Profil: Slavomír Kuzma - Profil makléra

Slavomír Kuzma

Gepard finance
Nájdem Vám NAJLEPŠIU HYPOTÉKU

Oblasti hypotekárnych úverov sa venujem od roku 2010. Moje cenné skúsenosti som nadobudol z pôsobenia v jednej z našich troch najväčších bánk. Vďaka tomu rozumiem procesu vybavenia, samotného života a aj následného servisu hypotéky detailne a do hĺbky. Vybavovanie financovania bývania je v prípade každého z nás skôr ojedinelou situáciou v živote, preto by mala byť pre nás čo najjednoduchšou, zrozumiteľnou a s tým najlepším výsledkom. Len vtedy bude klient absolútne spokojný, a to je dôvod, prečo túto prácu robím a robím ju s nadšením.

14
Rokov praxe
908
klientov
72
referencií

Certifikáty a ocenenia

NAPÍSALI O MNE

 1. Pavol 06-10-2023

  Pán Kuzma mi poskytol cenné informácie a pomoc pri vybavovaní hypotekárneho úveru. Po odbornej stránke sa v procese veľmi dobre orientuje, pozná ponuky trhu čo mu umožní ponúknuť klientovi najvhodnejší produkt. V rámci spolupráce som tiež ocenil jeho osobný prístup, trpezlivosť pri zodpovedaní mojich otázok ako aj precíznosť s orientáciou na detail, vďaka čomu som mal ako klient istotu bezproblémového priebehu celého procesu.

 2. Michal Mrocek 22-06-2023

  Každému, kto chce kúpiť byt, odporúčam dve veci. Po prvé, ani sa nepokúšajte kontaktovať niekoho iného ako pána Kuzmu a po druhé kontaktujte pána Kuzmu! Absolútny profesionál, na ktorého je vždy spoľahnutie! Ďakujem pán Kuzma. Je mi cťou!

 3. Maroš 12-06-2023

  Druhá hypotéka riešená s p. Kuzmom a stále maximálna spokojnosť. Spoľahlivý a profesionálny prístup. Pán Kuzma má výborný prehľad, čo sme využili aj v našom prípade a získali požadovanú výšku hypotéky za výhodných podmienok. Odporúčam!

 4. Pavla Matejkova 23-11-2022

  Velmi rada napisem referenciu . Ked sme kupovali byt v roku 2016 tak nam odporucili p. Kuzmu . Ovtedy ked nieco potrebujeme tak p. Kuzma nam vzdy pomoze . Sme s manzelom velmi spokojni a urcite sa obratime na neho aj v buducnosti . Este raz dakujeme ☺️

 5. Zuzana 08-11-2022

  Maximálna spokojnosť, odporúčam

 6. Boris 28-10-2022

  ...s panom Kuzmom som riesil uz niekolko aktivit a v pripade dalsej som na 100 % presvedceny, ze nebudem vahat s opakovanym vyberom maklera...uz som ho odporucil niekolkokrat znamym, vsetci su spokojni...chcem sa touto cestou podakovat za vsetku pomoc a preciznost...

 7. Pavol Šintal 13-10-2022

  Maximalne spokojný

 8. Eva Minarovicova 31-07-2022

  Pan Kuzma mi opatovne velmi pomohol, tentoraz pri refinancovani hypoteky. Jeho sluzby mozem len odporucit a rada dohodim novych klientov pokial sa taka moznost naskytne. Patri mu velka VDAKA.

 9. Dušan 24-05-2022

  S p.Kuzmom sme mali veľmi dobre skúsenosti už po 2.krát. Jeho profesionalita je na vysokej úrovni, prehľad a prístup je vynikajúci. Vybral najvhodnejšiu variantu ktorá nám najviac vyhovovala. Odporúčam tohto mladého pána jednoznačne!

 10. Radovan Ako 24-05-2022

  Slavo je tazky profik, ktory viem povedat co presne treba urobit, aby ste dostali to najlepsie v danom case. Tiez vie pracovat pod casovym tlakom so vzdy pritomnym nadhladom a pohodou.

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.