Ing. Vincent Gedai

hypotekárny špecialista
Panónska cesta 6 (3-podlažná biela budova oproti Plus7)
851 04 Bratislava
Mobil: +421 911 421 184

Hypotekárnym úverom sa profesionálne venujem už viac ako 10 rokov a získané skúsenosti som úspešne využíval nielen ako hypotekárny špecialista, ale taktiež pri nastavovaní kompletných podmienok hypotekárneho financovania ako retailový špecialista pre partnerské DVP projekty. V nadväznosti na množstvo rôznych zaujímavých prípadov, s ktorými som sa počas tohto obdobia stretol, sa moja práca stala pre mňa zároveň záľubou. Preto je mojou prioritou ponúknuť Vám objektívne riešenia k získaniu vysnívaného bývania a bez zbytočného stresu Vás previesť jednotlivými fázami.


Olga Krajkovicova - piatok, 02. jún 2017

Skvelá práca, odborník na správnom mieste. Určite využijem jeho služby aj v budúcnosti a bez obáv ho odporúčam svojim známym. Som rada, že som natrafila práve na Vincenta.

Ing. Vincent Gedai

Andrášik Oliver - utorok, 23. máj 2017

Perfekné jednanie tohto človeka.

Ing. Vincent Gedai

Diničová Andrea - utorok, 02. máj 2017

Veľmi profesionálny a ľudský prístup, príjemné vystupovanie a samozrejme ochota vo všetkom poradiť a pomôcť.

Ing. Vincent Gedai

MUDr. Katarina Lacova - streda, 22. marec 2017

Pan Gedai, dovolte mi podakovat sa Vam za Vasu pracu. Vcera som bola doslova ohromena. Mam skusenost s hypotekou, pred nou som bola v kontakte s mnohymi pracovnikmi bank. Aj pred touto buducou hypotekou som navstivila okrem Vas dve banky (jednu partnersku, jednu mimo). Objem prace, ktory pre klienta robite, je obrovsky a Vasa profesionalita aj jednanie je top. Este raz: dakujem!

Ing. Vincent Gedai

Lukáš D - piatok, 19. august 2016

Dobry den pan Gedai, spokojnost so sluzbami bola velmi vysoka - profesionalny servis a odbornost.

Ing. Vincent Gedai

Emília de Sousa - pondelok, 22. jún 2015

„Vážený pán Gedai, spokojnosť je obrovská; profesionálny prístup, organizovaný postup, pozitívne výsledky, úplná flexibilita: ,,dodáva pohodlie klienta v zahraničí"!“

Emília de Sousa

Ing. Vincent Gedai

Napísať referenciu

Ohodnotiť hypotekárneho špecialistu - Ing. Vincent Gedai

Zvoľte počet hviezdičiek

(5 hviezdičiek = najvyšší stupeň spokojnosti)
Certifikovaný hypotekárny špecialista je nezávislý podnikateľ vykonávajúci svoju činnosť na základe zápisu do zoznamu podriadených finančných agentov (PFA) v sektore poskytovania úverov pod svojim prideleným registračným číslom.