Ing. Monika Látečková

hypotekárny špecialista
Panónska cesta 6 (3-podlažná biela budova oproti Plus7)
851 04 Bratislava
Mobil: +421 903 439 479

Dlhodobo ma zaujíma problematika financovania pri kúpe nehnuteľnosti na našom trhu. Preto som uvítala príležitosť pracovať pre takú spoločnosť, akou je GEPARD FINANCE. Je to pre mňa naozaj veľká výzva - pomôcť sa ľudom správne rozhodnúť pri výbere hypotekárneho úveru a uľahčiť im cestu k vysnívanému bývaniu. Dúfam a verím, že na konci tohoto náročného procesu pribudnú aj vďaka mne ďalší spokojní klienti Gepardu.


 REFERENCIE OD KLIENTOV:

 

"Pani Látečková, komunikácia s Vami bola na veľmi vysokej úrovni, nebolo potrebné z mojej strany nič vybavovať, veľká promptnosť na položené otázky a riešenie vzniknutých zádrhelov, úroková sadzba a poplatky nás milo prekvapili. V prípade, že niekto bude chcieť riešiť hypotéku, tak určite budem posúvať kontakt."

Michal S.

"Chceli by sme sa poďakovať za pomoc a rýchle vybavenie hypotéky, ani nevieme, že sme s týmto procesom prešli. V banke sme boli len pri podpisovaní zmlúv. Celý proces bol veľmi rýchly a bezchybný. Určite Vás doporučíme aj ďalej."

manželia Richterovci

"Som veľmi pracovne vyťažený a nemal som čas sa venovať hľadaniu najvhodnejšej hypotéky. Som rád, že som dostal na Vás doporučenie a ste mi ušetrili veľa času, energie a aj peňazí. Na takýto prieskum, by som si musel vziať dovolenku. Od začiatku až po načerpanie úveru som bol spokojný s Vašou komunikáciou a profesionalitou a som si istý, že bez Vašej pomoci by to nebolo také jednoduché."

Ján Číko

 

Andrej REge - štvrtok, 10. október 2019

Výborná špecialistka vo všetko poradí a všetko vybaví ⯑ odporúčam

Ing. Monika Látečková

Sola Denisa - štvrtok, 10. október 2019

Monika je veľmi šikovná, vyzná sa vo svojom fachu a vždy má veľkú snahu klientovi pomôcť, profesionálka... skrátka je úžasná :-) Mne veľmi pomohla za čo jej patrí moje obrovské ĎAKUJEM

Ing. Monika Látečková

- - štvrtok, 10. október 2019

Pani Monika je veľmi milá a príjemná žena. Riešila som si hypotéku prvý krát a vždy s ochotou mi pomohla a poradila za čo som jej neskutočne vďačná. Či bol víkend alebo týždeň, či večer alebo ráno rýchlo reagovala na správy a informovala ma. Bola som snou priam nad mieru spokojná a určite by som ju odporučila všetkým, ktorý by chceli riešiť hypotéku. Keby boli všetci taký ako ona radosť si brať hypotéky :) som jej zo srdca vďačná!

Ing. Monika Látečková

- - štvrtok, 10. október 2019

Ďakujeme opäť za super prácu, ochotu a promptné riešenie, bez Vás by sa nám to určite nepodarilo všetko tak rýchlo a hladko vybaviť. Budem Vás vždy každému veľmi rád odporúčať.

Ing. Monika Látečková

- - štvrtok, 10. október 2019

Profesionálny a promptný prístup, príjemná komunikácia, radosť spolupracovať, môžem len odporučiť.

Ing. Monika Látečková

Miroslav - štvrtok, 10. október 2019

Pani Látečková ďakujem za vytrvalý a profesionálny prístup. Ak by som mal sám absolvovať všetkú byrokraciu a zber informácií, tak by som zrejme refinanc jednej hypo a medziúveru z PSS nechal tak a naďalej platil oveľa viacej, ako teraz. Ešte raz veľka vďaka :)

Ing. Monika Látečková

Lucia - štvrtok, 10. október 2019

Ďakujem Monike za perfektný prístup a poradenstvo pri vybavovaní hypotéky. Určite ju budeme odporúčať ďalej.

Ing. Monika Látečková

Hurmi - utorok, 13. august 2019

Nestretli sme sa este osobne, ale mam od pani Lateckovej uz 3 hypoteku. Nutno priznat, ze som asi celkom komplikovany klient a mam vysoke poziadavky na poradcov a informacie (niekolko poradcov som vymenil po uvodnych jednaniach az som sa dohodol s pani Lateckovou). Som spokojny, dostavam presne co potrebujem, rychle odpovedi, podporu, co nevie zisti, zaisti a hlavne, drzi slovo. Velmi pekne dakujem a doporucujem.

Ing. Monika Látečková

Marek Cerny - utorok, 13. august 2019

Perfektna a excelentna spolupraca na vysokej profesionalnej urovni!
Velmi pekne dakujem!

Ing. Monika Látečková

Monika - piatok, 02. august 2019

dlhodobo velmi dobra spolupraca, vzdy ochotna a schopna vyriesit vsetky problemy , a dotiahnut veci do konca vo velmi kratkom case , odporucam

Ing. Monika Látečková

Napísať referenciu

Ohodnotiť hypotekárneho špecialistu - Ing. Monika Látečková

Zvoľte počet hviezdičiek

(5 hviezdičiek = najvyšší stupeň spokojnosti)
Certifikovaný hypotekárny špecialista je nezávislý podnikateľ vykonávajúci svoju činnosť na základe zápisu do zoznamu podriadených finančných agentov (PFA) v sektore poskytovania úverov pod svojim prideleným registračným číslom.