najvýhodnejšej hypotéky.

Jak na hypotéku

 

Gepard - jak na hypotékuČo by ste si mali preveriť a čoho sa vyvarovať, aby ste získali naozaj najlepšie podmienky na trhu a mohli ušetriť stovky EUR ?

1. Plánujte a počítajte s rozvahou

Skôr, ako sa pustíte do hľadania nového bývania, zistite si, aké sú Vaše finančné možnosti. Až po preskúmaní Vašej bonity (z príjmov a výdavkov Vašej domácnosti) sa môžete dozvedieť informáciu, akú maximálnu výšku hypotéky môžete získať.


Hypotéka je dlhodobý záväzok a s tým je treba počítat. Nejde tu len o splátku hypotéky. Treba pamätať aj na vedľajšie náklady spojené s bývaním ako je elektrina, plyn, poistenie atd. Počítajte s dostatočnou rezervou – ideálne v takej výške, která zodpovedá 3 – 4 mesiacom bežného chodu domácnosti.

Vedeli ste, že…?

Renomovaný finančný sprostredkovateľ disponuje metodickými informáciami hypotekárnych bánk, takže dokáže klientovi na jednom mieste vypracovať ponuku zo všetkých bánk.

2. Dôverujte svojej banke, ale preverte si aj iné možnosti!

Prvé kroky Vás pravdepodobne dovedú do banky, kde už máte svoj účet. Spýtajte sa na konkrétnu ponuku práve pre Vás. Nebojte sa vyžiadať si zľavu. Po obdržaní ponuky sa tiež pozrite, čo ponúkajú konkurenčné bankové domy.

Vedeli ste, že…?

Oblasť hypotekárneho financovania je vysoko konkurenčné prostredie. Banky sa o klienta veľmi radi postarajú a medzi sebou o klientov bojujú. Využite túto Vašu pozíciu a nevyberte si hneď prvú ponuku, ktorú od banky získate.

3. Hľadajte najlepšiu hypotéku

Aby ste našli najlepšiu hypotéku, musíte získať ponuky od všetkých bánk a tie porovnať. Nezabúdajte pri tom na fakt, že úroková sadzba nie je vždy rozhodujúca.

Vedeli ste, že…?

Finančný sprostredkovateľ disponuje nielen ponukami od všetkých bánk, ale ovláda aj ich metodické postupy a kalkulačky. Dokáže Vám teda poradiť, ktorý hypotekárny produkt je pre Váš zámer najvhodnejší.

4. Pozor na skryté poplatky!

Reklama na hypotéky se často zameriava iba na výšku úrokovej sadzby. Klienti majú preto tendenciu hypotéky porovnávať (a hlavne vyberať!) práve podľa tohto parametru a z neho sa odvýjajúcej mesačnej splátky. Banky si však účtujú ešte ďaľšie poplatky, ako napr. poplatok za vybavenie hypotéky, poplatok za vedenie účtu atď. Vedľajšie poplatky však majú zásadný vplyv na celkovú „cenu“ hypotéky.

Vedeli ste, že…?

Finančný sprostredkovateľ Vám spočíta všetky náklady spojené s daným hypotekárnym produktom. Veľakrát sa stane, že Vám ponúkne ešte ďalšie zľavy a výhody, ktoré sú v bankách pri okienkach bežným klientom nedostupné.  

 5. Pripravte si podklady, podajte žiadosť o úver

Zoznam dokumentov, ktoré potrebujete k podaniu žiadosti o hypotéku, se môže v rámci hypotekárnych bánk výrazne líšiť. Nezabudnite na žiadny dokument, který si vyžaduje práve Vami zvolený hypotekárny produkt. Vyplňte žiadosť o hypotéku, kde vpíšte hlavne koľko rokov by ste chceli splácať, aká dlhá má byť doba fixácie úrokovej sadzby hypotéky. Vyplnte všetko podrobne a hlavne pravdivo.

Vedeli ste, že…?

S finančným sprostredkovateľom sa zbavíte väčšiny papierovania. Zabezpečí pre Vás dokumenty z katastra, pomôže pri kompletizácii Vašej zložky, vyplní za Vás žiadosť o hypotéku, ktorú predkladá banke. Sleduje celý proces schvaľovania a promptne reaguje na prípadné ďalšie požiadavky banky.

 6. Zmluvu si pred podpisom starostlivo preštudujte

Vypracovanú zmluvu od banky si pred podpisom starostlivo preštudujte. Keby ste niečomu nerozumeli, pýtajte sa. V tejto fáze je ešte možné zmluvu upraviť. Po podpise sa však stáva zmluva už záväznou a za každú zmenu je potrebné zaplatiť. 

Vedeli ste, že…?

Pre finančného sprostredkovateľa je orientácia v hypotekárnej zmluve hračka. Upozorní Vás na všetky možné úskalia, postará sa aj o prípadnú zmenu textácie zmluvy. Skontroluje s Vami základné údaje a ak by sa banka nechcene dopustila chyby v texte, sprostredkovateľ sa postará o nápravu.

7. Čerpajte, splácajte, bývajte!

Po čerpaní, čiže vyplatení peňazí bankou, musíte v dohodnutom termíne začať hypotéku splácať.

Vedeli ste, že…?

Čerpanie hypotekárneho úveru je najcitlivejším momentom v hypotekárnom procese. Finančný sprostredkovateľ je zárukou bezproblémového čerpania.  S ním budete bývať včas.

 

Ostatná aktualizácia: utorok, 18. október 2016, 09:46

Prečítané: 4979x

Close
Close

Register