Profil: Zuzana Hromníková - Profil makléra

Mgr. Zuzana Hromníková

Gepard finance
Nájdem Vám NAJLEPŠIU HYPOTÉKU

Oblasti hypotekárnych úverov sa profesionálne venujem od roku 2005. Napriek tomu, že som vo viacerých bankových domoch získala post najlepšieho hypotekárneho špecialistu banky, chýbal mi užší kontakt s klientom a efektívnejšie riešenie jeho potrieb. Práve z tohto dôvodu som sa rozhodla využiť svoje skúsenosti a vedomosti v spoločnosti GEPARD FINANCE. Mojou najväčšou prioritou je zabezpečenie bezproblémového vybavenia hypotéky, šetrenie času, hľadanie efektívnych riešení, úspora financií a v neposlednom rade získanie vysnívaného bývania.

20
Rokov praxe
1187
klientov
19
referencií

NAPÍSALI O MNE

 1. Michal 25-01-2023

  Výborná komunikácia a znalosti na úrovni.

 2. Maria Zubková 03-01-2023

  Úplna spokojnosť,Zuzka je ta najúžastnejšia osôbka,otvorenosť,úprimnosť,dlhoročne skúsenosti je to Pani Maklérka!!!

 3. Tomáš Vachulík 07-09-2022

  Spokojni

 4. Silvia 04-07-2022

  Dobrý deň prajem, týmto by som chcela vyjadriť veľkú vďaku pani Zuzke Hromníkovej, ktorá svojou profesionalitou, promtnosťou, ochotou a priateľským prístupom pomohla vyriešiť hypotéku a tým mi ušetrila značné množstvo času a konečne mám svoje vytúžené bývanie. Ešte raz obrovské ďakujem Zuzka :-) Odporúčam

 5. Lucia 04-06-2022

  Pani Zuzana bola veľmi ústretová. Celé refinancovanie prebehlo hladko, inštrukcie som dostávala včas, na moje otázky trpezlivo odpovedala. Celkovo, v každej oblasti či už po ľudskej aj profesnej je pani Zuzana top profesionál. Ďakujem

 6. Lucia Bacikova 04-06-2022

  Velmi ludsky, prijemny a profesionalny pristup. Zuzka bola ochotna vzdy poradit v akejkolvek situacii, velmi flexibilna, rychla a zaroven velmi trpezliva.

 7. Ján Jex 02-06-2022

  Spolupráca s p. Hromníkovou bola vynikajúca. Reagovala promptne, bola pri všetkých úkonoch ochotná,nápomocná a zároveň tiež trpezlivá so mnou a mojím "špecifickým" prípadom. Ďakujem jej veľmi pekne.

 8. Rastislav Kacerle 01-06-2022

  Veľké poďakovanie pani Mgr. Zuzane Hromníkovej za skvelo odvedenú prácu, dokonalý servis, profesionálny a zodpovedný prístup. Za jej príjemnú a profesionálnu komunikáciu. Obchod bol perfektne zorganizovaný, všetko prebiehalo podľa mojich predstáv vo veľmi príjemnej atmosfére bez tlakov a napätia. Mám radosť, že som mal to šťastie vybrať si práve pani Hromníkovú, zostal dobrý pocit a v prípade ďalšej potreby budem kontaktovať a tiež odporúčať.

 9. Kristína Procházková 08-04-2022

  Vyborna maklerka, super pristup, ochotna, hocico sme sa opytali, vzdy nam odpovedala. 100% odporucam! :)

 10. Peter 08-04-2022

  Velmi profesionalny pristup, 9/10, navrh na zlepsenie, mozno osobne stretnutie, co vsak pocas lockdowns nebolo mozne :)

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.