Ing. Monika Látečková

hypotekárny špecialista
Panónska cesta 6 (3-podlažná biela budova oproti Plus7)
851 04 Bratislava
Mobil: +421 903 439 479

Dlhodobo ma zaujíma problematika financovania pri kúpe nehnuteľnosti na našom trhu. Preto som uvítala príležitosť pracovať pre takú spoločnosť, akou je GEPARD FINANCE. Je to pre mňa naozaj veľká výzva - pomôcť sa ľudom správne rozhodnúť pri výbere hypotekárneho úveru a uľahčiť im cestu k vysnívanému bývaniu. Dúfam a verím, že na konci tohoto náročného procesu pribudnú aj vďaka mne ďalší spokojní klienti Gepardu.


 REFERENCIE OD KLIENTOV:

 

"Pani Látečková, komunikácia s Vami bola na veľmi vysokej úrovni, nebolo potrebné z mojej strany nič vybavovať, veľká promptnosť na položené otázky a riešenie vzniknutých zádrhelov, úroková sadzba a poplatky nás milo prekvapili. V prípade, že niekto bude chcieť riešiť hypotéku, tak určite budem posúvať kontakt."

Michal S.

"Chceli by sme sa poďakovať za pomoc a rýchle vybavenie hypotéky, ani nevieme, že sme s týmto procesom prešli. V banke sme boli len pri podpisovaní zmlúv. Celý proces bol veľmi rýchly a bezchybný. Určite Vás doporučíme aj ďalej."

manželia Richterovci

"Som veľmi pracovne vyťažený a nemal som čas sa venovať hľadaniu najvhodnejšej hypotéky. Som rád, že som dostal na Vás doporučenie a ste mi ušetrili veľa času, energie a aj peňazí. Na takýto prieskum, by som si musel vziať dovolenku. Od začiatku až po načerpanie úveru som bol spokojný s Vašou komunikáciou a profesionalitou a som si istý, že bez Vašej pomoci by to nebolo také jednoduché."

Ján Číko

 

- - utorok, 03. december 2019

Ďakujem veľmi pekne za pomoc pri riešení financovania bývania a prevedenie cez more papierov. Boli ste mi nápomocná, keď som to potreboval a to si nesmierne vážim.

Ing. Monika Látečková

- - utorok, 03. december 2019

Profesionálny prístup a široké skúsenosti ! Super vymedzenie krokov a ochota konať a zodpovedať všetky otázky. Určite odporúčam ! Ďakujem

Ing. Monika Látečková

- - utorok, 03. december 2019

Veľmi pekne ďakujem za profesionálny prístup, rýchle jednanie a ústretovosť. Zároveň za podporu a trpezlivosť pri dokladaní všetkých dokumentov. Budem s radosťou odporúčať :-)

Ing. Monika Látečková

- - pondelok, 18. november 2019

Velmi by som chcel podakovat p. Lateckovej za jej ochotu, rychle jednanie a profesionalitu ohladom riesenia hypoteky. Cely proces v mojom pripade prebiehal bezproblemovo a pani Lateckova bol vzdy ochotna a pohotova mi vysvetlit moje otazky. Mozem ju odporucit kazdemu, kto hlada to najlepsie. Este raz Vam dakujem.

Ing. Monika Látečková

Libor - pondelok, 18. november 2019

Dakujem pani Lateckovej za profesionalny, promptny a ochotny pristup pri rieseni mojho refinancu. Takto si predstavujem sluzby hypo specialistu na vysokej urovni. Maximalna spokojnost a vdacnost za pomoc! :)

Ing. Monika Látečková

Jarmila Kovárová - pondelok, 18. november 2019

S prácou a prístupom p. Latečkovej sme boli veľmi spokojní. Všetko nám vždy zrozumiteľne vysvetlila a bola výborná spolupráca. Bez nej by sme to sami nedokázali. Doporučujem jej služby.

Ing. Monika Látečková

Michaela a Ondrej - pondelok, 18. november 2019

Dobry den, pani Lateckova bola od prvej chvile velmi ochotna promtne nam pomoct pri vybavovani hypoteky na Slovensku, co pri zivote v zahranici nam velmi ulahcilo dostat relevante informacie v realnom case. Profesionalita od prveho stretnutia az po podpis zmluv nechybala. Vrelo odporucame takyto uzasny servis a podporu.

Ing. Monika Látečková

- - pondelok, 18. november 2019

Dakujem za spolupracu. Vdaka Vam cele vybavovanie uveru bolo hladke a jednoduche. Urcite sa na Vas obratim aj v buducnosti.

Ing. Monika Látečková

Sola Denisa - streda, 30. október 2019

Monika je veľmi šikovná, vyzná sa vo svojom fachu a vždy má veľkú snahu klientovi pomôcť, profesionálka... skrátka je úžasná :-) Mne veľmi pomohla za čo jej patrí moje obrovské ĎAKUJEM

Ing. Monika Látečková

Andrej REge - štvrtok, 10. október 2019

Výborná špecialistka vo všetko poradí a všetko vybaví ⯑ odporúčam

Ing. Monika Látečková

Napísať referenciu

Ohodnotiť hypotekárneho špecialistu - Ing. Monika Látečková

Zvoľte počet hviezdičiek

(5 hviezdičiek = najvyšší stupeň spokojnosti)
Certifikovaný hypotekárny špecialista je nezávislý podnikateľ vykonávajúci svoju činnosť na základe zápisu do zoznamu podriadených finančných agentov (PFA) v sektore poskytovania úverov pod svojim prideleným registračným číslom.