Profil: Radovan Vallach - Profil makléra

Mgr. Radovan Vallach

Gepard finance
Nájdem Vám NAJLEPŠIU HYPOTÉKU

Vo financiách pôsobím od roku 2005, väčšinu času som pracoval ako finančný poradca v poradenskej spoločnosti a mám za sebou stovky spokojných klientov. Práve toto obdobie mi umožnilo vnímať a pochopiť klientovu finančnú situáciu z viacerých uhlov, a preto teraz dokážem pri riešení bývania pristupovať k výberu najlepšieho riešenia tak, aby bolo prispôsobené jeho potrebám i klientovej celkovej finančnej situácii. GEPARD FINANCE mi umožní zhodnotiť všetky dostupné možnosti na trhu, a Vám umožňuje vybrať si už len z tých, ktoré sú pre Vašu konkrétnu situáciu najvhodnejšie.

19
Rokov praxe
1219
klientov
76
referencií

Certifikáty a ocenenia

NAPÍSALI O MNE

 1. Stanislav 15-01-2023

  Pán R. Vallach je profesionál v svojom obore. Môj finančný problém bol vyriešený veľmi rýchlo a celý proces prebehol hladko. Som pracovne veľmi vyťažený a Pán Vallach sa o všetko postaral. Konsolidácia úverov prebehla úspešne. Ďakujem veľmi pekne za pomoc a odporúčam tohto profíka každému kto si nevie dať rady či už so samotným úverom, hypotékou alebo konsolidáciou.

 2. Matej Holek 09-11-2022

  S pánom Vallachom sme riešili naše prvé bývanie v roku 2019 a boli sme veľmi spokojní s jeho prístupom, ako aj nasadením pri riešení problémov a starostlivosťou aj po úspešnom vybavení úveru. Rozhodli sme sa preto využiť jeho služby v roku 2022 opäť a kvalita prístupu, rýchlosť komunikácie počas celého procesu sprostredkovania boli na veľmi vysokej úrovni. Časové odbremenenie, žiadne behačky po katastroch, jasné vysvetlenie čohokoľvek, či už v rámci procesu alebo zmluvnej dokumentácie a skúsenosťami nabitá ponuka riešení pri akejkoľvek prekážke. To je len malý výber z toho, čo dostanete ak sa rozhodnete riešiť produkt prostredníctvom p.Vallacha. Určite odporúčame všetkými desiatimi a tešíme sa na ďaľšiu spoluprácu.

 3. Erika Véghová 13-10-2022

  S R.Vallachom sa pracuje výborne. Aktívne načúva a hľadá možnosti pre klienta. Je velmi flexibilny a odpovede na naše otázky sa vracajú obratom. Je velmi ustretovy a prispôsobivý. Nerobí mu problém riešiť veci aj na diaľku a nájde riešenie. R. Vallacha viem len vrelo odporučiť!

 4. Veronika Baum. 30-08-2022

  Dakujem za celu spolupracu s hypotekou a profesionalny aj ludsky pristup. Vsetko prebehlo hladko a pan Vallach bol velmi ochotny, promptny odpovedat na otazky, pomoct s agendou, vybavit... Vdaka za trpezlivost, kedze hypoteka bola pre mna velka neznama, podarilo sa:)

 5. Zuzana 12-08-2022

  skvela spolupraca, pragmaticky a rychly, odporucam :)

 6. Ronald 28-06-2022

  Môžem len odporučiť, vždy ochotný a promptný

 7. Veronika 21-04-2022

  S pánom Vallachom sme spolupracovali už na druhej hypotéke a vždy sme boli spokojní, či už po ľudskej, alebo profesionálnej stránke. Ochotný, pohotový, informovaný. Odporúčam :)

 8. Michal 07-03-2022

  Hypotekarne sluzby pana Vallacha sme vyuzili uz po druhykrat za sebou. Opat sme boli velmi spokojni s jeho pristupom, profesionalitou, odbornostou a dostupnostou. Pana Vallacha odporucame.

 9. Jozef Klimo 04-03-2022

  S pánom Vallachom sme riešili pomerne komplikovaný prípad financovania nehnuteľnosti. Veľmi oceňujem jeho seriózny pristúp, profesionalitu a nasadenie konať v danej veci. Aj vďaka pánovi Vallachovi sme našli optimálne riešenie pre financovanie budúcej nehnuteľnosti.

 10. Juraj Papcun 16-02-2022

  So službami p. Valacha sme boli veľmi spokojní, jeho prístup bol veľmi proklientsky orientovaný a jeho rady jasné a zrozumiteľné.

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.