Profil: Monika Pukáčová - Profil makléra

Monika Pukáčová

 • Hypotekárny špecialista
 • Kutlíkova 17 (Technopol, 10. poschodie)
 • 852 50 Bratislava
 • monika.pukacova@gepardfinance.sk
 • 0915725001
Gepard finance
Nájdem Vám najlepšiu hypotéku

16
Rokov praxe
563
klientov
6
referencií

NAPÍSALI O MNE

 1. Dominika 28-09-2021

  S pani Pukáčovou som mala možnosť riešiť žiadosť o hypotekárny úver. Vždy som sa obávala zložitého procesu vybavenia hypotéky, ale pani Monika mi všetko vysvetlila, našla mi najvýhodnejšiu ponuku na trhu a pomohla s komplet vybavením. Pani Moniku odporúčam všetkým, ktorí majú pred vybavovaním hypotéky podobné obavy ako ja, pretože pod jej vedením sa jedná o bezproblémovú a rýchlu akciu :) Maximálna spokojnosť!

 2. Martin Samohýl 10-08-2021

  Chcel by som sa poďakovať pani Pukačovej pri vybavovaní hypotéky a spotrebného úveru. Ďakujem za vysokú a profesionálnu úroveň, perfektnu a rýchlu komunikáciu. Maximálna spokojnosť.

 3. Miriam 01-06-2021

  Pani Moniku možem len odporučiť. Velmi zodpovedný, profesionálny, ale zároveň ludský prístup. Korektné jednanie, ochota a hlavne rýchlosť vybavenia je to , čo na spolupráci s nou velmi ocenujem. Určite to nie je posledný krát, čo som využila služby makléra spoločnosti Gepard a dobrú skusenosť rada posuniem aj svojim známym.

 4. Martin 14-04-2021

  Jednoznačne spokojnosť z mojej strany. Absolútne nič sa nedá vytknúť. Všetko mi bolo predom zaslané na rozhodnutie, vysvetlené a aj poradené pri výbere. Najprv som si myslel, že som ťažký oriešok a bude nemožné vybaviť hypotéku, ale pani Pukáčovej sa to podarilo. Odporúčam ju všetkými desiatimi.

 5. Zuzana 09-04-2021

  Veľmi milá, pružná, ústretová, ochotná, vybaví, všetko, čo je potrebné, prevedie úkonmi, vysvetlí. Maximálna spokojnosť.

 6. Pavel 18-02-2021

  Pani Pukáčová, je profesionálka, ktorá mi veľmi pomohla ešte keď pracovala v bankovom sektore. Pred niekoľkými dňami som s ňou riešil poskytnutie hypotekárneho úveru. Vzhľadom nato, že som mimoriadne pracovne vyťažený, tak mi nielenže, doporučila najvhodnejšiu ponuku, ale pomohla aj celý proces administratívne spracovať. Ak bolo treba, prišla za mnou aj na pracovisko, rovnako vybavila aj podanie návrhu na kataster. Vybavenie hypotéky bolo expresne rýchle, vďaka profesionálnemu servisu. Rovnako som získal aj najnižšiu sadzbu, ktorá príslušná banka ponúka. Služby pani Pukáčovej doporučujem využiť!

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.