Profil: Karin Gronová - Profil makléra

Ing. Karin Gronová

 • Manažér | Hypotekárny špecialista
 • Račianska 3, budova POKROK
 • 831 02 Bratislava
 • karin.gronova@gepardfinance.sk
 • 0908/989 980
Gepard finance
Nájdem Vám NAJLEPŠIU HYPOTÉKU

„Som profesionál pripravený pomôcť klientom“

OSOBNÉ INFORMÁCIE:

Som profesionál pripravený pomôcť klientom získať najlepšie možné financovanie pre realizáciu svojich snov o bývaní. Moje dlhoročné bankové skúsenosti pomáhajú komplexne a najefektívnejšie vyriešiť finančné potreby klientov. Bezpečne a s ľahkosťou sprevádzam svojich klientov „bankovou džungľou“ a každý deň im prinášam korektné a presné informácie, ktoré im pomáhajú ušetriť nemalé finančné prostriedky, čas a nervy. Môj výlučne pozitívny prístup k životu a ľuďom je tiež pridanou hodnotou pre mojich klientov - tak vieme spoločne nájsť to najlepšie riešenie nielen profesionálne, ale aj ľudsky.

VZDELANIE:

Ekonomická Univerzita v Bratislave. Národohospodárska fakulta

PRACOVNÉ SKÚSENOSTI:

Mám dlhoročné skúsenosti na manažérskych pozíciách vo veľkých spoločnostiach. Riadením osudu som sa neplánovane ocitla v bankovníctve. S odstupom času to hodnotím ako veľmi pozitívnu zmenu v mojom živote, i keď som nikdy netúžila venovať sa financiám. V bankovníctve som sa naozaj našla. Svoje niekoľkoročné bankové skúsenosti na pozíciách riaditeľky pobočky vo VUB banke. HVB bank (dnes UNI Credit banka) a mBank môžem dnes plne zúročiť v prospech klientov.
Od roku 2007 som na „voľnej nohe“, venovala som sa hypotekárnemu poradenstvu a personalistike. Exkluzívne som obsadzovala viaceré významné pozície vo veľkých spoločnostiach formou headhuntingu. V súčasnosti sa s láskou venujem iba hypotekárnemu poradenstvu v spoločnosti Gepard Finance s.r.o. 
Píšem odborné články a materiály, venujem sa lektorskej činnosti pre Národnú asociáciu realitných kancelárií Slovenska (NARSK).

 

ZÁĽUBY: 

Ľudia, práca, rodina, príroda, rada tancujem, športujem len príležitostne, lebo všetok môj voľný čas mi zaberá môj štvornohý najlepší priateľ, ktorý mi ukázal, aká je príroda krásna v každom ročnom období počas našich dlhých prechádzok v Karpatoch. Určite sa s ním spoznáte pri stretnutí v mojej kancelárii, keďže mi robí často spoločnosť :-)

18
Rokov praxe
1402
klientov
27
referencií

Certifikáty a ocenenia

NAPÍSALI O MNE

 1. Marcela Jamrichova 16-09-2021

  Pani Karin hodnotim ako vysoko profesionalnu poradkynu. Max. Spokojnost ohladom pristupu rychlosti od prveho momentu prijatia poziadavky az po podpis uverovych zmluv. Skvela spolupraca.

 2. Miroslava Gáliková 07-06-2021

  Premenili ste naše sny na skutočnosť. Zmenili ste život celej našej rodine. Veľmi si vážim vašu prácu a hlavne srdečnosť, ústretovosť, pochopenie, ochotu a trpezlivosť s nami laikmi. Ešte raz veľká vďaka

 3. L. Bartalos 09-10-2020

  Dakujem krasne za mega profesionalny pristup, velmi si to vazim, ste top 1 vo Vasom biznise!

 4. Marek Mózer 21-12-2019

  Som velmi spokojny.

 5. Svitlana Vorokhta 20-12-2019

  Velmi pekne vam ďakujeme pani Gronova,sme velmi spokojne.ste super

 6. Martin Frič 16-12-2019

  Skvely, mily a pohodovy odbornik. Budem len ODPORUČAŤ

 7. Pollák Bruno 05-12-2019

  Veľmi pekne ďakujem, z vaše služby

 8. Dobrucký Pavol 18-07-2019

  Profesionálny prístup, asertívne vystupovanie voči realitke pri nedokonalých zmluvách od realitky. Vďaka p. Gronovej sme sa vyhli značným komplikáciám pri kúpe bytu. Časovo flexibilná.

 9. Kotorová Alena 18-07-2019

  Úplne všetko - od prístupu až po výsledok :-)

 10. Tomáš Voslař 27-02-2019

  Maximálne profesionálny a zodpovedný prístup ku klientovi. Už po prvom stretnutí bolo poznať dlhoročné skúsenosti v obore hypotekárnych úverov a v bankovníctve samotnom. Hlavne čo si asi najviac vážim, tak je to iniciatívny prístup k riešeniu problémov a tiež jeho vysvetlenie klientovi. Z mojej strany absolútna spokojnosť a vrelo odporúčam :)

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.