Profil: Lenka Šimko - Profil makléra

Mgr. Lenka Šimko

 • Hypotekárny špecialista
 • Panónska cesta 6 (3-podlažná biela budova oproti Plus7)
 • 851 04 Bratislava
 • lenka.simko@gepardfinance.sk
 • 0918/547 365
Gepard finance
Nájdem Vám NAJLEPŠIU HYPOTÉKU

Vo finančníctve som profesionálne nepretržite už od roku 2001. Hypotéky boli vždy mojou srdcovou záležitosťou. Po dlhoročnej úspešnej kariére v banke som sa im rozhodla venovať naplno. Poznám situáciu ako žiadateľ o úver vlastnej hypotéky, nezávislý poradca, ale aj zo strany pracovníka banky, preto Vás dokážem navigovať správnym smerom a venovať sa detailom, ktoré klientom bežne unikajú. Ušetrený čas a peniaze sú u nás samozrejmosťou, mojím hlavným cieľom je však komfortne Vás previezť celým procesom a urobiť Vám z vybavovania hypotéky príjemný zážitok.

20
Rokov praxe
497
klientov
56
referencií

Certifikáty a ocenenia

NAPÍSALI O MNE

 1. Lubica 29-06-2021

  S p. Lenkou sme riesili nasu prvu hypoteku a napriek tomu ze sme mali na jej vybavenie malo casu, sme vsetko uspesne vdaka nej stihli a dotiahli do konca. Velmi ocenujem jej profesionalitu, zodpovednost, priatelskost a ludsky pristup. Kazdemu odporucam taku dobru hypotekarnu poradkynu.

 2. Ondrej Pleidel 20-04-2021

  Lenka nám fantasticky a profesionálne pomohla v našej trochu atypickej situácii zariadiť všetko tak, že sme bez zaváhania a úspešne prešli celým procesom získania hypotéky na kúpu nehnuteľnosti. Srdečne ďakujeme a vrele doporučujeme, lepšieho špecialistu ťažko nájdete!

 3. Dominika 23-11-2020

  Riesime s Lenkou v podstate uz tretiu hypo a zatial vsetko islo bezproblemovo. Lenka je vzdy pripravena, dodrzi slovo a vela veci vybavi za nas. S jej spolupracou sme nadmieru spokojni.

 4. Jana P. 19-10-2020

  Pani Šimko nam veľmi pomohla pri hypoteke. Vie dobre poradiť, vyzná sa jednoducho vo svojej práci a vie čo robí. Môžte sa na ňu 100% spolahnut. Budete spokojní.

 5. Martin Kormosi 12-10-2020

  S p.Lenkou som bol nadmieru spokojný. Veľmi milo ma prekvapil jej vysoko profesionálny a zároveň priateľský prístup. Vždy keď som mal nejakú nejasnost, tak som sa na ňu mohol obrátiť a s veľkou ochotou mi všetko vysvetlila. Jej odbornosť a ochotny prístup ma presvedčili o tom aby som ju odporučil aj známym, ktorí si nevedia poradiť, poprípade nemajú čas na to aby riešili sami hypotéku. Patrí jej veľká vďaka a v budúcnosti budem určite spolupracovať iba s nou.

 6. Radovan Prskavec 07-09-2020

  Lenkin pristup som si zamiloval a uplne ma presvedcila ze financny agent Vam vie skutocne pomoct :) Riesili sme spolu uz nekolko zmluv na refincovanie starych ako aj novu hypoteku a vzdy slo vsetko neuveritelne lahko, s profesionalnym a usptretovym pristupom, nas previedla celym procesom vybavovania uveru. Palec HORE. Dakujeme Pani Simko ;)

 7. Mgr. Ivana Obadalova 17-08-2020

  V minulosti som mala spajanu profesiu financneho poradcu s negativnym pocitom. Az ked som sa dostala do kontaktu s pani Lenkou, zahodila som predsudky a zmenila nazor! Promptne riesenia, ustretovost, clovecina a profesionalna spolupraca strucne popisuju kvality tejto damy. Well done!

 8. Samo Majersky 12-08-2020

  Som veľmi rád, že s neľahkým procesom vybavovania hypotekárneho úveru počas COVID krízy som sa obrátil na p. Šimko. Vážim si jej profesionalitu, rýchle jednanie, odbornosť, ľudský a priateľský prístup a v neposlednom rade jej schopnosť nájsť v prípade vyskytnutia sa nečakaných komplikácií vždy to najlepšie a optimálne riešenie. Určite všetkým odporúčam, aby sa obrátili na p. Šimko.

 9. MUDr. Yashar Jalali 11-08-2020

  S pani Mgr. Lenkou Šimko sme boli veľmi spokojní. Sprevádzala nás celým procesom vybavovania úveru, vysoko hodnotíme jej profesionalitu a flexibilitu. Úver vybavila promptne, pričom nám ponúkla viaceré možnosti a poskytla všetky potrebné informácie, ktoré nám pomohli sa správne rozhodnúť. Jej prácu hodnotíme pozitívne a sme radi, že sme sa obrátili práve na ňu.

 10. Tomáš Šiffalovič 31-07-2020

  Vyjadrujem maximálnu spokojnosť s prístupom a profesionalitou pani Šimko. Proces schvaľovania hypotekárneho úveru mala pani Šimko pod kontrolou od začiatku do konca. Zabezpečila mi najvýhodnejšie podmienky, bol som konštantne informovaný s maximálnou efektivitou celého procesu. Pani Šimko vrelo odporúčam každému! Ďakujem!

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.