Profil: Vladimír Žák - Profil makléra

Ing. Vladimír Žák

Gepard finance
Nájdem Vám NAJLEPŠIU HYPOTÉKU

Obchodné zastúpenie pre oblasť: Trenčín a okolie, Nové Mesto nad Váhom, Dubnica nad Váhom, Bánovce nad Bebravou. Spoznajte Vaše možnosti financovania a získajte ponuky od všetkých hypotekárnych bánk na jednom mieste. Poradenský servis a služby hypotekárneho špecialistu sú celkom nezáväzné a bezplatné.

 • MÁTE VYSOKÉ SPLÁTKY ÚVEROV?
 • PLÁNUJETE RIEŠIŤ VLASTNÉ BÝVANIE?
 • CHCETE REFINANCOVAŤ SVOJE STARÉ SPLÁTKY?
 • HODILA BY SA VÁM REKONŠTRUKCIA DOMU ČI BYTU?
 • HĽADÁTE SPOTREBNÉ ÚVERY BEZ ZABEZPEČENIA NEHNUTEĽNOSŤOU?

PRACOVNÉ SKÚSENOSTI:

V BANKOVNÍCTVE a vo FINANČNEJ OBLASTI pracujem už 26 rokov. Sedem rokov som pracoval vo VÚB-Wustenrot,a.s. na pozícii riaditeľ pobočky Trenčín.Potom som postupne začal robiť úvery pre všetky banky cez maklérsku spoločnosť.Svoju prácu vykonávam na profesionálnej úrovni.Mojou prioritou sú hypotekárne úvery a všetky služby potrebné k ich vybaveniu.

PONÚKAM:

EXPRESNÉ A PROFESIONÁLNE VYBAVENIE VÁŠHO ÚVERU OD A PO Z

Od poradenského servisu pri kúpe nehnuteľnosti, pomoc pri vypracovaní kúpnej zmluvy a porovnaní ponúk najlepšieho financovania v bankách, sprostredkovania znalca - geodeta, cez kataster, vybavenie úveru s výhodnými podmienkami, podpis úverových a záložných zmlúv až po hladký priebeh čerpania úveru. 

NÁSLEDNÝ SERVIS A PORADENSTVO KLIENTOM V ĎALŠÍCH ROKOCH

30
Rokov praxe
430
klientov
7
referencií

NAPÍSALI O MNE

 1. Alena 10-04-2022

  S pánom Žákom som riešila dosť komplikovanú záležitosť ohľadom získania hypotekárneho úveru. Všetko sa podarilo vybaviť vďaka tomu, že hneď od začiatku svoju prácu finančného poradcu, resp. makléra vykonával veľmi zodpovedne, odborne a s prehľadom. Aj týmto ďakujem za jeho čas a poradenstvo.

 2. Tomáš Kramár 08-04-2022

  Veľmi dobrá spolupráca a komunikácia, odbornosť, prehľad, konexie, profesionálny a ľudský prístup mi nedajú inak ako ohodnotiť spoluprácu s pánom Žákom na výbornú. Patrí Vám veľké Ďakujem za promptné riešenia a cenne rady.

 3. Marcela Mesárošová 19-05-2020

  So službami pána Žáka som veľmi spokojná. Spolupracujem s ním už 10 rokov a vždy mi pomôže vyriešiť všetky moje požiadavky na úvery. Vybavoval úvery aj mojim známym a aj mojej dcére, vždy k našej spokojnosti.

 4. Peter Gavula 18-05-2020

  Maximálna spokojnosť s pánom Žákom a odporúčam s ním spoluprácu. Ja som nadmieru spokojný.

 5. Jana Beďačova 14-05-2020

  Môžem len odporučiť,všetko čo sa týka úverov, poistiek sme riešili len s týmto pánom a, ktorý nielenže vám pomôže vybaviť všetko čo potrebujete ale stále vám je k dispozícii, čokoľvek sme potrebovali v podstate už cca 15 rokov nás má pod palcom vždy ochotný pomôcť.

 6. Zuzana Kučerková 25-02-2020

  Pána Žáka môžem len vrelo odporučiť. Viac ako 10 ročná spolupráca a moja maximálna spokojnosť.

 7. Robert Švec 15-12-2019

  Potreboval som vyriešiť refinancovanie môjho úveru na bývanie. Po nie príliš dobrých skúsenostiach s predošlými poradcami som bol v tomto prípade príjemne prekvapený prístupom a rýchlosťou vybavenia tejto veci zo strany makléra. Navrhnuté a vybraté riešenie zodpovedalo mojim požiadavkám. Vybavovanie bolo rýchle, komunikácia bezproblémová a ústretová a to čo bolo povedané na začiatku sa aj dodržalo. Takže celkovo vybavenie tejto veci hodnotím pozitívne a tohoto makléra môžem aj ostatným len a len doporučiť.

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.