Ing. Boris Ilić

hypotekárny špecialista
Panónska cesta 6 (3-podlažná biela budova oproti Plus7)
851 04 Bratislava
Mobil: +421 911 068 676

Vo financiách pôsobím 7 rokov. Začínal som v oblasti korporátnych financií,následne som pôsobil ako finančný sprostredkovateľ, pričom som zastrešoval všetky sektory finančného trhu. Najzaujímavejšou však bola pre mňa vždy oblasť financovania bývania. Mojim cieľom je hájiť záujmy klientov a poskytovať im transparentné informácie.


REFERENCIE OD KLIENTOV:

"Rada by som vyjadrila poďakovanie za skvelú prácu Vášho poradcu, ktorý po celú dobu komunikácie, osobnej, telefonickej aj mailovej, so mnou a s inštitúciami potrebnými k vybaveniu podkladov, konal profesionálne, ústretovo a hlavne empaticky a popri tom ani raz nezapochyboval o úspechu. V neskutočne krátkom čase dokázal, pre mňa nemožné :-) Ešte raz ,,Veľké Ďakujem" pánovi Borisovi Iličovi a Vám prajem veľa spokojných klientov. S pozdravom,"

Ivana Krovinová

Marek Černý - pondelok, 15. október 2018

Spoluprácu s p.Ilićom beriem ako pozitívnu skúsenosť a hlavne z jeho strany veľkú pomoc pri vybavovaní hypotekárneho úveru a ostatných vecí ohľadom získania vlastného bývania. Už pri prvom stretnutí, ktoré bolo dohodnuté na rýchlo, veľmi prekvapil keď pre mna behom pár hodín dokázal pripraviť ponuky a porovnania bánk. Po dohodnutí sa na variante, ktorý by sme chceli získať od banky bol každý proces vybavovania veľmi rýchly, vždy bolo všetko potrebné prichystané a v prípade neúspechu v schvalovaní p.Ilić mal ihneď záložný plán. V konečnom výsledku sa nám podarilo vybaviť hypotéku akú sme si predstavovali, čiže môžem ohodnotiť prácu p.Ilića ako 100% odvedenú + každý rozhovor a telefonát s ním mi dal kopec nových informácií a skúseností, ktoré v živote isto nebudú zbytočné. Určite odporúčam každému kto sa chystá riešiť vlastné bývanie aby sa obrátil na túto firmu, nakoľko určite bude s výsledkom spokojný. Týmto sa chcem poďakovať pánovi Ilićovi a teším sa na prípadnú ďalšiu spoluprácu.

Ing. Boris Ilić

Jozef Hornacek - pondelok, 15. október 2018

Ocenujem skutocne profesionalny pristup a ochotu pomoct s kazdym detailom v uverovom procese. Vynikajuca spolupraca, rad budem sirit len tie najlepsie referencie.

Ing. Boris Ilić

Andrej Kubrický - pondelok, 15. október 2018

S pánom Ilićom je výborná spolupráca. Veľmi vysoká profesionálna i ľudská úroveň. 100% spokojnosť.

Ing. Boris Ilić

Patrik Pilek - pondelok, 15. október 2018

Pri výbere akýchkoľvek služieb alebo tovaru som veľmi výberavý, náročný a kladiem vysoký dôraz na kvalitu, spoľahlivosť, rýchlosť, efektivitu a v neposlednom rade aj sympatie. Môžem s kľudným svedomím prehlásiť, že p. Ilić predčil moje očakávania. Som naozaj veľmi spokojný, že ma pri výbere špecialistu spomedzi viacerích intuícia nesklamala. Môžem iba vrelo odporúčať. P.P.

Ing. Boris Ilić

Natlia Gaplovska - pondelok, 15. október 2018

Vynikajuca spolupraca! Dokonaly prehlad, pristup a ochota, odporucam.

Ing. Boris Ilić

Zoltán Szalay - pondelok, 15. október 2018

Profesionálny prístup, flexibilná a rýchla komunikácia, zrozumiteľné vysvetlenia, spoľahlivosť. So spoluprácou s pánom Ilićom sme boli úplne spokojní.

Ing. Boris Ilić

Miroslav Buransky - streda, 11. júl 2018

Pán Ilić odviedol naozaj kus profi servisu pre klienta. Zrozumiteľne previedol celým procesom a okrem financii ušetril aj vzácny čas pri riešení hypotekárneho úveru. Komplexná starostlivosť v oblasti hypoték je v Gepard Finance na tej najvyššej úrovni. Veľká vďaka

Ing. Boris Ilić

Hríbová Mária - utorok, 10. apríl 2018

Mile a profesionalne jednanie. Mne osobne velmi pomohol s mojou situaciou.

Ing. Boris Ilić

Oľga Miklášová - utorok, 10. apríl 2018

Boli sme veľmi spokojní s úrovňou poskytnutých služieb - vysoko profesionálny prístup, komplexnosť informácií, kvalita a rýchlosť, ústretovosť pri ďalších požiadavkách, bez stresov pri vybavovaní potrebných dokumentov, úsporné nakladanie s naším časom, okamžitá informovanosť o stave našej požiadavky. V prípade potreby by sme určite opäť využili jeho služby a budeme ho odporúčať ďalej .

Ing. Boris Ilić

Peter Žebi - utorok, 10. apríl 2018

Profesionálne vystupovanie, slušné jednanie, úplne k spokojnosti vybavená hypotéka, presne pre naše pomery a naše možnosti. A hlavne zodpovedané všetky nejasnosti, ktoré sme o hypotéke mali.

Ing. Boris Ilić

Napísať referenciu

Ohodnotiť hypotekárneho špecialistu - Ing. Boris Ilić

Zvoľte počet hviezdičiek

(5 hviezdičiek = najvyšší stupeň spokojnosti)
Certifikovaný hypotekárny špecialista je nezávislý podnikateľ vykonávajúci svoju činnosť na základe zápisu do zoznamu podriadených finančných agentov (PFA) v sektore poskytovania úverov pod svojim prideleným registračným číslom.