Profil: Zuzana Hromníková - Profil makléra

Mgr. Zuzana Hromníková

Gepard finance
Nájdem Vám NAJLEPŠIU HYPOTÉKU

Oblasti hypotekárnych úverov sa profesionálne venujem od roku 2005. Napriek tomu, že som vo viacerých bankových domoch získala post najlepšieho hypotekárneho špecialistu banky, chýbal mi užší kontakt s klientom a efektívnejšie riešenie jeho potrieb. Práve z tohto dôvodu som sa rozhodla využiť svoje skúsenosti a vedomosti v spoločnosti GEPARD FINANCE. Mojou najväčšou prioritou je zabezpečenie bezproblémového vybavenia hypotéky, šetrenie času, hľadanie efektívnych riešení, úspora financií a v neposlednom rade získanie vysnívaného bývania.

18
Rokov praxe
1055
klientov
4
referencií

NAPÍSALI O MNE

 1. Petra Mikušová 04-02-2021

  TOP

 2. Zuzana Hromnikova 13-08-2020

  Najlepšia spolupráca, čo sme niekedy zažili. Odporúčame!

 3. Olena Latsyshyna 19-09-2019

  Ďakujem pani Zuzane za pomoc v získaní hypotéky. Odporúčam ju ako najlepšieho odborníka v oblastí úverov. Dostali sme to, čo povazovali za nemožné.

 4. Martin F. 02-05-2019

  Pani Hromníková je tá najväčšia profesionálka v oblasti finančného poradenstva, akú poznám. Má prehľad, pohotovo reaguje aj mimo pracovných dní, s pochopením vypočuje a snaží sa individuálne našiť ponuku pre potreby zákazníka. Kúpa nehnuteľnosti je pre človeka vážny krok a ona upokojí, vypočuje, vysvetlí, pomôže aj pri výbere nehnuteľnosti so svojimi dlhoročnými skúsenosťami. Jednoznačne hľadí na záujem zákazníka a nie na svoje záujmy, alebo záujmy baniek či maklérov. Cítil som neskutočnú podporu a reálne som sa mohol spoľahnúť na jej rady. Vyjadrujem veľké ďakujem, keby Vás bolo takých viac!

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.