Profil: Slavomír Kuzma - Profil makléra

Slavomír Kuzma

 • Hypotekárny špecialista
 • Panónska cesta 6 (3-podlažná biela budova oproti Plus7)
 • 851 04 Bratislava
 • slavomir.kuzma@gepardfinance.sk
 • 0908/871 517
Gepard finance
Nájdem Vám NAJLEPŠIU HYPOTÉKU

Oblasti hypotekárnych úverov sa venujem od roku 2010. Moje cenné skúsenosti som nadobudol z pôsobenia v jednej z našich troch najväčších bánk. Vďaka tomu rozumiem procesu vybavenia, samotného života a aj následného servisu hypotéky detailne a do hĺbky. Vybavovanie financovania bývania je v prípade každého z nás skôr ojedinelou situáciou v živote, preto by mala byť pre nás čo najjednoduchšou, zrozumiteľnou a s tým najlepším výsledkom. Len vtedy bude klient absolútne spokojný, a to je dôvod, prečo túto prácu robím a robím ju s nadšením.

11
Rokov praxe
721
klientov
51
referencií

Certifikáty a ocenenia

NAPÍSALI O MNE

 1. Michal G 13-10-2021

  S p. Kuzmom veľká spokojnosť. Spoľahlivý, nápomocný a charakterný prístup. Musím pochváliť prehľad, preto sa podarilo vybaviť hypotéku s výbornými podmienkami. Pán Kuzma ma previedol celým procesom vybavovania, ochotne a trpezlivo vysvetľoval všetky otázky, bol pri podpisovaní všetkých zmlúv a sám zabezpečil kataster za nás. Odporúčam!

 2. MUDr. Pavol 04-03-2021

  Aj počas Korona krízy mi Pán Kuzma úspešne pomohol získať výhodnú hypotéku. Profesionálny prístup, úplný prehľad ponúk všetkých bánk, dokonalé informácie podané zrozumiteľne aj pre laika je samozrejmosťou. Odborná pomoc, vybavenie 'papierovačiek' s bankou, doslova pripravené na podpis. Priateľský prístup a spolupráca ktorá viedla k úspešnému cieľu. Odporúčam! a ešte raz veľmi pekne ďakujem.

 3. Lucia 15-11-2019

  P. Kuzma je snom kazdeho kupujuceho. Jeho profesionalny ale zaroven ludsky pristup a ochota hladat najlepsie riesenia a vysvetlovat do detailov kazdy krok, aby to bolo klientovi absolutne jasne ma neskutocne fascinoval. Kedykolvek bol ochotny pomoc a poradit. Hladat riesenia a rozne alternativy. Mal prehlad o ponukach vsetkych bank a pri 90% financovani nehnutelnosti mi vyrokoval tak skvele podmienky ze to bolo az neuveritelne. Mal viziu ako to ma byt a isiel si za tym. A to so mnou naozaj nemal jednoduche. Nehovoriac o tom, ze vsetko do detailov odkontroloval a zabezpecil nad ramec svojich povinnosti, resp. nad ramec ktory standardne hypotekarni specialisti robia. Za mna 10* a odporucanie p. Kuzmu kazdemu, o kom budem vediet ze zvazuje kupu nehnutelnosti. Len vdaka nemu vlastnim svoj prvy dokonaly byt.

 4. Maroš 13-08-2019

  S p. Kuzmom veľká spokojnosť. Spoľahlivý, nápomocný a charakterný prístup, ktorý sa dnes už len tak nevidí. Musím pochváliť prehľad, preto sa nám podarilo vybaviť hypotéku s výbornými podmienkami, aj napriek tomu, že som SZČO. Pán Kuzma ma previedol celým procesom vybavovania, ochotne a trpezlivo vysvetľoval všetky otázky (a niektoré sa aj opakovali, kým som sa v tom zorientoval), bol pri podpisovaní všetkých zmlúv a sám zabezpečil kataster za nás. Odporúčam!

 5. Fodorová Marta 10-06-2019

  Pán Kuzma - vždy ochotný vysvetliť a poradiť. Pomohol mi s vybavením hypotéky a poistky a inými záležitosťami okolo kúpy bytu. Vďaka.

 6. Bažány Miroslav 06-06-2019

  Velmi schopny s perfektnym prehladom a vzdy ochotny venovat klientovi cas.

 7. Katarína 29-04-2019

  Ďakujem za skvelú spoluprácu a pomoc s vybavením hypotéky. Vážim si profesionálnu komunikáciu a spoľahlivosť. Určite odporúčam :)

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.