×

Poznámka

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/1088

Ing. Vladimír Žák

hypotekárny špecialista
Trenčianske Jastrabie 426
913 22
Mobil: +421 905 181 645

Obchodné zastúpenie pre oblasť: Trenčín a okolie, Nové Mesto nad Váhom, Dubnica nad Váhom, Bánovce nad Bebravou. Spoznajte Vaše možnosti financovania a získajte ponuky od všetkých hypotekárnych bánk na jednom mieste. Poradenský servis a služby hypotekárneho špecialistu sú celkom nezáväzné a bezplatné.


  • MÁTE VYSOKÉ SPLÁTKY ÚVEROV?
  • PLÁNUJETE RIEŠIŤ VLASTNÉ BÝVANIE?
  • CHCETE REFINANCOVAŤ SVOJE STARÉ SPLÁTKY?
  • HODILA BY SA VÁM REKONŠTRUKCIA DOMU ČI BYTU?
  • HĽADÁTE SPOTREBNÉ ÚVERY BEZ ZABEZPEČENIA NEHNUTEĽNOSŤOU?

PRACOVNÉ SKÚSENOSTI:

V BANKOVNÍCTVE a vo FINANČNEJ OBLASTI pracujem už 21 rokov. Sedem rokov som pracoval vo VÚB-Wustenrot,a.s. na pozícii riaditeľ pobočky Trenčín.Potom som postupne začal robiť úvery pre všetky banky cez maklérsku spoločnosť.Svoju prácu vykonávam na profesionálnej úrovni.Mojou prioritou sú hypotekárne úvery a všetky služby potrebné k ich vybaveniu.

PONÚKAM:

EXPRESNÉ A PROFESIONÁLNE VYBAVENIE VÁŠHO ÚVERU OD A PO Z

Od poradenského servisu pri kúpe nehnuteľnosti, pomoc pri vypracovaní kúpnej zmluvy a porovnaní ponúk najlepšieho financovania v bankách, sprostredkovania znalca - geodeta, cez kataster, vybavenie úveru s výhodnými podmienkami, podpis úverových a záložných zmlúv až po hladký priebeh čerpania úveru. 

NÁSLEDNÝ SERVIS A PORADENSTVO KLIENTOM V ĎALŠÍCH ROKOCH

Napísať referenciu

Ohodnotiť hypotekárneho špecialistu - Ing. Vladimír Žák

Zvoľte počet hviezdičiek

(5 hviezdičiek = najvyšší stupeň spokojnosti)
{gallery}1088{/gallery}
Certifikovaný hypotekárny špecialista je nezávislý podnikateľ vykonávajúci svoju činnosť na základe zápisu do zoznamu podriadených finančných agentov (PFA) v sektore poskytovania úverov pod svojim prideleným registračným číslom.