Ing. Karin Gronová

Gepard finance
Nájdem Vám NAJLEPŠIU HYPOTÉKU

„Som profesionál pripravený pomôcť klientom“

OSOBNÉ INFORMÁCIE:

Som profesionál pripravený pomôcť klientom získať najlepšie možné financovanie pre realizáciu svojich snov o bývaní. Moje dlhoročné bankové skúsenosti pomáhajú komplexne a najefektívnejšie vyriešiť finančné potreby klientov. Bezpečne a s ľahkosťou sprevádzam svojich klientov „bankovou džungľou“ a každý deň im prinášam korektné a presné informácie, ktoré im pomáhajú ušetriť nemalé finančné prostriedky, čas a nervy. Môj výlučne pozitívny prístup k životu a ľuďom je tiež pridanou hodnotou pre mojich klientov - tak vieme spoločne nájsť to najlepšie riešenie nielen profesionálne, ale aj ľudsky.

VZDELANIE:

Ekonomická Univerzita v Bratislave. Národohospodárska fakulta

PRACOVNÉ SKÚSENOSTI:

Mám dlhoročné skúsenosti na manažérskych pozíciách vo veľkých spoločnostiach. Riadením osudu som sa neplánovane ocitla v bankovníctve. S odstupom času to hodnotím ako veľmi pozitívnu zmenu v mojom živote, i keď som nikdy netúžila venovať sa financiám. V bankovníctve som sa naozaj našla. Svoje niekoľkoročné bankové skúsenosti na pozíciách riaditeľky pobočky vo VUB banke. HVB bank (dnes UNI Credit banka) a mBank môžem dnes plne zúročiť v prospech klientov.

Od roku 2007 som na „voľnej nohe“, venovala som sa hypotekárnemu poradenstvu a personalistike. Exkluzívne som obsadzovala viaceré významné pozície vo veľkých spoločnostiach formou headhuntingu. V súčasnosti sa s láskou venujem iba hypotekárnemu poradenstvu v spoločnosti Gepard Finance s.r.o. 

ZÁĽUBY: 

Ľudia, práca, rodina, príroda, rada tancujem, športujem len príležitostne, lebo všetok môj voľný čas mi zaberá môj štvornohý najlepší priateľ, ktorý mi ukázal, aká je príroda krásna v každom ročnom období počas našich dlhých prechádzok v Karpatoch. Určite sa s ním spoznáte pri stretnutí v mojej kancelárii, keďže mi robí často spoločnosť :-)

10

Rokov praxe

890

klientov

24

referencií

Certifikácia a ocenenia

Referencie

 1. Marek Mózer 21-12-2019

  Som velmi spokojny.

 2. Svitlana Vorokhta 20-12-2019

  Velmi pekne vam ďakujeme pani Gronova,sme velmi spokojne.ste super

 3. Martin Frič 16-12-2019

  Skvely, mily a pohodovy odbornik. Budem len ODPORUČAŤ

 4. Pollák Bruno 05-12-2019

  Veľmi pekne ďakujem, z vaše služby

 5. Dobrucký Pavol 18-07-2019

  Profesionálny prístup, asertívne vystupovanie voči realitke pri nedokonalých zmluvách od realitky. Vďaka p. Gronovej sme sa vyhli značným komplikáciám pri kúpe bytu. Časovo flexibilná.

 6. Kotorová Alena 18-07-2019

  Úplne všetko - od prístupu až po výsledok :-)

 7. Tomáš Voslař 27-02-2019

  Maximálne profesionálny a zodpovedný prístup ku klientovi. Už po prvom stretnutí bolo poznať dlhoročné skúsenosti v obore hypotekárnych úverov a v bankovníctve samotnom. Hlavne čo si asi najviac vážim, tak je to iniciatívny prístup k riešeniu problémov a tiež jeho vysvetlenie klientovi. Z mojej strany absolútna spokojnosť a vrelo odporúčam :)

 8. Zaležák Marián 16-10-2018

  Ocenujem profesionalny pristup, odbornost a ustretovost :)

 9. Fabianová Martina 07-05-2018

  Ďakujem veľmi pekne za pomoc, ustretovosť, flexibilitu a ochotu poradiť v každom čase, aj nad rámec samotnej hypotéky!

Viac ako 30000 spokojných klientov, ktorým sme pomohli s hypotékou.

 • Bezplatné služby
 • Profesionálny prístup a servis
 • Bývajte rýchlo a pohodlne s najlepšou hypotékou na trhu

Pomôžeme vám získať najvýhodnejšiu hypotéku

Vyplňte kontaktné údaje a stretnite sa s naším hypotekárnym špecialistom vo vašom regióne, pomôže vám vyjednať tie najlepšie podmienky.Všetky naše služby sú bezplatné