Aktivny servis Gepard Finance

Ing. Ľubomíra Gašpieriková

Gepard finance

Vyskúšajte náš servis k hypotéke bezplatne a ušetrite – veríme, že potom budete chcieť byť aj našimi klientmi.

O čo ide:

Našim klientom servis nielen sľubujeme, ale aj zabezpečujeme. A servis by nemal byť len o pasívnom spracovaní požiadavky klienta, ale najmä o aktívnom vyhľadávaní príležitostí ako finančné produkty v priebehu času optimalizovať tak, aby boli pre klienta čo najvýhodnejšie.

Čo ponúkame:

U nás je aktívny servis k hypotékam samozrejmosťou. Pomáha nám v ňom informačný systém, ktorý identifikuje počas jednej fixácie pre klienta aj niekoľkokrát možnosť ušetriť na zaplatených úrokoch. Každou zmenou, ktorá sa na základe aktívneho servisu hypotéky u našich klientov vykonala, sme ušetrili v priemere takmer 1 000 eur na zaplatených úrokoch len v priebehu jednej fixácie.

Dnes môžete začať využívať takýto servis bezplatne, aj keď nemáte hypotéku vybavenú cez nás.

AKO FUNGUJE NÁŠ SERVIS:

Neustále monitorujeme zmeny úrokových sadzieb a predpoklad ich vývoja do budúcna. Vďaka tomu vieme klientovi včas odporučiť pre neho najvýhodnejšie zmeny. Refinancovanie existujúcej hypotéky stojí klienta maximálne 1% z jeho aktuálneho zostatku a viaceré banky ponúkajú preplatenie tohto poplatku. Klient teda môže meniť svoju úrokovú sadzbu kedykoľvek aj počas trvania fixácie. Jeho aktuálna banka o neho väčšinou nechce prísť a snaží sa preto čo najviac dorovnať konkurenčné ponuky vo forme okamžitého vylepšenia podmienok. Naši klienti vo svoj prospech využívajú naše znalosti:

Gepard a realitné kancelárie
  1. presne vieme, kedy sa sadzby a podmienky zlepšili a klientov kontaktujeme, ak to pre nich vytvára príležitosť. Máloktorý klient je schopný a ochotný kontrolovať zmeny na trhu každý mesiac.
  2. vieme ako na najvýhodnejšie ponuky na trhu zareagovali ostatné banky. Ich retenčné (záchranné) ponuky pre existujúcich klientov sú niekedy lepšie ako najnižší vyhlásený úrok pre nových klientov a tieto informácie nikdy nie sú verejné. Sami ich zisťujeme postupne a len každodenná poctivá práca na strane klientov v komunikácii s bankami nám ukáže tie najlepšie možnosti.
  3. výpočet rozdielu výhodnosti medzi jednotlivými možnosťami nie je správny, ak sa porovnáva iba výška mesačných splátok úverov. Pri takomto porovnaní nie je vidno celý efekt zníženia úrokovej sadzby a je potrebné urobiť komplexnejšie porovnanie. To ukazuje reálny rozdiel medzi jednotlivými možnosťami a často býva aj o polovicu väčší ako pri spomínanom porovnaní iba výšky mesačnej splátky. Veľa bankárov v snahe udržať klienta vo svojej banke prepočítava len rozdiel v mesačných splátkach a tým bagatelizuje efekt nižšieho úroku na celkovom preplatení.
  4. našim cieľom nie je za každú cenu refinancovať úver a zrealizovať tak obchod s klientom, ale objektívne porovnať najvýhodnejšie možnosti. Nielen tie refinančné, ale aj tie, ktoré vie klient získať vo svojej aktuálnej banke. Klient sa sám rozhodne, či mu dodatočná úspora pri zmene banky za tento krok stojí. Ak áno, zabezpečíme, samozrejme, celý proces.

Tak nám poďte dať príležitosť a získajte špičkový informačný servis k vašej hypotéke bezplatne a bez záväzkov. Aby sme vám mohli poskytovať servis, potrebujeme nasledovné informácie:

Kontaktujte nás

Prajete si od nás dostávať len všeobecné informácie bez zdieľania konkrétnych údajov vašej hypotéky? Chápeme, že sú to citlivé údaje. Môžeme vám zasielať aj všeobecné informácie, ale bude ich zbytočne veľa a viaceré sa vás nebudú týkať obsahovo alebo časovo. Preto nám prosím vyplňte čo najviac informácií a my vám potom dáme návody na úspory presne šité na mieru vašej situácie a v správnom čase.

ROZMÝŠĽATE NAD TÝM, ČO Z TOHO MÁME?

Naše služby sú pre vás bezplatné. Veríme, že keď spoznáte náš servis, prístup a profesionalitu, budete chcieť všetky vaše požiadavky k aktuálnym alebo budúcim hypotékam riešiť iba cez nás. A vtedy sa nám naše úsilie vráti v podobe provízie zo strany banky. Nemusíte sa báť, provízia na podmienky vašej hypotéky nemá negatívny vplyv. Banka ušetrí na nákladoch na svoju pobočku a pracovníka, preto vie zaplatiť našu službu pre vás.

Gepard a realitné kancelárie

Príklady servisu v posledných rokoch a aktuálne možnosti:

  1. až do začiatku roku 2022 sadzby klesali a klient mohol každý rok významne znížiť svoj úrok a ušetriť každou zmenou vždy ďalšie a ďalšie peniaze. Takýto trend znižovania sadzieb sa v budúcnosti vráti, aj keď už asi nedosiahneme sadzby pod 1%, stále bude priestor na úspory zo súčasných 4 a viac %.
  2. keď sa predpokladá rast sadzieb, je dôležité voliť sadzbu s čo najdlhšou fixáciou. 10-ročnú fixáciu sme klientom dávali do pozornosti už v roku 2021 a začiatkom roku 2022 sme ju výrazne odporúčali a pomáhali niekoľkým tisícom klientov získať 0,99% na 8 alebo 10r fixáciu buď v ich bankách bez refinancovania alebo zmenou banky tam, kde aktuálna banka klienta nebola schopná alebo ochotná podobné podmienky poskytnúť.
  3. ak vám končí fixácia najbližších cca 12 mesiacov, môžete sa už teraz pripraviť na prípadný ďalší rast úrokov. Klienti, ktorí nestihli zareagovať na rast sadzieb v roku 2022, majú vďaka nášmu servisu aspoň pripravené refinančné úvery so sadzbami 2-3% a čakajú, čo im pri skončení fixácie ponúkne ich banka. Ak sadzby dovtedy klesnú, môžu vo svojej banke ostať. Ak neklesnú, využijú vopred vybavený úver a získajú veľké úspory vďaka nášmu nasmerovaniu, že takéto možnosti existujú a vtedajšej správnej predpovedi, že z 2-3% sadzby ešte stúpnu. Najlepšie na tom je, že si zatiaľ užívajú pôvodnú sadzbu pod 1% a zároveň sú pripravení na koniec fixu. Toto nie je možné urobiť v domovskej banke klienta, je to možné iba prípravou refinančného riešenia s platnosťou až 24 mesiacov. Veľmi veľa majiteľov hypoték na Slovensku o takýchto možnostiach nevie a na novú ponuku pri konci fixácie len čakajú bez akejkoľvek prípravy.