Profil: Karin Gronová - Profil makléra

Ing. Karin Gronová

Gepard finance
Nájdem Vám NAJLEPŠIU HYPOTÉKU

„Som profesionál pripravený pomôcť klientom“

OSOBNÉ INFORMÁCIE:

Som profesionál pripravený pomôcť klientom získať najlepšie možné financovanie pre realizáciu svojich snov o bývaní. Moje dlhoročné bankové skúsenosti pomáhajú komplexne a najefektívnejšie vyriešiť finančné potreby klientov. Bezpečne a s ľahkosťou sprevádzam svojich klientov „bankovou džungľou“ a každý deň im prinášam korektné a presné informácie, ktoré im pomáhajú ušetriť nemalé finančné prostriedky, čas a nervy. Môj výlučne pozitívny prístup k životu a ľuďom je tiež pridanou hodnotou pre mojich klientov - tak vieme spoločne nájsť to najlepšie riešenie nielen profesionálne, ale aj ľudsky.

VZDELANIE:

Ekonomická Univerzita v Bratislave. Národohospodárska fakulta

PRACOVNÉ SKÚSENOSTI:

Mám dlhoročné skúsenosti na manažérskych pozíciách vo veľkých spoločnostiach. Riadením osudu som sa neplánovane ocitla v bankovníctve. S odstupom času to hodnotím ako veľmi pozitívnu zmenu v mojom živote, i keď som nikdy netúžila venovať sa financiám. V bankovníctve som sa naozaj našla. Svoje niekoľkoročné bankové skúsenosti na pozíciách riaditeľky pobočky vo VUB banke. HVB bank (dnes UNI Credit banka) a mBank môžem dnes plne zúročiť v prospech klientov.
Od roku 2007 som na „voľnej nohe“, venovala som sa hypotekárnemu poradenstvu a personalistike. Exkluzívne som obsadzovala viaceré významné pozície vo veľkých spoločnostiach formou headhuntingu. V súčasnosti sa s láskou venujem iba hypotekárnemu poradenstvu v spoločnosti Gepard Finance s.r.o. 
Píšem odborné články a materiály, venujem sa lektorskej činnosti pre Národnú asociáciu realitných kancelárií Slovenska (NARSK).

 

ZÁĽUBY: 

Ľudia, práca, rodina, príroda, rada tancujem, športujem len príležitostne, lebo všetok môj voľný čas mi zaberá môj štvornohý najlepší priateľ, ktorý mi ukázal, aká je príroda krásna v každom ročnom období počas našich dlhých prechádzok v Karpatoch. Určite sa s ním spoznáte pri stretnutí v mojej kancelárii, keďže mi robí často spoločnosť :-)

19
Rokov praxe
1480
klientov
38
referencií

Certifikáty a ocenenia

NAPÍSALI O MNE

 1. Martin 30-05-2022

  Spokojnosť so vsetkym

 2. Natalia Cielova 30-05-2022

  Velmi mila, ustretova, profesionalna, so vsetkym poradi, vsetko vysvetli a hlavne, vzdy dobre naladena. Dakujem.

 3. Pavol Benca 27-05-2022

  2x hypotéka , všetko v poriadku, v kľude , rýchlo, komunikácia mailom a telefonicky, dopodrobna do detailov všetko vysvetlené ... Môžem len odporučiť , doslova hypotéka vybavena z pohodlia domova v papučiach

 4. Braňo 28-04-2022

  Pani Gronovú vrelo odporúčam! Jej ľudský prístup, profesionalita, ochota, šikovnosť a rozhľad nám zaručili úspešné realizovanie hypo. Braňo a Janka

 5. Peter 28-03-2022

  Este raz velmi pekne dakujeme pani Gronovej za proaktivny pristup k nasmu refinancovaniu hypoteky.

 6. Tomas Sabol 14-03-2022

  Pani Gronova je velky profesional s obrovskym prehladom a znalostami z oblasti hypotek a financovania..velmi ocenujem jej proaktivny a proklientsky pristup, kedy sa nemusim zaoberat ponukami z jednotlivych bank.. po kratkej telefonickej konzultacii mam spravidla do 1-2 dni prehlad ponuk vsetkych bank sitych presne mojim poziadavkam a presny zoznam potrebnych dokumentov k vybaveniu hypoteky..pristup pani Gronovej je velmi aktivny a vsetko riesi v ramci moznosti expresne rychlo bez zbytocnych zdrzani.. je to uz moja 3tia hypoteka s pani Gronovou a vzdy sa mi dostalo profesionalneho pristupu. Pani Gronovu odporucam skutocne kazdemu kto riesi otazku financovania nehnutelnosti pripadne refinanc a konsolidaciu uverov.. Dakujem

 7. Nikol 04-02-2022

  Spokojnost, vsetko prebehlo hladko. Mozem Pani Gronovu len odporucit :)

 8. Jana Badurova 30-11-2021

  Výborná práca a maximálna spokojnosť

 9. Jana Badurova 29-11-2021

  Maximálna spokojnosť a veľmi profi prístup a ochota nájsť riešenie. Ďakujem Karin !

 10. Linda Vaculčíková 30-09-2021

  Vysoká odbornosť, dlhoročné skúsenosti a ľudský prístup spojené do jednej osoby, to je Karin :) Vrelo odporúčame ďalej!

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.