• Tillia

    Hľadáte tichú lokalitu, súkromie a moderné bývanie? Už nemusíte! Projekt Tillia v Záhorskej Bystrici má všetko, čo o čom snívate.

Pre naše deti sme vybrali to najlepšie

Ak ste sa raz rozhodli usadiť sa na jednom mieste, chcete aby to bolo perfektné nielen pre vás, ale najmä pre deti.

Vieme, že ak vyberáte nové bývanie, myslíte na budúcnosť. Preto je projekt Tillia navrhnutý tak, aby poskytoval to najlepšie z prírody i z mesta zároveň. Záhorská Bystrica ponúka zázemie najmä mladým rodinám, ktoré sa obzerajú po dobrej dostupnosti do mesta, blízkosti škôl a škôlok a predovšetkým chcú deťom dopriať voľnosť v prírode.

 

Z čoho si viete vybrať

K dispozícii sú 2, 3 a 4 izbové byty v trojpodlažných budovách. Prízemné byty disponujú záhradkami, nadzemné byty veľkým balkónom a na najvyššom poschodí si môžete vychutnať výhľad na priestrannej terase.

 

Vitajte Pod vŕškami

Pod Vŕškami je moderná štvrť obklopená čarovnou prírodou Malých Karpát, kde vás privíta pokojná susedská atmosféra so všetkými výhodami mestského života.

Štvrť Pod Vŕškami leží na slnečnom úpätí Malých Karpát v juhovýchodnej časti Záhorskej Bystrice. Projekt je citlivo vsadený do mierneho južného svahu plného svetla v čarovnom prírodnom prostredí.

 

PREFINANCOVANIE NEHNUTEĽNOSTI - KONTAKTNÁ OSOBA 

hypotekárny špecialista
Panónska cesta 6 (3-podlažná biela budova oproti Plus7)
851 04 Bratislava
Mobil: +421 911 103 877

INFORMÁCIE A PREDAJ TILLIA - KONTAKT