Profil: Žaneta Valušková - Profil makléra

Ing. Žaneta Valušková

Gepard finance
„Nedá sa“ nepoznám, takmer všetko sa dá, dôležité je plánovanie a správne načasovanie. Pokiaľ niečo nejde hneď, spolu nájdeme cestu, ako všetko dotiahnuť do úspešného konca.

Som profesionálka a špecialistka na oblasť hypoték

Moje služby a spoluprácu ponúkam  

#1 Klientom,
ktorým zabezpečujem najlepšie financovanie a podmienky na hypotéku

 

#2 Realitným kanceláriám,
ktoré sa môžu spoľahnúť, že o ich klienta sa postarám perfektne. Ak máte záujem dozvedieť sa viac o možnej spolupráci, kontaktujte ma a určite nájdeme spoločnú reč. 

 

O m n e

Do banky som nastúpila hneď po strednej škole a v priebehu pár rokov som sa vypracovala na pozíciu hypošpecialistu. Najviac skúseností som nadobudla za posledných 8 rokov v OTP Banke. Od začiatku ma riešenie hypoték veľmi bavilo a ani neviem ako, zrazu som bola najlepšou hypošpecialistkou v regióne západ. 

Niekoľko rokov som si držala prvé miesta v počte aj objeme spracovaných hypoték. Pracovala som inak ako moji kolegovia a to mi prinieslo veľký úspech. Kontaktovali ma hlavne externí partneri, ktorým som spracovávala náročné úvery a hľadala najlepšie riešenia pre ich klientov. Na mojom stole pristávali tie najzložitejšie prípady, s ktorými si inde nevedeli poradiť. Odporúčania na moju prácu rástli a moje meno bolo spájané s kvalitou práce a ochotou vždy pomôcť.
 
Naozaj neexistuje zložitý úverový prípad, ani zložitý klient, existuje len zlé nastavenie,, resp. načasovanie.
 
Klientom som vždy vedela pomôcť vyriešiť požiadavky či už išlo o nové bývanie, konsolidáciu/refinancovanie, výstavbu, prípadne akýkoľvek iný účel. 
Vždy sa snažím klienta úplne odbremeniť, vybaviť všetko, čo je v mojich silách. Klientom pomáham aj v prípade kontroly kúpnych zmlúv, vybavenia katastra, odporúčania znalca, vybavenia najlepšieho poistenia a samozrejmosťou je aj servis po úspešnom podpísaní zmlúv a načerpaní hypotéky. 
Moja pomoc však nekončí momentom čerpania hypotéky, moje služby viete využiť dlhodobo počas celej doby splatnosti úveru. Som tu pre vás a vždy vám budem hľadať optimálne riešenia. Ak budú na trhu lepšie podmienky, kontaktujem vás a pripravím ponuku. 
 

Teším sa na našu vzájomnú spoluprácu.

15
Rokov praxe
287
klientov
65
referencií

NAPÍSALI O MNE

 1. Ján Cap 01-04-2022

  Veľká spokojnosť, všetko vybavené na úrovni, nemusel som behať po bankách. Maximálna spokojnosť, milá a ochotná slečna, ktorá mi pomohla aj s úsporou financií a vďaka nej som zistil, že dokážem ušetriť viac peňazí. Určite budem všetko riešiť iba cez p. Valuskovu.

 2. Marek B. 31-03-2022

  Veľká spokojnosť s pani maklérkou, či už po stránke zabezpečenia finančných služieb alebo osobného prístupu.

 3. pobočík Richard 02-12-2021

  Maximálna spokojnosť.Profesionalita a ochota všetko vybaviť ,aby som ja ako klient nemusel kade tade behať. Budem odporúčať aj známym aby riešili veci okolo úverov a hypo cez Žanet. Ďakujem

 4. Suchovská J. 24-11-2021

  Žanetku poznám roky a nebojím sa všetko nechať na ňu, stačí povedať, čo potrebujem a vždy všetko nastaví najlepšie, ako sa len dá. Obrovské plus je úspora môjho času, všetko vybavila za mňa. Ďakujem za pomoc, odporúčam a určite služby využijem aj nabudúce.

 5. Rasto H 19-10-2021

  Maximalna spokojnost. Urcite odporucam

 6. Michaela Trnkova 15-10-2021

  Ďakujem pekne za spoluprácu .Som spokojná.

 7. Jan Cap 18-03-2021

  Odporúčam,

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.