Profil: Matúš Beňo - Profil makléra

Matúš Beňo

Gepard finance
Nájdem Vám NAJLEPŠIU HYPOTÉKU

18
Rokov praxe
144
klientov
16
referencií

NAPÍSALI O MNE

 1. Patrik 21-11-2022

  Pán Matúš je profík ktorý vždy ochotne pomôže a vyjde človeku v ústrety. Vrelá vďaka.

 2. Peter 16-11-2022

  Vyborny odbornik, ludsky pristup

 3. Tomas 13-07-2022

  s panom hypotekarnym poradcom som bol maximalne spokojny. Vysoka profesionalita,flexibilita ochota s ktorou som sa v jeho pripade stretol, ma prijemne prekvapila :) Mozem len a len odporucat!!!

 4. Urbanec 21-04-2022

  Profesionálny prístup, vysoká odbornosť. Boli sme veľmi spokojní.

 5. Lukáš Richtárech 17-02-2022

  Matúš je profesionál so všetkým čo k tomu patrí. Poradí, vysvetlí a 99% vecí vybaví za vás. Našou najväčšou starosťou bolo pri riešení hypotéky s Matúšom dostaviť sa v dohodnutý čas na správne miesto na podpis. Ak chcete nadštandardný servis, riešte hypotéky cez Matúša.

 6. Monika 09-02-2022

  S vybavením hypotéky som bola veľmi spokojná ďakujem za profesionálny prístup. Pomáhal nám a pomáha aj naďalej s hypotékou aj poistením. Vrelo jeho poradenstvo odporúčam.

 7. Vanda Malíková 14-01-2022

  S pánom Beňom som riešila už druhú hypotéku a som nadmieru spokojná. Velmi si cením jeho profesionálny prístup a hlavne jeho ochotu odpovedať na mojich milión otázok… a na niektoré dokonca viac krát :-)

 8. Michal Malík 13-01-2022

  Pán Beňo je ekvivalent 6-hviezdičkového, špičkového hotelu. Jednoducho paráda! Odporúčam každému! Vybavoval pre nás už dve hypotéky a naozaj nemám nič, čo by som mu poradil, aby zlepšil. Profesionálny, spoľahlivý, ústretový s perfektným prehľadom. Čo ma osobne zaujalo najviac je fakt, že či už riešite len kalkulácie z ktorých všetci vedia, že nič nebude alebo či je to vybavenie konkrétnej hypotéky, jeho prístup je vždy rovnako ochotný a dáva do toho 100%. Veľmi si to vážim a ďakujem!

 9. Gabriela Tulcova 15-11-2021

  Spolupracovat s p. Benom bolo velmi dobre rozhodnutie. Poskytol nam riesenie hypoteky ktore bolo naozaj na mieru a vsetky potrebne dokumenty vybavil za nas. Vdaka jeho profesionalnemu pristupu, prehladu v bankovych produktoch(klobuk dole) a flexibilite sme sa tesili z noveho byvania velmi rychlo a uplne bez stresov. V buducnosti sa na neho urcite znova obratim.

 10. Juraj Bakos 11-11-2021

  Profesionálny a proaktívny prístup. Vždy pripravený a všade na čas. Za celú tú dobu nás režíroval a informoval o krokoch, ktoré budeme musieť vykonať. Dokonca dokázal usmerniť a poradiť aj pri iných maklérov, či úradníčkach v bankách. Vždy s dobrou náladou.

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.