Ing. Vladimír Žák

Gepard finance
Nájdem Vám NAJLEPŠIU HYPOTÉKU

Obchodné zastúpenie pre oblasť: Trenčín a okolie, Nové Mesto nad Váhom, Dubnica nad Váhom, Bánovce nad Bebravou. Spoznajte Vaše možnosti financovania a získajte ponuky od všetkých hypotekárnych bánk na jednom mieste. Poradenský servis a služby hypotekárneho špecialistu sú celkom nezáväzné a bezplatné.

 • MÁTE VYSOKÉ SPLÁTKY ÚVEROV?
 • PLÁNUJETE RIEŠIŤ VLASTNÉ BÝVANIE?
 • CHCETE REFINANCOVAŤ SVOJE STARÉ SPLÁTKY?
 • HODILA BY SA VÁM REKONŠTRUKCIA DOMU ČI BYTU?
 • HĽADÁTE SPOTREBNÉ ÚVERY BEZ ZABEZPEČENIA NEHNUTEĽNOSŤOU?

PRACOVNÉ SKÚSENOSTI:

V BANKOVNÍCTVE a vo FINANČNEJ OBLASTI pracujem už 26 rokov. Sedem rokov som pracoval vo VÚB-Wustenrot,a.s. na pozícii riaditeľ pobočky Trenčín.Potom som postupne začal robiť úvery pre všetky banky cez maklérsku spoločnosť.Svoju prácu vykonávam na profesionálnej úrovni.Mojou prioritou sú hypotekárne úvery a všetky služby potrebné k ich vybaveniu.

PONÚKAM:

EXPRESNÉ A PROFESIONÁLNE VYBAVENIE VÁŠHO ÚVERU OD A PO Z

Od poradenského servisu pri kúpe nehnuteľnosti, pomoc pri vypracovaní kúpnej zmluvy a porovnaní ponúk najlepšieho financovania v bankách, sprostredkovania znalca - geodeta, cez kataster, vybavenie úveru s výhodnými podmienkami, podpis úverových a záložných zmlúv až po hladký priebeh čerpania úveru. 

NÁSLEDNÝ SERVIS A PORADENSTVO KLIENTOM V ĎALŠÍCH ROKOCH

26

Rokov praxe

385

klientov

5

referencií

Referencie

 1. Marcela Mesárošová 19-05-2020

  So službami pána Žáka som veľmi spokojná. Spolupracujem s ním už 10 rokov a vždy mi pomôže vyriešiť všetky moje požiadavky na úvery. Vybavoval úvery aj mojim známym a aj mojej dcére, vždy k našej spokojnosti.

 2. Peter Gavula 18-05-2020

  Maximálna spokojnosť s pánom Žákom a odporúčam s ním spoluprácu. Ja som nadmieru spokojný.

 3. Jana Beďačova 14-05-2020

  Môžem len odporučiť,všetko čo sa týka úverov, poistiek sme riešili len s týmto pánom a, ktorý nielenže vám pomôže vybaviť všetko čo potrebujete ale stále vám je k dispozícii, čokoľvek sme potrebovali v podstate už cca 15 rokov nás má pod palcom vždy ochotný pomôcť.

 4. Zuzana Kučerková 25-02-2020

  Pána Žáka môžem len vrelo odporučiť. Viac ako 10 ročná spolupráca a moja maximálna spokojnosť.

 5. Robert Švec 15-12-2019

  Potreboval som vyriešiť refinancovanie môjho úveru na bývanie. Po nie príliš dobrých skúsenostiach s predošlými poradcami som bol v tomto prípade príjemne prekvapený prístupom a rýchlosťou vybavenia tejto veci zo strany makléra. Navrhnuté a vybraté riešenie zodpovedalo mojim požiadavkám. Vybavovanie bolo rýchle, komunikácia bezproblémová a ústretová a to čo bolo povedané na začiatku sa aj dodržalo. Takže celkovo vybavenie tejto veci hodnotím pozitívne a tohoto makléra môžem aj ostatným len a len doporučiť.

Viac ako 30000 spokojných klientov, ktorým sme pomohli s hypotékou.

 • Bezplatné služby
 • Profesionálny prístup a servis
 • Bývajte rýchlo a pohodlne s najlepšou hypotékou na trhu

Pomôžeme vám získať najvýhodnejšiu hypotéku

Vyplňte kontaktné údaje a stretnite sa s naším hypotekárnym špecialistom vo vašom regióne, pomôže vám vyjednať tie najlepšie podmienky.Všetky naše služby sú bezplatné