• Rezidencia Albelli

     

 

Štýlové bývanie pri centre

Rezidencia Albelli predstavuje vďaka svojej polohe na hranici historického centra mesta a architektonickému konceptu rôzne vysokých bytových sekcií s terasami na ustupujúcich podlažiach a obchodnými priestormi v parteri ojedinelú kombináciu štýlového a zároveň dostupného bývania.

 

 

Premyslené a cenovodostupné byty

Každý byt v Rezidencii Albelli sme dotiahli k dokonalosti – presne tak, aby zodpovedal Vášmu životnému štýlu. Vášmu tempu. Od praktickej a modernej dispozície cez balkóny, terasy a predzáhradky, koncept zelene i vhodné služby v okolí až po konečnú cenu. Vyberte si z našej ponukyVáš ideálny nový domov!

V štandarde all inclusive

Rezidencia Albelli nie je naším prvým projektom. Postavili sme toho už viac. A všetky naše projekty majú pár spoločných rysov. Vysokú kvalitu prevedenia. Unikátne miesto. Spokojných klientov. A tiež kompletný štandard vybavenia all inclusive. To znamená, že všetky povrchy aj zariaďovacie predmety dokončíme podľa Vášho výberu už v základnej cene. Vy sa môžete rovno nasťahovať!

 

 

 

PREFINANCOVANIE NEHNUTEĽNOSTI - KONTAKTNÉ OSOBY:

Dávid Štefanko

hypotekárny špecialista
Mobil: +421 918 985 116
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 

Ján Seman

hypotekárny špecialista
Mobil: +421 911 711 154
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 

INFORMÁCIE A PREDAJ:

CTR Alvinczy s.r.o. - člen skupiny CTR

Štúrova 27
Košice 
040 01 
Slovenská republika