Ing. Vincent Gedai

hypotekárny špecialista
Panónska cesta 6 (3-podlažná biela budova oproti Plus7)
851 04 Bratislava
Mobil: +421 911 421 184

Hypotekárnym úverom sa profesionálne venujem už viac ako 10 rokov a získané skúsenosti som úspešne využíval nielen ako hypotekárny špecialista, ale taktiež pri nastavovaní kompletných podmienok hypotekárneho financovania ako retailový špecialista pre partnerské DVP projekty. V nadväznosti na množstvo rôznych zaujímavých prípadov, s ktorými som sa počas tohto obdobia stretol, sa moja práca stala pre mňa zároveň záľubou. Preto je mojou prioritou ponúknuť Vám objektívne riešenia k získaniu vysnívaného bývania a bez zbytočného stresu Vás previesť jednotlivými fázami.


Mária - pondelok, 21. január 2019

Pán Gedai je profesionál a to, že vie čo robí a o čom hovorí je vidno aj na jeho prístupe, prejave a výsledkoch. Vždy nám zodpovedal všetky otázky, je veľmi ústretový, zhovievavý, poradil nám s výberom banky a dal nám viacero možností na výber, aby sme si mohli vybrať to, čo nám najviac vyhovuje. Ďakujeme za Váš prístup a určite Vás odporučíme kamarátom.

Ing. Vincent Gedai

Ivana - utorok, 08. január 2019

Dobry den,
Touto cestou by som chcela vyzdvyhnut vysoko profesionalny, trpezlivy a ustretovy pristup pana Gedaia, ktory mi nielen vzdy zodpovedal na vsetky moje otazky, vysvetlil co bolo potrebne, ale predovsetkym mi prisposobil hypoteku presne podla mojich poziadaviek a moznosti. Vyjadrujem vysoku spokojnost a podakovanie. S pozdravom Smotrov Husarova, Ivana

Ing. Vincent Gedai

Ladislav - pondelok, 31. december 2018

Velka spokojnost, p. Gedai je podla mna jeden z najlepsich v obore. Do vsetkeho sa rozumie a vsetko spravne vysvetluje a hlada moznosti, kde by ich ini uz nehladali. Hocikomu by som ho uz odporucil. Dakujem

Ing. Vincent Gedai

Denisa - pondelok, 31. december 2018

precíznosť, lojalita, rýchlosť

Ing. Vincent Gedai

Lukáš - pondelok, 31. december 2018

Maximálna spokojnosť z mojej strany. Určite by som pána Gedaia odporučil každému, kto si potrpí na prístupe a rýchlom jednaní. Komunikácia, zodpovednosť, prístup jednoducho úžas.
Som rád, že som svoje financie mohol riešit práve s ním!

Ing. Vincent Gedai

Alica Šimková - piatok, 23. november 2018

So spoluprácou som bola veľmi spokojná, vo všetkých ohľadoch. Pri riešení nášho úveru sa snažil dosiahnuť čo najlepšie podmienky, ktoré sme nakoniec aj dostali. Určite ho budem odporúčať známym. :)

Ing. Vincent Gedai

Zuzana Štecková - streda, 14. november 2018

p. Gedai je veľký profesionál, vyzná sa vo všetkom čo robí, všetko išlo plynule a bez problémov. Boli sme veľmi veľmi spokojní a všetkých našich známych prípadne iných záujemcov budeme odporúčať aby využili jeho služby :-)

Ing. Vincent Gedai

Gusto Hegedus - streda, 07. november 2018

absolútna spokojnosť s profesionalitou a konštruktívnym prístupom k zadaniu

Ing. Vincent Gedai

Xenia Hegedusova - pondelok, 05. november 2018

Dakujeme za profesionalny a ludsky pristup. Velmi si cenime odborne a prakticke znalosti pana Gedai, ktorymi nam usetril mnozstvo casu a namahy. Tesime sa na pripadnu dalsiu spolupracu a radi odporucime spolupracu aj nasim priatelom.

Ing. Vincent Gedai

Jaroslav Potočný - pondelok, 05. november 2018

Zmenil som svoj názor na hypotekárnych poradcov...profesionál, priateľský a priamy prístup, skvelý preklad bank pre laika, vždy všetko vyriešené ku našej spokojnosti, do budúcnosti mám v pláne sa stále obracat na pána Gedaia.


Potocny, Benediktiova

Ing. Vincent Gedai

Napísať referenciu

Ohodnotiť hypotekárneho špecialistu - Ing. Vincent Gedai

Zvoľte počet hviezdičiek

(5 hviezdičiek = najvyšší stupeň spokojnosti)
Certifikovaný hypotekárny špecialista je nezávislý podnikateľ vykonávajúci svoju činnosť na základe zápisu do zoznamu podriadených finančných agentov (PFA) v sektore poskytovania úverov pod svojim prideleným registračným číslom.