Profil: Vincent Gedai - Profil makléra

Ing. Vincent Gedai

Gepard finance
Nájdem Vám NAJLEPŠIU HYPOTÉKU

Hypotekárnym úverom sa profesionálne venujem už viac ako 10 rokov a získané skúsenosti som úspešne využíval nielen ako hypotekárny špecialista, ale taktiež pri nastavovaní kompletných podmienok hypotekárneho financovania ako retailový špecialista pre partnerské DVP projekty. V nadväznosti na množstvo rôznych zaujímavých prípadov, s ktorými som sa počas tohto obdobia stretol, sa moja práca stala pre mňa zároveň záľubou. Preto je mojou prioritou ponúknuť Vám objektívne riešenia k získaniu vysnívaného bývania a bez zbytočného stresu Vás previesť jednotlivými fázami.

12
Rokov praxe
811
klientov
171
referencií

Certifikáty a ocenenia

NAPÍSALI O MNE

 1. Šalitroš 18-10-2022

  perfektný finančný poradca!! S jeho pomocou sme riešili 2 nové hypoúvery a 1 refinanc starého hypoúveru. Vždy poradil a vybavil tú najlepšiu a aktuálne dostupnú možnosť.

 2. Patricia 18-10-2022

  Pán Gedai je najlepsi finančný poradca akého sme si mohli želať. Velmi veľmi veľmi odporúčame! Profesionalny prístup, promptné reakcie, vynikajúco sa orientuje v problematike, nadčasové riešenia, veľmi ochotný prístup - 10/10 :)

 3. Katarina 08-09-2022

  Pan Gedai pracuje vysoko profesionalne pocas celeho vybavovania urcitej zalezitosti. Ma absolutny prehlad o oblasti v ktorej pracuje a vie velmi rychlo a ucinne poradit a navrhnut sposoby riesenia. Pre mna je pan Gedai siroko-daleko najlepsi hypotekarny specialista.

 4. Martin Leňka 07-09-2022

  Maximalna spokojnost, rychlost a profesionalita. 10/10 niet co dodat.

 5. Natália Vodislavská 07-09-2022

  Pána Gedaia si neviem vynachváliť. Našiel mi hypotéku s veľmi výhodným úrokom, všetko mi podrobne vždy vysvetlil a potom ma krok po kroku viedol celým procesom. O všetko sa postaral profesionálne, odborne a s ochotou. Môžem ho len a len odporučiť.

 6. Martin Lofaj 06-09-2022

  Pán Gedai je odborník a som veľmi rád, že som naňho dostal od známich odporúčanie. Hypotekárny proces sme vybavili veľmi hladko, vždy som bol promptne informovaný o všetkom potrebnom. Spolupracovali sme na diaľku, stretli sme sa pri osobnom podpisovaní a potom podpisovaní v banke. Teším sa na pokračujúcu spoluprácu.

 7. Michal Kočan 05-09-2022

  Už niekoľko rokov bezkonkurenčná spolupráca a spokojnosť s prácou pána Gedaia. Profesionalita a odbornosť na veľmi vysokej úrovni, vynikajúca komunikácia a skutočne bezstarostný proces vyriešenia hypotéky. Určite odporúčam. Michal

 8. Jan 15-08-2022

  Vinco je veľmi schopný a kreatívny. Vždy sa snažil nájsť spôsob ako vyskladať HYPO. ďakujeme.

 9. Dominika Vítková 10-08-2022

  Spolu s priateľom sme s pomocou p. Gedaia riešili hypotéku na naše prvé bývanie a nemôžem ho nič iné, ako odporúčať. Už od začiatku spolupráce z p. Gedaia sršala profesionalita a prehľad v ponúkaných / odporúčaných možnostiach a až do momentu samotného nadobudnutia úveru sa nám pravidelne venoval, pomáhal nám s či už interpretáciou zmlúv, tvorbou prehľadov o tom čo všetko a kam je potrebné dodať, aké všetky podklady potrebujeme a pod. Počas celej doby nám bol p. Gedai k dispozícii a okrem jeho profesionálnej stránky ďakujem aj za ľudský, príjemný prístup a za pochopenie našich nikdy nekončiacich otázok. Môžem(e) len a len odporúčať.

 10. Peter Kuna 10-08-2022

  Bohate skusenosti, profesionalita, prehladnost, velmi vysoka zrozumitelnost

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.