Profil: Radoslav Papánek - Profil makléra

Ing. Radoslav Papánek

Gepard finance
Sieň slávy Gepard Finance

„Mojim hlavným cieľom v podnikaní sú nadšení klienti! Robím všetko preto, aby naša spolupráca bola dlhodobá, a aby klientom priniesla nadšenie z procesu aj výsledku, ktorým je získanie najlepšej možnej hypotéky. Za svoju prioritu považujem venovať klientom čas, energiu, pracovať s ochotou a ponúknuť svoju odbornosť a profesionalitu.“ 

videovizitka Radoslav Papánek

Vo finančnom poradenstve som profesionál. Mám za sebou viac ako 18 rokov práce, skúseností a stovky spokojných klientov. Na hypotéky sa špecializujem od r. 2010, realizoval som viac ako 500 úverov. Klient bol pre mňa vždy na prvom mieste: „chcem mu pozrieť do očí aj po rokoch spolupráce a len úplne spokojný klient je pre mňa to najdôležitejšie.“ Teším sa na každého klienta, som pripravený odpovedať na otázky, riešiť požiadavky a naplniť stále vyššie očakávania na presnosť informácií, rýchlosť a kvalitu servisu. Táto práca je naozaj moje hobby, preto ma pri práci vidíte takmer vždy s úsmevom a nadšením.

22
Rokov praxe
871
klientov
9
referencií

NAPÍSALI O MNE

 1. Jozef Ciganek, Londýn, Veľká Británia 04-02-2020

  Nadmieru spokojný s prístupom, komunikáciou a úplným servisom na diaľku. Úver som získal a na Slovensko som sa dostavil len podpísať finálne papiere v banke. Ešte raz veľké poďakovanie.

 2. Silvia Kmeťová 02-01-2020

  No musím povedať, vynikajúci servis, vynikajúca úroková sadzba, úplne bez poplatkov, bez námahy a zbytočných vybavovačiek a s minimálnou časovou náročnosťou. Jednoznačná znalosť domáceho trhu, podmienok a požiadaviek. Velice odporúčam!!!

 3. Mary Sumbalová 15-10-2019

  Ďakujem pánovi Papánkovi za rýchlu a skvelú pomoc pri kúpe bytu, vybavení hypotéky aj s potrebnými špecifikami a výnimkami ako aj pri náležitostiach potrebných pri kúpe. Jeho služby odporúčam

 4. Jana Frimmer 06-06-2019

  Tieto Vianoce oslávime prvýkrát v našom krásnom byte, ktorý sa nám podarilo získať aj vďaka skvelej pomoci Radoslava Papánka. Ak ste ako my, ľudia, ktorí sa živia skôr kreatívnou prácou, a číslam, úrokom, vinkuláciám a podobným termínom moc nerozumejú :) a potrebujú si dať poradiť pri takom dôležitom kroku ako je hypotéka, určite sa na neho môžete spoľahnúť.

 5. Karl Simunic 10-04-2019

  Aj ked som na pana Papanka dostal kontakt bez velkych referencii, od prveho telefonickeho rozhovoru bola zjavna jeho vysoka profesionalita, vysoka uroven znalosti trhu, produktov a podmienok. Aj ked tieto vlastnosti sa daju brat za nevyhnutne u dobrych hypotekarnych poradcov, schopnost pana Papanka rozumiet mojej situacii a potrebam a navrhnut riesenie ktore bolo najvyhodnejsie ho odlisuje od konkurencie. Okrem toho vysoka miera flexibility, dostupnost po telefone a vzdy rozumne rady v situaciach mi velmi pomohli zaistit hypotekarny uver vo velmi rychlom slede aj napriek tomu, ze velmi casto cestujem a nie som vzdy okamzite dostupny. Velmi si cenim spolupracu, bezbolestny proces a aktivne ho budem doporucovat komukolvek kto by potreboval relevantne sluzby.

 6. Martin Borský 04-02-2019

  S panom Papankom spolupracujeme (moja rodina) v oblasti hypotekarnych uverov uz niekolko rokov. Cenime si jeho velmi profesionalny pristup, absolutna spolahlivost a skvely prehlad o sucasnom diani na trhu. Zaroven pan Papanek je schopny pristupovat velmi individualne a vie ponuknut riesenie na mieru pre kazdeho. Velmi si cenim skutocnost, ze sa na neho mozem obratit v pripade akychkovek otazok, alebo nejasnosti. Je to jednoducho skvely clovek a zaroven velky profesional. Dakujem

 7. Rosputinský Tomáš 15-10-2018

  vyborny servis, profesionalita, proaktivita a nadstandardna starostlivost. vdaka.

 8. Tomáš Šťastný 09-08-2018

  S panom Papankom som bol velmi spokojny. Je zodpovedny, dodrzi slovo, vie najst riesenia a pomoct klientovi v kazdej situacii. Cenim si spolupracu s nim. Tomas St.

 9. Eva Kubirita 08-03-2018

  Pan Papanek a jeho tim su top specialisti vo svojom obore. Podavaju exaktne informacie bez zbytocneho odkladu. Poskytuju sluzby navyse, vybavia vzdy o krocik viac ako ich konkurencia takze sa k nim vzdy rada vraciam, ci uz po radu alebo konkretne ukony. Navyse su velmi ludski a samozrejme diskretni. Vrelo odporucam Gepard Finance pod taktovkou pana Papanka.

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.