Profil: Katarína Nohálová - Profil makléra

Ing. Katarína Nohálová

Gepard finance
Nájdem Vám NAJLEPŠIU HYPOTÉKU

„Úspech je cesta, nie cieľ"

Už od roku 2006 pomáham mojim klientom plniť si sen o vlastnom bývaní.  Spokojnosť klienta a rýchle vybavenie financovania bývania je mojou prioritou.  Klienti  oceňujú najmä rýchlosť celého procesu , promptné zabezpečenie znaleckého posudku, nevyhnutné poistenie nehnuteľností a vinkuláciu tohto poistenia  a v neposlednom rade aj sprostredkovanie predaja a kúpy nehnuteľností.  Samozrejmosťou je podanie záložných zmlúv na kataster. S ohľadom na individuálny prístup a  špecifické potreby každého klienta ho celým procesom  sprevádzam postupne po jednotlivých krokoch tak, aby sme spolu sen o vysnívanom bývaní uskutočnili.

18
Rokov praxe
375
klientov
8
referencií

Certifikáty a ocenenia

NAPÍSALI O MNE

 1. Komárová Marcela 18-08-2022

  Ja som veľmi spokojná s mojou maklérkou p. Katarínou Noháľovou, ktorá ma viedla krok po kroku a doviedla k úspešnej kúpe krásneho vysnívaného bytu. Všetko zariadila, vždy ma hneď informovala o všetkom, tiež vždy dvihla telefón či odpísala, keď som mala nejaké otázky, vždy milo všetko vysvetlila, no úplne sen v dnešnej uponáhľanej dobe stretnúť takúto osôbku.

 2. Martin Sadloň 27-06-2022

  Chcem sa poďakovať celému teamu Gepard, no hlavne p. Nohálovej za ochotu a za profesionálny, promptný a ľudský prístup pri riešení financovania nehnuteľnosti. Dokázala poradiť a pomôcť aj s kompikovanejším spôsobom financovania a dotiahnuť všetko do úspešného konca. Služby p. Nohálovej vrelo odporúčam.

 3. Ondrej Mikula 05-05-2022

  Zdravím . Rad by som sa podelil o moje skúsenosti s GEPARD FINANCE . Nakoľko mám prácu akú mám a hypotéku v mojom prípade bolo naozaj náročné vybaviť, tak musím uznať a vyzdvihnúť p.Nohalovú a p.Marčekovú. Dievčence, klobúk dolu pred vami. Komunikácia, oddanosť, ochota, spoľahlivosť na 100% úrovni a týmto Vám chcem veľmi pekne poďakovať ! Vrelé odporúčam…

 4. Jana Rosinová 14-04-2022

  Dobrý deň, do refinancovania úveru som šla na základe zníženého úroku a vrátenie pokuty za predčasné splatenie. Ktoré mi bolo sľúbené, že to určite tak bude. Ale nebolo. Preplatenie pokuty nebolo. Som veľmi sklamaná a nehnevaná.

 5. Peter Marek 16-03-2022

  Perfetné, profesionálne!

 6. Michal Skubík 06-06-2019

  Profesionalny pristup a ustretovosť.

 7. Ľubomír Kučík 27-02-2019

  Profesionálny prístup, skúsená v odbore financií a hypotekárnych úverov. Vždy dobre a ochotne poradí. Vrelo doporučujem jej služby. Ing. Kučík.

 8. Jozef Buday 10-04-2018

  Profesionálny pristup, spokojný som bol so vsetkym!

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.