Ing. Vincent Gedai

hypotekárny špecialista
Panónska cesta 6 (3-podlažná biela budova oproti Plus7)
851 04 Bratislava
Mobil: +421 911 421 184

Hypotekárnym úverom sa profesionálne venujem už viac ako 10 rokov a získané skúsenosti som úspešne využíval nielen ako hypotekárny špecialista, ale taktiež pri nastavovaní kompletných podmienok hypotekárneho financovania ako retailový špecialista pre partnerské DVP projekty. V nadväznosti na množstvo rôznych zaujímavých prípadov, s ktorými som sa počas tohto obdobia stretol, sa moja práca stala pre mňa zároveň záľubou. Preto je mojou prioritou ponúknuť Vám objektívne riešenia k získaniu vysnívaného bývania a bez zbytočného stresu Vás previesť jednotlivými fázami.


- - streda, 06. november 2019

Check by som vyjadrit nasu mimoriadnu spokojnost zo spolupracou a vysokou kvalitou sluzieb, ktore nam poskytol hypotekárny špecialista z GEPARD FINANCE s.r.o. pan Ing. Vincent Gedai. Nielenze nam pan Ing. Vincent Gedai pohol s vyberom a vybavenim najvyhodnejsich uverovych podmienok pre kupu nasho apartmanu, ale nas ako klientov neskor aktivne kontaktoval ked sa podmienky na trhu dalej zmenili. Vdaka panovi Ing. Vincent Gedaiovi sme sme mohli vcas poziadat o znizenie urokovej sadzby, ktoru banka nasledne schvalila. Profesionalny a proaktivny pristup pana Ing. Vincent Gedaia je si vazime a urcite jeho sluzby budeme odporucat buducim zakaznikom.

Ing. Vincent Gedai

Michael - streda, 06. november 2019

Chcem sa poďakovať pánovi Gedaiovi za pravidelný servis k môjmu hypoúveru. Vďaka nemu sa nemusím starať o to, či mám najvýhodnejšie podmienky na trhu a aké sú moje ďalšie možnosti, vždy ma informuje o novinkách. Jeho služby určite budem ďalej odporúčať, s takýmto TOP prístupom som sa nikde inde nestretol.

Ing. Vincent Gedai

TKL - streda, 30. október 2019

S panom Gedaiom sme refinancovali hypouver. Vsetko prebehlo bez problemov. Ocenujem rychly servis, znalost trhu a procesov. Celkovo velka spokojnost so sluzbami. Odporucam. Dakujem

Ing. Vincent Gedai

Norbert Valkovic - streda, 30. október 2019

Celkove hodnotie vynikajuce,velka spokojnost so spolupracou s Vincentom,profesionalny pristup,vo vsetkom napomocny a ochotny,rad s nim budem spolupracovat aj do buducna..super

Ing. Vincent Gedai

- - streda, 30. október 2019

Perfektný prístup. Vždy bol veľmi milý a ochotný riešiť vzniknuté problémy počas riešenia hypotéky. Vrelo odporúčam tohto hopošepcialistu.

Ing. Vincent Gedai

- - streda, 30. október 2019

Profesionálny prístup, odborná zdatnosť a ochota aktívne komunikovať s klientom za účelom úspešného vyriešenia veci. Celková spokojnosť s poskytnutými službami.

Ing. Vincent Gedai

Lenka Skaláková - streda, 25. september 2019

Profesionalnost, otvorena komunikacia a tiez dovera. Tri velmi dolezite vlastnosti, pre ktore p. Gedaia velmi odporucam.

Ing. Vincent Gedai

Lukáš - piatok, 02. august 2019

Velmi ocenujem proaktivny pristup.
Profesionalita je samozrejmostou.
Nemam dovod hladat ineho specialistu, pretoze som
uplne spokojny.
Urcite budem odporucat mojim znamym.

Ing. Vincent Gedai

Marcel - piatok, 26. júl 2019

Veľmi milý, otvorený, ľudský a proaktívny prístup. V stresujúcich chvíľach nás dokázal upokojiť. Dokázal nám zrozumiteľne sprostredkovať všetky potrebné informácie, vybaviť a vyjednať výbornú hypotéku. S jeho službami sme nadmieru spokojní. Celkový prístup, informovanosť a schopnosti hodnotíme ako vynikajúce a budeme ich v budúcnosti odporúčať všetkým našim známym.

Ing. Vincent Gedai

Pšenák Tomáš - štvrtok, 18. júl 2019

Vrelá vďaka pánovi Gedaiovi za sprostredkovanie našej hypotéky. Vďaka jeho odbornosti sa naše sny o vytúženom spoločnom bývaní konečne stali skutočnoťou. Taktiež si obaja s partnerkou veľmi vážime jeho galantný prístup a bohaté skúsenosti.

Ing. Vincent Gedai

Napísať referenciu

Ohodnotiť hypotekárneho špecialistu - Ing. Vincent Gedai

Zvoľte počet hviezdičiek

(5 hviezdičiek = najvyšší stupeň spokojnosti)
Certifikovaný hypotekárny špecialista je nezávislý podnikateľ vykonávajúci svoju činnosť na základe zápisu do zoznamu podriadených finančných agentov (PFA) v sektore poskytovania úverov pod svojim prideleným registračným číslom.