Profil: Vincent Gedai - Profil makléra

Ing. Vincent Gedai

Gepard finance
Nájdem Vám NAJLEPŠIU HYPOTÉKU

Hypotekárnym úverom sa profesionálne venujem už viac ako 10 rokov a získané skúsenosti som úspešne využíval nielen ako hypotekárny špecialista, ale taktiež pri nastavovaní kompletných podmienok hypotekárneho financovania ako retailový špecialista pre partnerské DVP projekty. V nadväznosti na množstvo rôznych zaujímavých prípadov, s ktorými som sa počas tohto obdobia stretol, sa moja práca stala pre mňa zároveň záľubou. Preto je mojou prioritou ponúknuť Vám objektívne riešenia k získaniu vysnívaného bývania a bez zbytočného stresu Vás previesť jednotlivými fázami.

14
Rokov praxe
865
klientov
174
referencií

Certifikáty a ocenenia

NAPÍSALI O MNE

 1. Ján Dolinský 16-01-2023

  Pán Gedai nám pomohol vybaviť hypotéku, ktorá nebol priamočiara. Všetko prebiehalo plynulo, transparentne a bol veľmi profesionálny. Môžem vrelo odporučiť. Ďalšiu hypotéku budem riešiť opäť s pánom Gedaiom. 10/10.

 2. Tomáš Potočný 25-12-2022

  S pánom Gedaiom sme boli veľmi spokojní. Dokázal nájsť lepšie riešenie, než sme pôvodne predpokladali. Profesionálny a ľudský prístup. Vrelo odporúčame jeho služby.

 3. Tomáš Jagelka 08-12-2022

  Vincent Gedai je veľmi šikovný maklér. Má prehľad o situácii na trhu s hypotékami a vie poradiť i vybaviť ideálne riešenie aj pre komplikované situácie. K tomu je vždy príjemný a dostupný.

 4. Šalitroš 18-10-2022

  perfektný finančný poradca!! S jeho pomocou sme riešili 2 nové hypoúvery a 1 refinanc starého hypoúveru. Vždy poradil a vybavil tú najlepšiu a aktuálne dostupnú možnosť.

 5. Patricia 18-10-2022

  Pán Gedai je najlepsi finančný poradca akého sme si mohli želať. Velmi veľmi veľmi odporúčame! Profesionalny prístup, promptné reakcie, vynikajúco sa orientuje v problematike, nadčasové riešenia, veľmi ochotný prístup - 10/10 :)

 6. Katarina 08-09-2022

  Pan Gedai pracuje vysoko profesionalne pocas celeho vybavovania urcitej zalezitosti. Ma absolutny prehlad o oblasti v ktorej pracuje a vie velmi rychlo a ucinne poradit a navrhnut sposoby riesenia. Pre mna je pan Gedai siroko-daleko najlepsi hypotekarny specialista.

 7. Martin Leňka 07-09-2022

  Maximalna spokojnost, rychlost a profesionalita. 10/10 niet co dodat.

 8. Natália Vodislavská 07-09-2022

  Pána Gedaia si neviem vynachváliť. Našiel mi hypotéku s veľmi výhodným úrokom, všetko mi podrobne vždy vysvetlil a potom ma krok po kroku viedol celým procesom. O všetko sa postaral profesionálne, odborne a s ochotou. Môžem ho len a len odporučiť.

 9. Martin Lofaj 06-09-2022

  Pán Gedai je odborník a som veľmi rád, že som naňho dostal od známich odporúčanie. Hypotekárny proces sme vybavili veľmi hladko, vždy som bol promptne informovaný o všetkom potrebnom. Spolupracovali sme na diaľku, stretli sme sa pri osobnom podpisovaní a potom podpisovaní v banke. Teším sa na pokračujúcu spoluprácu.

 10. Michal Kočan 05-09-2022

  Už niekoľko rokov bezkonkurenčná spolupráca a spokojnosť s prácou pána Gedaia. Profesionalita a odbornosť na veľmi vysokej úrovni, vynikajúca komunikácia a skutočne bezstarostný proces vyriešenia hypotéky. Určite odporúčam. Michal





Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.