Ing. Radoslav Papánek

manažér | hypotekárny špecialista
Panónska cesta 6 (3-podlažná biela budova oproti Plus7)
851 04 Bratislava
Mobil: +421 905 335 485

Vo finančnom poradenstve som profesionál – mám za sebou 12 rokov práce, skúseností a stovky spokojných klientov. Na hypotéky sa špecializujem od r. 2010, realizoval som viac ako 500 úverov. Klient bol pre mňa vždy na prvom mieste: chcem mu pozrieť do očí aj po rokoch spolupráce a len úplne spokojný klient je pre mňa to najdôležitejšie. Teším sa na každého klienta, som pripravený odpovedať na otázky, riešiť požiadavky a naplniť stále vyššie očakávania na presnosť informácií, rýchlosť a kvalitu servisu. Táto práca je naozaj moje hobby, preto ma pri práci vidíte takmer vždy s úsmevom a nadšením.


  
[VIDEOVIZITKA] Radoslav Papánek
  

 

Referencie od klientov
 

“Nadmieru spokojný s prístupom, komunikáciou a úplným servisom na diaľku. Úver som získal a na Slovensko som sa dostavil len podpísať finálne papiere v banke. Ešte raz veľké poďakovanie.”

Jozef Ciganek, Londýn, Veľká Británia

  

No musím povedať, vynikajúci servis, vynikajúca úroková sadzba, úplne bez poplatkov, bez námahy a zbytočných vybavovačiek a s minimálnou časovou náročnosťou. Jednoznačná znalosť domáceho trhu, podmienok a požiadaviek. Velice odporúčam!!!"

Silvia Kmeťová, Bratislava

  

"Ďakujem pánovi Papánkovi za rýchlu a skvelú pomoc pri kúpe bytu, vybavení hypotéky aj s potrebnými špecifikami a výnimkami ako aj pri náležitostiach potrebných pri kúpe. Jeho služby odporúčam."

Mary Sumbalová

  

"Tieto Vianoce oslávime prvýkrát v našom krásnom byte, ktorý sa nám podarilo získať aj vďaka skvelej pomoci Radoslava Papánka. Ak ste ako my, ľudia, ktorí sa živia skôr kreatívnou prácou, a číslam, úrokom, vinkuláciám a podobným termínom moc nerozumejú :) a potrebujú si dať poradiť pri takom dôležitom kroku ako je hypotéka, určite sa na neho môžete spoľahnúť."

Jana Frimmer

 

Michal Fresser - piatok, 05. máj 2017

Všetko perfektné, efektívne a maximálne orientované k pohodliu a spokojnosti klienta. Ďakujem ešte raz a odporúčam.

Ing. Radoslav Papánek

Napísať referenciu

Ohodnotiť hypotekárneho špecialistu - Ing. Radoslav Papánek

Zvoľte počet hviezdičiek

(5 hviezdičiek = najvyšší stupeň spokojnosti)
Certifikovaný hypotekárny špecialista je nezávislý podnikateľ vykonávajúci svoju činnosť na základe zápisu do zoznamu podriadených finančných agentov (PFA) v sektore poskytovania úverov pod svojim prideleným registračným číslom.