Profil: Radovan Vallach - Profil makléra

Mgr. Radovan Vallach

 • Hypotekárny špecialista
 • Panónska cesta 6 (3-podlažná biela budova oproti Plus7)
 • 851 04 Bratislava
 • radovan.vallach@gepardfinance.sk
 • 0903531636
Gepard finance
Nájdem Vám NAJLEPŠIU HYPOTÉKU

Vo financiách pôsobím od roku 2005, väčšinu času som pracoval ako finančný poradca v poradenskej spoločnosti a mám za sebou stovky spokojných klientov. Práve toto obdobie mi umožnilo vnímať a pochopiť klientovu finančnú situáciu z viacerých uhlov, a preto teraz dokážem pri riešení bývania pristupovať k výberu najlepšieho riešenia tak, aby bolo prispôsobené jeho potrebám i klientovej celkovej finančnej situácii. GEPARD FINANCE mi umožní zhodnotiť všetky dostupné možnosti na trhu, a Vám umožňuje vybrať si už len z tých, ktoré sú pre Vašu konkrétnu situáciu najvhodnejšie.

17
Rokov praxe
905
klientov
70
referencií

Certifikáty a ocenenia

NAPÍSALI O MNE

 1. Veronika 21-04-2022

  S pánom Vallachom sme spolupracovali už na druhej hypotéke a vždy sme boli spokojní, či už po ľudskej, alebo profesionálnej stránke. Ochotný, pohotový, informovaný. Odporúčam :)

 2. Michal 07-03-2022

  Hypotekarne sluzby pana Vallacha sme vyuzili uz po druhykrat za sebou. Opat sme boli velmi spokojni s jeho pristupom, profesionalitou, odbornostou a dostupnostou. Pana Vallacha odporucame.

 3. Jozef Klimo 04-03-2022

  S pánom Vallachom sme riešili pomerne komplikovaný prípad financovania nehnuteľnosti. Veľmi oceňujem jeho seriózny pristúp, profesionalitu a nasadenie konať v danej veci. Aj vďaka pánovi Vallachovi sme našli optimálne riešenie pre financovanie budúcej nehnuteľnosti.

 4. Juraj Papcun 16-02-2022

  So službami p. Valacha sme boli veľmi spokojní, jeho prístup bol veľmi proklientsky orientovaný a jeho rady jasné a zrozumiteľné.

 5. Miroslav Darula 08-02-2022

  Bol som s maklerom velmi spokojny. Trpezlivo mi vsetko vysvetlil, vratane veci v sirsom kontexte aj mimo hypoteky ako takej. Jeho pristup bol skutocne profesionalny. Reakcie na otazky boli promptne. Mozem len vrelo odporucit.

 6. Jakub 02-02-2022

  Pan Vallach mi pomohol ziskat regularnu hypoteku na byvanie na apartman, co som cital a pocul, ze banky nedavaju casto, a to este od banky, o ktorej som cital, ze hypoteky na apartmany nedava vobec. Navyse pan Vallach jednal cely cas s maximalne ustretovym pristupom a trpezlivostou a vysvetlil mi vsetko co som nechapal (a nechapal som toho teda vela, ako clovek co nemal ziadne skusenosti s hypotekarnymi vecami).

 7. Vojtech Kedzierski 18-01-2022

  vyborny servis, vzdy ochotny a promptny

 8. Petra 01-01-2022

  Profesionálny prístup, po zabezpečení hypotéky práca a pozornosť o mňa ako klienta u neho nekončí, naďalej pomáha na refinancovaní mojej hypotéky. Maximálna spokojnosť.

 9. Gabriela Kuchárová 18-12-2021

  Opätovne sa nedá p. Vallachovi nič vytknúť, za mňa plná spokojnosť. Musím vyzdvihnúť, okrem jeho profesionality, aj jeho trpezlivosť s vysvetľovaním, s mojou nepresnosťou a rôznymi komplikáciami. Tak či tak jeho pomoc pri refinancovaní hypotéky bola rýchla až neuveriteľne nám vyšiel v ústrety a nakoniec sme všetko stihli v termíne. Za mňa veľké ďakujem a zároveň mi dobre padlo, že sa sám ozval aj na moje narodeniny aj pri výhdnom refinancovaní. Ešte raz ďakujem.

 10. Dominika JK 12-11-2021

  S panom Vallachom sme boli nadmieru spokojni, ocenujeme jeho profesionalitu, skusenosti, casovu flexibilitu ochotu, ludsky pristup. Jeho sluzby radi vyuzijeme znova a budeme odporucat ho aj nasim znamym.

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.