Facebook - Finclub SK

NAJLEPŠIa HYPOTÉKa pre VÁs!

Kompletný bezplatný servis.
Vyplňte formulár a my vás budeme kontaktovať.

 
 
 
 


 

Refinancovanie hypotéky

Máte hypotéku a chceli by ste platiť nižšie splátky ako doteraz?
Nečakajte na ponuku z banky a požiadajte si už teraz u nás o lepší úrok.           
 
Vďaka radám našich maklérov môžete získať nižší úrok a dosiahnete úspory v stovkách EUR.

 

Čo je to refinancovanie hypotéky

 

Refinancovanie hypotéky je splatenie pôvodnej hypotéky novou hypotékou s výhodnejšími podmienkami. Pri refinancovaní hypotéky získate predovšetkým nižší úrok a prípadne aj lepšie podmienky ako (dĺžka splácania, mimoriadne splátky, nižšie mesačné splátky a pod.)

Začnite s refinancovaním hypotéky včas

Nečakejte až Vám banka pošle dopis s návrhom nových úrokových podmienok a kontaktujte nás ešte dnes. Získáte tak rýchlo a bezplatne ucelený prehľad ponúk všetkých bánk, ktoré  porovnáme a vyberieme pre Vás tu najvýhodnejšiu.

Výhody refinancovania hypotéky s GEPARD FINANCE

  • žiadne starosti – všetko zariadime za Vás
  • zjednodušené dokladovanie dokumentov
  • nižší úrok - zníženie splátok
  • naše poradenstvo je pre Vás ZDARMA
 

Obdobie tesne pred koncom fixácie je tým ideálnym časom, kedy môžete refinancovať svoju hypotéku  a získať tak výhodnejšie podmienky. GEPARD FINANCE Vám so všetkým poradí a vyberie pre Vás to najlepšie riešenie. Doporučí Vám, či je pre Vás vhodné hypotéku refinancovať, alebo ponechať ju v súčasnej  banke.

Ako refinancovať

Gepard finance - refinancování hypotéky1. Nové podmienky - súčasný poskytovateľ hypotéky by Vám mal poslať nové podmienky k hypotekárnemu úveru v dostatočnom predstihu. Ideálne je mať tieto podmienky od banky už 2-3 mesiace pred koncom fixácie, aby ste mali dostatočný čas na refinancovanie.

2. Ponuky na trhu - iná banka Vám môže poskytnúť výhodnejšiu hypotéku ako ste mali doteraz. Nájsť pre Vás tú najvýhodnejšiu hypotéku je práca práve pre GEPARD FINANCE. Naši makléri Vám poskytnú kompletný prehľad aktuálnych ponúk na trhu.

3. Zlepšenie podmienok - pokiaľ vám ponúkne iná  banka výhodnejšie podmienky ako tá v ktorej máte hypotéku, povedzte to svojej domovskej banke. Je možné, že na základe konkurenčnej ponuky Vám Váš finančný ústav poskytne rovnaké, prípadne ešte lepšie podmienky. Proces refinancovania hypotéky bude potom jednoduchší.

4. Vybavenie refinancovania - pokiaľ Vám Vaša súčasná banka nezmení podmienky hypotéky podľa Vašich predstáv, nastal čas na vybavenie hypotéky v inej banke. Aby bol celý proces pre Vás čo najjednoduchší, hypotekárni makléri GEPARD FINANCE Vám s celým procesom pomôžu. Neváhajte nás kontaktovať. Môžete si dohodnúť schôdzu s maklérom priamo vo Vašom regióne. V menu kontakty najdete podrobné údaje. KONTAKTY>>

GEPARD FINANCE ponúka kompletné hypotekárne poradenstvo, vďaka ktorému si ľahko a bez obáv môžete vybrať hypotéku, ktorá bude pre Vás najlepšia a najvýhodnejšia. Pokiaľ  potrebujete poradiť čo ďálej s vašou hypotékou, kontaktujte našich vyškolených hypotekárnych maklérov a získate tak rýchlo a bezplatne plnohodnotný profesionálny  servis pre Vaše refinancovanie. Budeme s Vami po celú dobu splácania.

 
 
Close
Close

Register