Profil: Monika Látečková - Profil makléra

Ing. Monika Látečková

Gepard finance
Nájdem Vám NAJLEPŠIU HYPOTÉKU

Dlhodobo ma zaujíma problematika financovania pri kúpe nehnuteľnosti na našom trhu. Preto som uvítala príležitosť pracovať pre takú spoločnosť, akou je GEPARD FINANCE. Je to pre mňa naozaj veľká výzva - pomôcť sa ľudom správne rozhodnúť pri výbere hypotekárneho úveru a uľahčiť im cestu k vysnívanému bývaniu. Dúfam a verím, že na konci tohto náročného procesu pribudnú aj vďaka mne ďalší spokojní klienti Gepardu.

8
Rokov praxe
898
klientov
284
referencií

NAPÍSALI O MNE

 1. Miroslav Vanek 09-06-2024

  Vysoká profesionalita, veľká ochota a odbornosť. Komfortne prevedie klienta celým procesom aj v prípade zložitejšej situácie pri kúpe nehnuteľnosti.

 2. Alexander 06-06-2024

  Podarilo sa nam s pani Latečkovou vyriesit refinancovanie hypoteky aj s konsolidaciou dalsich spotrebnych uveroch bez problemov.

 3. Judita 19-03-2024

  S pani Látečkovou som bola spokojná. Vždy mi vedela odpovedať na moje otazky. Okolo hypotéky všetko prebehlo hladko.

 4. Peter Privitzer 20-02-2024

  Chcel by som sa veľmi pekne poďakovať p.Monike Látečkovej za fantastický, profesionálny prístup a za rýchle vybavenie všetkého čo bolo potrebné.Bol som veľmi spokojný a určite budem odporúčať služby Vašej spoločnosti a p.Látečkovej aj ostatným.Ešte raz veľká vďaka!!!

 5. Pavol Gača 26-01-2024

  Ďakujeme veľmi pekne za skvelú spoluprácu. Vďaka profesionálnemu prístupu pani Látečkovej a jej presným inštrukciám prebehlo získanie úveru aj samotná kúpa nehnuteľnosti bez problémov. Vrelo odporúčame.

 6. Jana Píšová 23-11-2023

  som velmi rada, ze som mala to stastie a natrafila som na pani Lateckovu, ktora nam svojim profesionalnym pristupom a odbornymi skusenostiami pomohla vybat hypotekarny uver, ktory sme brali uz ako nerealnu vec, cely proces okolo zastresila a prosfesionalne doviedla do uspesneho konca. Velmi pekne dakujem a verim, ze ked budeme riesit rozne formy financovania nasich nehnutelnosti tak sa budeme moc na nu opat obratit. Velmi sa mi pacilo, ze hladala ako sa daju veci vyriesit a nie ako to nejde. Prijemna osoba, kludna s prijemnym vystupovanim. Este raz velka vdaka.

 7. Zuzana Kováčová 18-11-2023

  Monika Látečková je naozaj veľký odborník vo svojej profesii, je veľmi milá, vždy rada pomôže a bola som s ňou veľmi spokojná. Veľmi mi pomohla a poradila ohľadom hypotéky, veľmi dobre sa mi s ňou spolupracovalo. Veľmi jej ďakujem za pomoc a určite by som ju odporučila aj ostatným.

 8. Peter Gábriš 05-11-2023

  Monika Látečková je profesionálka v oblasti hypo, presne sa v danej téme orientuje. Presne poradí, kedy čo treba spraviť, aby nám hypo neodčerpávala z rodinného rozpočtu nič navyše. Nebol som vôbec zástanca refinancovania hypo, po viacerých rozhovoroch a porovnaniach sme refinancovali pôvodnú hypo k skončeniu 4 ročného fixu. Vďaka Monike Látečkovej ušetríme počas najbližích 4 rokov cca 3500 eur. Veľká vďaka a každému môžem len a len odporučiť.

 9. Martin Potočný 17-10-2023

  S pani Látečkovou som spolupracoval už po tretí krát a aj s manželkou sme boli veľmi spokojný a môžme len odporúčať. Profesionálna, ústretová, milá a hlavne ochotná riešiť a poradiť aj v zložitejších situáciach. Ešte raz dakujeme.

 10. Denisa Minďarová 13-10-2023

  Spolupráca s Monikou Látečkovou je na veľmi vysokej úrovni, špeciálne musím vyzdvihnúť absolútne profesionálny prístup, rýchla odozva a veľmi pro-klientska orientácia. Riešili sme s ňou už tretí úver a tretí krát nám potvrdila, že je špičkou v odbore, preto aj do budúcnosti zostane pre nás voľbou č.1. Ďakujeme a spoluprácu s ňou vrelo všetkým odporúčame.

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.