Profil: Radovan Vallach - Profil makléra

Mgr. Radovan Vallach

 • Hypotekárny špecialista
 • Panónska cesta 6 (3-podlažná biela budova oproti Plus7)
 • 851 04 Bratislava
 • radovan.vallach@gepardfinance.sk
 • 0903531636
Gepard finance
Nájdem Vám NAJLEPŠIU HYPOTÉKU

Vo financiách pôsobím od roku 2005, väčšinu času som pracoval ako finančný poradca v poradenskej spoločnosti a mám za sebou stovky spokojných klientov. Práve toto obdobie mi umožnilo vnímať a pochopiť klientovu finančnú situáciu z viacerých uhlov, a preto teraz dokážem pri riešení bývania pristupovať k výberu najlepšieho riešenia tak, aby bolo prispôsobené jeho potrebám i klientovej celkovej finančnej situácii. GEPARD FINANCE mi umožní zhodnotiť všetky dostupné možnosti na trhu, a Vám umožňuje vybrať si už len z tých, ktoré sú pre Vašu konkrétnu situáciu najvhodnejšie.

16
Rokov praxe
760
klientov
60
referencií

Certifikáty a ocenenia

NAPÍSALI O MNE

 1. -- 15-03-2020

  Ďakujem za príjemnú spoluprácu a rýchle vybavenie hypotéky. Budem Vás odporúčať.

 2. -- 24-02-2020

  Vynikajúca spolupráca

 3. -- 10-02-2020

  Už to bola moja druhá spolupráca s pánom Vallachom, tento krát sme riešili refinancovanie predchádzajúcej hypotéhy, keďže to aktuálne podmienky na trhu umožňovali. Opäť môžem spoluprácu iba pochváliť. Budem rád, ak naša spolupráca bude pokračovať aj naďalej.

 4. -- 03-01-2020

  Dakujeme za prijemnu spolupracu, poradenstvo, ochotu. Pan Vallach je velmy profesionalny a mali sme super komunikaciu. Odporucame :)

 5. -- 03-01-2020

  Pan Vallach je absolutny profesional. Hladal vzdy najlepsie riesenie. Spolupraca bola vynikajuca. Vsetko prebiehalo bezproblemovo. Urcite mozem odporucit a v pripade potreby budem opatovne kontaktovat.

 6. -- 31-12-2019

  Pana Vallacha nam odporucil kamarat a sa nam s nim velmi dobre spolupracovalo. Citili sme z jeho strany uprimny zaujem a ochotu nam pomoct a vysvetlit co bolo treba. Mal k nam priatelsky pristup, ale zaroven konal efektivne a profesionalne. V celom procese sme videli ako nam sustavne pomahal najst to najlepsie riesenie pre nasu situaciu. Sme velmi vdacni a spokojni.

 7. -- 31-12-2019

  Spolupráca a komunikacia bola taka skvelá, že môžem len ďalej odporučiť známym. Celý proces išiel podľa plánov a i keď nastali menšie problémy, ktoré sa môžu pri vybavovaní toľkých dokladov stáť každému, ihneď všetko vybavoval, komunikoval s bankou a informoval ma ako všetko ďalej postupuje. Je koniec roka a je mi veľkým potešením, že som mohla s p. Vallachom spolupracovať a že mi splnil sen o bývaní.

 8. -- 31-12-2019

  Dobrý deň, vyjadrujem spokojnosť so spoluprácou s pánom Vallachom pri vybavovaní hypoúveru. Jeho reakcie a konanie boli pohotové, na profesionálnej úrovni. Čo bolo potrebné, všetko včas a kvalitne vybavil. V čase vybavovania neboli odmlky, neustále sme boli v kontakte. Ak mi niečo nebolo jasné, vždy mi podal potrebné vysvetlenie. Takáto spolupráca mi ušetrila zrejme veľa času.

 9. -- 30-12-2019

  Pána Vallacha nám odporučila realitná kancelária, čo neľutujeme. Keďže sme nemali času nazvyš, musíme poďakovať pánovi Vallachovi za profesionálne, pritom ľudské, jednanie od začiatku až do konca. So spoluprácou sme boli spokojní.

 10. -- 30-12-2019

  Ďakujem veľmi pekne pánovi Vallachovi za profesionálny a zároveň mimoriadne priateľský prístup. Vďaka nemu som si vybrala a vybavila refinanc hypotéky naozaj rýchlo a pritom efektívne a dôsledne. Sprostredkoval mi všetky možnosti, trpezlivo sme si viackrát prešli všetky pre a proti a výber nechal na mne, čo naozaj oceňujem. Páčili sa mi najmä jeho flexibilné a promtné reakcie a tiež nenásilné pripomínania, bez neho by som totiž popri svojej pracovnej a súkromnej vyťaženosti všetko riešila minimálne pol roka.... Zo všetkých papierovačiek som absolvovala len dve nevyhnutné podpisové akcie, všetko ostatné za mňa vybavil on a pritom som o všetkom priebežne vedela a bola informovaná doslova online, v reálnom čase :) Teším sa, že môžem jeho pomoc odporúčať svojim priateľom a že s ním ja sama môžem spolupracovať aj v budúcnosti. Želám všetko dobré! :) Mia K.

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.