Mgr. Zuzana Hromníková

hypotekárny špecialista
Panónska cesta 6 (3-podlažná biela budova oproti Plus7)
851 04 Bratislava
Mobil: +421 905 745 394

Oblasti hypotekárnych úverov sa profesionálne venujem od roku 2005. Napriek tomu, že som vo viacerých bankových domoch získala post najlepšieho hypotekárneho špecialistu banky, chýbal mi užší kontakt s klientom a efektívnejšie riešenie jeho potrieb. Práve z tohto dôvodu som sa rozhodla využiť svoje skúsenosti a vedomosti v spoločnosti GEPARD FINANCE. Mojou najväčšou prioritou je zabezpečenie bezproblémového vybavenia hypotéky, šetrenie času, hľadanie efektívnych riešení, úspora financií a v neposlednom rade získanie vysnívaného bývania.


 

Olena Iatsyshyna - štvrtok, 19. september 2019

Ďakujem pani Zuzane za pomoc v získaní hypotéky. Odporúčam ju ako najlepšieho odborníka v oblastí úverov. Dostali sme to, čo povazovali za nemožné.

Mgr. Zuzana Hromníková

Martin F. - štvrtok, 02. máj 2019

Pani Hromníková je tá najväčšia profesionálka v oblasti finančného poradenstva, akú poznám. Má prehľad, pohotovo reaguje aj mimo pracovných dní, s pochopením vypočuje a snaží sa individuálne našiť ponuku pre potreby zákazníka. Kúpa nehnuteľnosti je pre človeka vážny krok a ona upokojí, vypočuje, vysvetlí, pomôže aj pri výbere nehnuteľnosti so svojimi dlhoročnými skúsenosťami. Jednoznačne hľadí na záujem zákazníka a nie na svoje záujmy, alebo záujmy baniek či maklérov. Cítil som neskutočnú podporu a reálne som sa mohol spoľahnúť na jej rady. Vyjadrujem veľké ďakujem, keby Vás bolo takých viac!

Mgr. Zuzana Hromníková

Napísať referenciu

Ohodnotiť hypotekárneho špecialistu - Mgr. Zuzana Hromníková

Zvoľte počet hviezdičiek

(5 hviezdičiek = najvyšší stupeň spokojnosti)
Certifikovaný hypotekárny špecialista je nezávislý podnikateľ vykonávajúci svoju činnosť na základe zápisu do zoznamu podriadených finančných agentov (PFA) v sektore poskytovania úverov pod svojim prideleným registračným číslom.