Ing. Vincent Gedai

hypotekárny špecialista
Panónska cesta 6 (3-podlažná biela budova oproti Plus7)
851 04 Bratislava
Mobil: +421 911 421 184

Hypotekárnym úverom sa profesionálne venujem už viac ako 10 rokov a získané skúsenosti som úspešne využíval nielen ako hypotekárny špecialista, ale taktiež pri nastavovaní kompletných podmienok hypotekárneho financovania ako retailový špecialista pre partnerské DVP projekty. V nadväznosti na množstvo rôznych zaujímavých prípadov, s ktorými som sa počas tohto obdobia stretol, sa moja práca stala pre mňa zároveň záľubou. Preto je mojou prioritou ponúknuť Vám objektívne riešenia k získaniu vysnívaného bývania a bez zbytočného stresu Vás previesť jednotlivými fázami.


- - utorok, 03. december 2019

Ďakujem za pomoc. Pán Gedai počítal so všetkými úskaliami, preto vsadil na kvalitnú prípravu a všetko ostatné šlo hladko. Vďaka jeho prístupu som na nič dlho nečakal, komunikácia bola perfektná a rýchla. Kiež by všetci robili svoju prácu rovanko precízne ako pán Gedai. Jeho služby budem ďalej odporúčať, je super spolupracovať s takým profesionálom.

Ing. Vincent Gedai

Darina - utorok, 03. december 2019

Veľmi príjemný a profesionálny prístup, maximálna spokojnosť pri vybavovaní hypotéky. Určite odporúčam.

Ing. Vincent Gedai

- - utorok, 03. december 2019

Veľmi profesionálny prístup, rýchla informovanosť, bezkonkurenčné rady

Ing. Vincent Gedai

- - pondelok, 18. november 2019

Výborný, profesionálny prístup, pohotové sprostredkovanie hypo, priateľská komunikácia.

Ing. Vincent Gedai

- - pondelok, 18. november 2019

S pánom Gedaiom som riešil hypotéku ku kúpe nehnuteľnosti v projekte Klingerka. Bol mi odporučený priamo predajcom. Jednoznačne ho môžem odporučiť aj ostatným, ku všetkému pristupoval veľmi profesionálne, iniciatívne a dokázal vybaviť bezkonkurenčné podmienky hypotéky. Všetky moje otázky zodpovedal kvalitne a dostatočne. Ďakujem

Ing. Vincent Gedai

Mária a Peter Kukučkový - pondelok, 18. november 2019

Pán Gedai,
ďakujeme vám za profesionálny prístup pri sprostredkovaní nášho hypotekárneho úveru, za Váš perfektný prístup, otvorenosť a korektné jednania. Zároveň ďakujeme za rýchle riešenie drobných komplikácií, ktoré vznikli pri príprave našich podkladov pre schválenie úveru. Do budúcna Vám želáme veľa podobne rovnako spokojných klientov ako sme my, veľa úspechov v ďalšom profesijnom živote. Veľmi radi budeme Vás a Vaše služby odporúčať našim známym, ktorý uvažujú o hypotéke.
S úctou

Ing. Vincent Gedai

Ingrid - pondelok, 18. november 2019

Chcem sa poďakovať pánovi Gedaiovi za skvelú spoluprácu od začiatku až do konca. Previedol ma celým procesom získania hypotéky s ľahkosťou a hlavne bez zbytočného stresu. Jeho profesionálny a ľudský prístup, rýchlosť a flexibilita je obrovským benefitom, a čo je absolútne najlepšie, o nič som sa nemusela starať. Stačilo jedno stretnutie a všetko vybavil. Ak ste doteraz váhali s využitím jeho služieb, neobávajte sa, je to veľmi komfortný spôsob zveriť sa do rúk odborníka.

Ing. Vincent Gedai

- - pondelok, 18. november 2019

Profesionalne poradenstvo a nadmierna spokojnost. P. Gedai je vzdy ochotny zodpovedat a vysvetlit vsetky okolnosti a otvorene otazky a to tak aby tomu bolo rozumiet aj ked nemate vystudovane financnictvo. Zodpovedny, ustretovy a velmi mily s otvorenym pristupom a vysokou profesionalitou. Nevymenila by som a tesim sa na kazdy spolupracu aj v buducnosti.

Ing. Vincent Gedai

- - pondelok, 18. november 2019

Ďakujeme za pomoc pri žiadosti o hypotéku. Vaša pomoc bola neoceniteľná. Bez "hypo guru" ako pána Gedaia familiárne nazývame by sme škaredo doplatili na nástrahy hypotekárneho systému.

Ing. Vincent Gedai

Denisa - streda, 06. november 2019

Perfektny profesionalny pristup, ochota pomoct ci poradit, promptne riesenia a velmi prijemne vystupovanie. Mozeme naozaj len odporucat spolupracu s panom Gedaiom. Dakujeme!

Ing. Vincent Gedai

Napísať referenciu

Ohodnotiť hypotekárneho špecialistu - Ing. Vincent Gedai

Zvoľte počet hviezdičiek

(5 hviezdičiek = najvyšší stupeň spokojnosti)
Certifikovaný hypotekárny špecialista je nezávislý podnikateľ vykonávajúci svoju činnosť na základe zápisu do zoznamu podriadených finančných agentov (PFA) v sektore poskytovania úverov pod svojim prideleným registračným číslom.