Gepard tretí krát v rade ocenený ako bonitná, stabilná a spoľahlivá spoločnosť za rok 2018 | Petra Jurenková

Gepard tretí krát v rade ocenený ako bonitná, stabilná a spoľahlivá spoločnosť za rok 2018 | Petra Jurenková

Gepard tretí krát v rade ocenený ako bonitná, stabilná a spoľahlivá spoločnosť za rok 2018  | Petra Jurenková

Naša spoločnosť GEPARD FINANCE uspela v oficiálnom hodnotiacom informačnom systéme aj v roku 2018 a pripisuje si tak v poradí už tretiu „Pečať bonity“ za dosiahnuté ekonomické a hospodárske výsledky. Náročným kritériám použitej analýzy vyhovelo tentokrát len 2,38% podnikov z 806 963 hodnotených na Slovensku. GEPARD opäť obhájil svoju finančnú stabilitu, prosperitu i zodpovedný prístup v podnikaní.

O SIMS

SIMS, a.s. je prvá spravodajská agentúra svojho druhu u nás a jedna z piatich najväčších obdobných v rámci Európy zaoberajúca sa zberom a vyhodnocovaním ekonomických, kreditných, hospodárskych a marketingových informácií. Denne a s osobitným dôrazom aktualizuje dáta o všetkých subjektoch na Slovensku dosahujúcich tržby od dvestotisíc EUR vyššie. Toto informačné stredisko má 27-ročnú históriu a prax s garanciou vysokej kvality najsilnejšej dátovej základne na slovenskom trhu. Okrem iného tak s prehľadom poskytuje odpovede na otázky súvisiace s prípadnými rizikami podnikov. Pracuje s presnými a overenými údajmi obchodného, ekonomického, majetkového a hospodárskeho charakteru spojené do logických celkov. Komprimuje v sebe množstvo analytických, aktuálnych a historických informácií z vlastných, ako i zo všetkých dostupných informačných a spravodajských servisov, systémov a databánk na trhu. Touto kompiláciou poskytuje informácie, ktoré nie sú dostupné v žiadnom inom informačnom zdroji v SR.

INDEX BONITY A VÝSLEDKY ZA ROK 2018

Agentúra SIMS ročne analyzuje hospodárske prostredie a ekonomické zdravie podnikov, s čím súvisí aj „index bonity“ ako súčasť použitej predikčnej metódy komplexného posúdenia ekonomickej situácie spoločnosti z pohľadu jej bonitnosti. Už šiestykrát prísnou finančnou analýzou hodnotila všetky slovenské podniky s cieľom porovnať a vyselektovať tie s prívlastkom bonitné, čiže podniky finančne pozitívne. Získané výsledky hovoria najmä o ich solventnosti, stabilite a schopnosti plniť si svoje záväzky. Z bankového pohľadu sa často využíva v spojení kredibilita, alebo úverová vierohodnosť firmy. Na základe výsledkov v hodnotiacom a informačnom systéme získalo ocenenie „Pečať bonity za rok 2018“ na Slovensku len 2,38% z 806 963 hodnotených komerčných subjektov slovenskej ekonomiky. Spoločnosť GEPARD FINANCE sa zaradila už tretíkrát do tejto malej skupiny subjektov vyhodnotených ako platobne disciplinovaných, spoľahlivých a finančne stabilných. V porovnaní s rokom 2017 sa analyzovalo o 26 330 subjektov viac, pričom úspešných ich bolo o 0,04% menej.

"Som veľmi rád, že naša spoločnosť dosahuje skutočne výborné výsledky - nielen kontinuálny rast v produkcii, ale aj rok za rokom zbiera ocenenie, ktoré hovorí o jej pozitívnom podnikateľskom prístupe, transparentnosti a dôveryhodnosti. Je to dôležitá základňa pre dosahovanie ďalších úspechov, na ktoré má len taká firma, ktorá hrá od začiatku férovo, zodpovedne a v súlade so zákonom“, reagoval na získané ocenenie generálny riaditeľ GEPARD FINANCE, s.r.o. Jaroslav Kapusta.
 

O spoločnosti GEPARD FINANCE, s.r.o. bola založená v roku 2003 v Českej republike, následne sa etablovala aj na Slovensku (2008) a dnes je jednotkou medzi hypotekárnymi špecialistami. Za jej úspechom a kontinuálnym rastom stojí najmä kvalitná sieť sprostredkovateľov s profesionálnym servisom a individuálnym prístupom ku klientom. Spoločnosť u nás doteraz zabezpečila viac ako 28 000 hypoték v hodnote cez 1.5 miliardy EUR.

GEPARD FINANCE, s.r.o. - Marketingové a PR oddelenie
Mgr. Petra JURENKOVÁ
marketingový špecialista
petra.jurenkova@gepardfinance.sk, +421 902 615 483
www.gepardfinance.sk

Kontaktujte nás

Zaujal Vás článok a máte záujem o BEZPLATNÚ KONZULTÁCIU s našim hypotekárnym špecialistom? Nechajte nám kontakt a my sa Vám ozveme.