Profil: Monika Pukáčová - Profil makléra

Monika Pukáčová

Gepard finance
Nájdem Vám najlepšiu hypotéku

19
Rokov praxe
711
klientov
12
referencií

NAPÍSALI O MNE

 1. Dani 13-07-2023

  pani Pukacova spolahlivo a s ludskym pristupom vybavila za mna vsetko, co suvisi s vybavovanim hypoteky pri kupe bytu. pani Pukacova ma expertne znalosti a skusenosti, a profesionalne vystupovanie. vybavila benefity, obehala urady, sprostredkovala stretnutia a viedla komunikaciu s realitnou kancelariou. som velmi spokojna

 2. Katarína Hirošová 31-05-2023

  Maximálna spokojnosť so všetkými službami

 3. Judit 25-07-2022

  Pani Pukáčová je nesmierne ochotná, milá a ústretová. Veľmi mi pomohla s vyriešením úverov, ktoré som si brala. Môžem ju len odporúčať. Spolupracujeme už dlho a som veľmi spokojná a nemenila by som.

 4. Zuzana 31-03-2022

  Pani Monika je izasna. Vsetko ochotne vybavyla, pobehala. S nou vybavenie hypoteky bola radost a nie starost. Urcite odporucam

 5. Pavel 04-02-2022

  Na pani Pukáčovú som sa opätovne rozhodol obrátiť po skvelej predchádzajúcej skúsenosti. Vypracovala mi ponuku na refinancovanie mojej hypotéky, ktorá bola výrazne výhodnejšia ako tá, ktorú som získal od inej banky v minulom období. Celý proces vďaka jej profesionálnemu prístupu prebehol perfektne, všetko mi detailne vysvetlila, priebežne ma informovala o stave podanej žiadosti. Ako bonus ešte zabezpečila aj doručenie všetkých dokumentov na kataster, čo mi ušetrilo kopec času. Za mňa mimoriadna spokojnosť, všetky finančné služby preto využívam len cez ňu.

 6. Veronika 17-01-2022

  Pani Pukáčovú môžem iba vrelo odporúčať. Jej práca je profesionálna a prístup veľmi ľudský, ochotný. Ďakujem za pomoc s úverom a teším sa na ďalšiu spoluprácu

 7. Dominika 28-09-2021

  S pani Pukáčovou som mala možnosť riešiť žiadosť o hypotekárny úver. Vždy som sa obávala zložitého procesu vybavenia hypotéky, ale pani Monika mi všetko vysvetlila, našla mi najvýhodnejšiu ponuku na trhu a pomohla s komplet vybavením. Pani Moniku odporúčam všetkým, ktorí majú pred vybavovaním hypotéky podobné obavy ako ja, pretože pod jej vedením sa jedná o bezproblémovú a rýchlu akciu :) Maximálna spokojnosť!

 8. Martin Samohýl 10-08-2021

  Chcel by som sa poďakovať pani Pukačovej pri vybavovaní hypotéky a spotrebného úveru. Ďakujem za vysokú a profesionálnu úroveň, perfektnu a rýchlu komunikáciu. Maximálna spokojnosť.

 9. Miriam 01-06-2021

  Pani Moniku možem len odporučiť. Velmi zodpovedný, profesionálny, ale zároveň ludský prístup. Korektné jednanie, ochota a hlavne rýchlosť vybavenia je to , čo na spolupráci s nou velmi ocenujem. Určite to nie je posledný krát, čo som využila služby makléra spoločnosti Gepard a dobrú skusenosť rada posuniem aj svojim známym.

 10. Martin 14-04-2021

  Jednoznačne spokojnosť z mojej strany. Absolútne nič sa nedá vytknúť. Všetko mi bolo predom zaslané na rozhodnutie, vysvetlené a aj poradené pri výbere. Najprv som si myslel, že som ťažký oriešok a bude nemožné vybaviť hypotéku, ale pani Pukáčovej sa to podarilo. Odporúčam ju všetkými desiatimi.

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.