Ing. Radoslav Papánek

manažér | hypotekárny špecialista
Panónska cesta 6 (3-podlažná biela budova oproti Plus7)
851 04 Bratislava
Mobil: +421 905 335 485

Vo finančnom poradenstve som profesionál – mám za sebou 12 rokov práce, skúseností a stovky spokojných klientov. Na hypotéky sa špecializujem od r. 2010, realizoval som viac ako 500 úverov. Klient bol pre mňa vždy na prvom mieste: chcem mu pozrieť do očí aj po rokoch spolupráce a len úplne spokojný klient je pre mňa to najdôležitejšie. Teším sa na každého klienta, som pripravený odpovedať na otázky, riešiť požiadavky a naplniť stále vyššie očakávania na presnosť informácií, rýchlosť a kvalitu servisu. Táto práca je naozaj moje hobby, preto ma pri práci vidíte takmer vždy s úsmevom a nadšením.


  
[VIDEOVIZITKA] Radoslav Papánek
  

 

Referencie od klientov
 

“Nadmieru spokojný s prístupom, komunikáciou a úplným servisom na diaľku. Úver som získal a na Slovensko som sa dostavil len podpísať finálne papiere v banke. Ešte raz veľké poďakovanie.”

Jozef Ciganek, Londýn, Veľká Británia

  

No musím povedať, vynikajúci servis, vynikajúca úroková sadzba, úplne bez poplatkov, bez námahy a zbytočných vybavovačiek a s minimálnou časovou náročnosťou. Jednoznačná znalosť domáceho trhu, podmienok a požiadaviek. Velice odporúčam!!!"

Silvia Kmeťová, Bratislava

  

"Ďakujem pánovi Papánkovi za rýchlu a skvelú pomoc pri kúpe bytu, vybavení hypotéky aj s potrebnými špecifikami a výnimkami ako aj pri náležitostiach potrebných pri kúpe. Jeho služby odporúčam."

Mary Sumbalová

  

"Tieto Vianoce oslávime prvýkrát v našom krásnom byte, ktorý sa nám podarilo získať aj vďaka skvelej pomoci Radoslava Papánka. Ak ste ako my, ľudia, ktorí sa živia skôr kreatívnou prácou, a číslam, úrokom, vinkuláciám a podobným termínom moc nerozumejú :) a potrebujú si dať poradiť pri takom dôležitom kroku ako je hypotéka, určite sa na neho môžete spoľahnúť."

Jana Frimmer

 

Rosputinský Tomáš - pondelok, 15. október 2018

vyborny servis, profesionalita, proaktivita a nadstandardna starostlivost. vdaka.

Ing. Radoslav Papánek

Tomáš Šťastný - piatok, 02. február 2018

S panom Papankom som bol velmi spokojny. Je zodpovedny, dodrzi slovo, vie najst riesenia a pomoct klientovi v kazdej situacii. Cenim si spolupracu s nim. Tomas St.

Ing. Radoslav Papánek

Eva Kubirita - utorok, 02. január 2018

Pan Papanek a jeho tim su top specialisti vo svojom obore. Podavaju exaktne informacie bez zbytocneho odkladu. Poskytuju sluzby navyse, vybavia vzdy o krocik viac ako ich konkurencia takze sa k nim vzdy rada vraciam, ci uz po radu alebo konkretne ukony. Navyse su velmi ludski a samozrejme diskretni. Vrelo odporucam Gepard Finance pod taktovkou pana Papanka.

Ing. Radoslav Papánek

Maritn Borský - utorok, 02. január 2018

S panom Papankom spolupracujeme (moja rodina) v oblasti hypotekarnych uverov uz niekolko rokov. Cenime si jeho velmi profesionalny pristup, absolutna spolahlivost a skvely prehlad o sucasnom diani na trhu. Zaroven pan Papanek je schopny pristupovat velmi individualne a vie ponuknut riesenie na mieru pre kazdeho. Velmi si cenim skutocnost, ze sa na neho mozem obratit v pripade akychkovek otazok, alebo nejasnosti. Je to jednoducho skvely clovek a zaroven velky profesional. Dakujem

Ing. Radoslav Papánek

Karl Simunic - utorok, 02. január 2018

Aj ked som na pana Papanka dostal kontakt bez velkych referencii, od prveho telefonickeho rozhovoru bola zjavna jeho vysoka profesionalita, vysoka uroven znalosti trhu, produktov a podmienok. Aj ked tieto vlastnosti sa daju brat za nevyhnutne u dobrych hypotekarnych poradcov, schopnost pana Papanka rozumiet mojej situacii a potrebam a navrhnut riesenie ktore bolo najvyhodnejsie ho odlisuje od konkurencie. Okrem toho vysoka miera flexibility, dostupnost po telefone a vzdy rozumne rady v situaciach mi velmi pomohli zaistit hypotekarny uver vo velmi rychlom slede aj napriek tomu, ze velmi casto cestujem a nie som vzdy okamzite dostupny. Velmi si cenim spolupracu, bezbolestny proces a aktivne ho budem doporucovat komukolvek kto by potreboval relevantne sluzby.

Ing. Radoslav Papánek

Lucia Alexova - pondelok, 11. december 2017

S panom Papankom som spolupracovala 2 roky a bola som velmi spokojna, proaktivne riesil nasu ziadost o uver, pravidelne ma informoval o zmenach na trhu s hypotekami. Spolupracu urcite odporucam. Lucia

Ing. Radoslav Papánek

Lukáš Kuzmiak - pondelok, 11. december 2017

Super. Zostaneme verni!

Ing. Radoslav Papánek

Zuzana Olekšáková - pondelok, 11. december 2017

Veľmi pekne ďakujem pánovi Papánkovi za rýchle vybavenie hypotéky. S jeho prístupom som bola nadmieru spokojná. Náš prípad bol asi trochu komplikovanejší (nízky vek, krátka prax, vysoká požadovaná suma hypotéky), napriek tomu sa mu pre nás podarilo vybaviť výhodné podmienky. Promptne reagoval na moje otázky a navrhoval riešenia, kde a ako budeme vôbec vedieť získať hypotéku a ako dosiahnuť čo najnižšiu úrokovú sadzbu. V prípade, ked sme dostali zamietavé stanovisko, okamžite začal zisťovať dôvody zamietnutia. Spoluprácu s ním budem odporúčať všetkým mojim známym.

Ing. Radoslav Papánek

Jozef Čehovský - pondelok, 11. december 2017

Ďakujeme pekne za odborné a rýchle reakcie. Nemali sme najmenší problém a odporúčam Vás ďalej mojim známym.

Ing. Radoslav Papánek

Katarína Hrdá - pondelok, 11. december 2017

Individuálny prístup, výborné znalosti v realitnej a hypotekárnej oblasti. Pozitívny, hľadajúci riešenia, proklientsky orientovaný s ochotou byť nápomocný pri sprostredkovaní pekného bývania :)

Ing. Radoslav Papánek

Napísať referenciu

Ohodnotiť hypotekárneho špecialistu - Ing. Radoslav Papánek

Zvoľte počet hviezdičiek

(5 hviezdičiek = najvyšší stupeň spokojnosti)
Certifikovaný hypotekárny špecialista je nezávislý podnikateľ vykonávajúci svoju činnosť na základe zápisu do zoznamu podriadených finančných agentov (PFA) v sektore poskytovania úverov pod svojim prideleným registračným číslom.