Bc. Miroslav Kollár

hypotekárny špecialista
Kutlíkova 17 (Technopol, 10. poschodie)
852 50 Bratislava
Mobil: +421 905 109 976

Vo finančnom sektore pracujem už viac ako 6 rokov, pričom som sa rozhodol venovať hypotekárnemu poradenstvu. Okrem objektívneho a komplexného prehľadu ponúk celého trhu klient získa aj jasnú predstavu o priebehu a celom procese získania úveru. Už po prvom stretnutí nebude hypotéka pre Vás „strašiakom“. Každá hypotéka je svojimi parametrami jedinečná, nechajte si preto bezplatne poradiť pri takom dôležitom rozhodnutí, akým je financovanie vlastného bývania.


PRACOVNÉ SKÚSENOSTI:

3 roky som pracoval v ČSOB banke, kde som získal skúsenosti od klientského pracovníka až po SME špecialistu a následne som prešiel na pozíciu nezávislého hypotekárneho makléra v rámci brokerskej spoločnosti GEPARD FINANCE, s.r.o.

Ladislav Kováč - streda, 27. február 2019

Trpezlivost a uzasna komunikacia, vyborny profesionalny pristup, velka spokojnost

Bc. Miroslav Kollár

Veronika - piatok, 01. február 2019

Vynikajúci odborník, jednoznačne odporúčame.

Bc. Miroslav Kollár

Štefaničiak Michal - pondelok, 15. október 2018

Rychle, profesionalne. Spokojnost

Bc. Miroslav Kollár

Marcinková Marianna - pondelok, 11. december 2017

Uzasny a promtny clovek, vzdy napomocny a urobi aj veci navyse pri vybavovani hypo-aby mal istotu,ze vsetko bude v poriadku. Velke DAKUJEM. Odporucim urcite aj dalsim znamym

Bc. Miroslav Kollár

Špavelko Tomáš - utorok, 23. máj 2017

Pán Kollár svojou odbornosťou a ochotou výraznou mierou prispel k bezproblémovému priebehu pri kúpe nášho bytu od výberu hypotéky až po posledné detaily. Ako špecialistu ho môžeme všetkým, ktorí majú záujem o hypotéku len odporučiť.

Bc. Miroslav Kollár

Takáč Michal - utorok, 02. máj 2017

okrem odbornosti, co by malo byt samozrejme a aj bolo, bol neustale nad vecou - vsetko mal pod kontolou. vyzarovala z neho istota a svojim pristupom ma vyrazne casovo odbremenil a co je najdolezitejsie schvalenie produkt doviedol do uspesneho konca. urcite by som ho s cistym svedomim odporucil. dakujem

Bc. Miroslav Kollár

Napísať referenciu

Ohodnotiť hypotekárneho špecialistu - Bc. Miroslav Kollár

Zvoľte počet hviezdičiek

(5 hviezdičiek = najvyšší stupeň spokojnosti)
Certifikovaný hypotekárny špecialista je nezávislý podnikateľ vykonávajúci svoju činnosť na základe zápisu do zoznamu podriadených finančných agentov (PFA) v sektore poskytovania úverov pod svojim prideleným registračným číslom.