• NAŠE SLUŽBY

    Hlavnou oblasťou pôsobenia GEPARD FINANCE  je finančné sprostredkovanie a kompletné spracovávanie podkladov k úverovým produktom spojeným s financovaním nehnuteľností.

GEPARD FINANCE  je finančné sprostredkovanie a kompletné spracovávanie podkladov

Úzka spolupráca s našimi partnermi z bankového sektoru predstavuje významný potenciál a konkurenčnú výhodu na trhu. Klientovi dokážeme prezentovať produkty v zrozumiteľnej forme, odkomunikovať všetky výhodné podmienky. Obchodnému partnerovi zase prinášame trvalú pridanú hodnotu a stabilné podnikateľské zázemie.

Individuálny klient

GEPARD FINANCE patrí ku kvalitným partnerom všetkých hypotekárnych bánk. Kompletná ponuka bánk, získané postavenie na trhu, benefity, zľavy a najnižšie poskytované úrokové sadzby pre našich klientov nám umožňujú zaistenie toho najvýhodnejšieho financovania v bankách. Bezplatne spracovávame všetky typy hypotekárneho financovania.

Realitné kancelárie

Spolupráca a partnerstvo dvoch významných spoločností z finančného a realitného trhu prináša spoločným klientom kompletný realitný a bezplatný finančný servis pod jednou strechou. Spoločnou snahou je klientovi kupujúcemu nehnuteľnosť celý proces maximálne zjednodušiť a zvýhodniť. Finanční sprostredkovatelia GEPARD FINANCE zabezpečia klientovi kompletný administratívny servis všetkých podkladov k prefinancovaniu nehnuteľnosti. Realitná kancelária tak spolupracuje s profesionálom, ktorý koordinuje a synchronizuje celý proces predaja v realitnej kancelárii a financovania v banke.

Developerské spoločnosti

Cieľom spolupráce finančného sprostredkovateľa a developera je príprava a zaistenie najvýhodnejšieho financovania pri výstavbe nehnuteľností, v závislosti na plánovanom predaji koncovým klientom. Sprostredkovatelia zabezpečia developerovi najlepšie podmienky pri financovaní nehnuteľností vo výstavbe u svojich bankových partnerov. Spolu sa podieľajú na príprave finančných plánov developera, predovšetkým harmonogramu výstavby a naň nadväzujúci harmonogram čerpania úveru. Pre developera je kvalitný hypotekárny servis jednoznačnou konkurenčnou výhodou.

Bankové domy

GEPARD FINANCE je pre partnerov z rady bankových domov jedným z najvýznamnejších externých poskytovateľov úverových produktov. Finanční sprostredkovatelia zabezpečujú a koordinujú komunikáciu medzi bankou a klientom, navrhnú podmienky schválenia a možnosti čerpania úveru tak, aby vyhovovali nielen klientovi, ale boli tiež akceptovateľné v danej banke. Prinášajú banke vždy profesionálne a kompletne spracované žiadosti o hypotéku.