Ing. Boris Ilić

hypotekárny špecialista
Panónska cesta 6 (3-podlažná biela budova oproti Plus7)
851 04 Bratislava
Mobil: +421 911 068 676

Vo financiách pôsobím 7 rokov. Začínal som v oblasti korporátnych financií,následne som pôsobil ako finančný sprostredkovateľ, pričom som zastrešoval všetky sektory finančného trhu. Najzaujímavejšou však bola pre mňa vždy oblasť financovania bývania. Mojim cieľom je hájiť záujmy klientov a poskytovať im transparentné informácie.


REFERENCIE OD KLIENTOV:

"Rada by som vyjadrila poďakovanie za skvelú prácu Vášho poradcu, ktorý po celú dobu komunikácie, osobnej, telefonickej aj mailovej, so mnou a s inštitúciami potrebnými k vybaveniu podkladov, konal profesionálne, ústretovo a hlavne empaticky a popri tom ani raz nezapochyboval o úspechu. V neskutočne krátkom čase dokázal, pre mňa nemožné :-) Ešte raz ,,Veľké Ďakujem" pánovi Borisovi Iličovi a Vám prajem veľa spokojných klientov. S pozdravom,"

Ivana Krovinová

Marián - piatok, 18. január 2019

Potesilo ma vsetko od pristupu, ludskeho hladiska az po vybavenie vsetkych veci suvisiacich s hypo uverom. Spolu s manzelkou sme vdacni za vsetko.

Ing. Boris Ilić

Jozef - piatok, 18. január 2019

Som veľmi spokojný so službami pána Ilića a s jeho profesionálnym prístupom. Ak budem mať možnosť, určite by som ho ďalej odporučil, ak niekto v mojom okolí bude hľadať pomoc prostredníctvom hypotekárneho poradcu.

Ing. Boris Ilić

Natalia ANDRE-KURNOCIKOVA - štvrtok, 13. december 2018

Absolutna spokojnost. Od zaciatku az po koniec procesu som bola informovana o moznostiach a najvyhodnejsich ponukach. Detailne spracovanie mojej poziadavky a prijemny pristup boli pre mna mimoriadne dolezite a s panom Ilicom som nadmieru spokojna. Verim ze v buducnosti budem mat moznost este s nim spolupracovat. Velmi mu dakujem za pomoc a profesionalitu na vysokej urovni.
S pozdravom,
Natalia

Ing. Boris Ilić

Matej Lisy - štvrtok, 29. november 2018

Spolupraca s panom Ilicom bola efektna a kvalitna, mozem len odporucat. Pan Ilic je odbornik vo svojom obore, je ochotny hladat nove riesenia, vyzna sa na bankovom trhu a vie poradit najlepsie riesenie. Urcite sa nasa spolupraca este nekonci a tesime sa na buduce:)

Ing. Boris Ilić

Robert Gregor - pondelok, 26. november 2018

Super jednanie, rychle vybavenie, proste na profesionalnej urovni. Dakujem za spolupracu, 100% spolahnutie.

Ing. Boris Ilić

Norbert Szénási - utorok, 20. november 2018

Na jednom stretnutí nám pán Ilič predložil podmienky hypoték všetkých relevantných bánk. My sme si už len vybrali banku, podpísali splnomocnenie a všetko bolo vybavené za nás.
Oceňujeme skvelú komunikáciu, promptné vybavenie vecí ohľadom hypotéky ako aj dôslednosť. Ďakujeme.

Ing. Boris Ilić

Michal Duris - streda, 07. november 2018

So službami pána Ilića sme s priateľkou veľmi spokojní. Aj napriek časovej tiesni v ktorej sme sa ocitli sa nám hlavne vďaka jeho profesionalite a proaktívnosti podarilo vybaviť hypotéku včas a k našej spokojnosti.
Počas celého procesu vybavovania hypotéky sme boli pravidelne informovaní o jej statuse a pán Ilić nám bol permanentne k dispozícii v prípade akýchkoľvek otázok a nejasností, často dokonca nad rámec svojich povinností. Okrem vysokej odbornosti si ho ale vážim aj za jeho ľudský prístup a empatiu. Rozhodne pána Ilića odporúčam nie len ako skvelého hypotekárneho špecialistu ale aj ako správneho človeka s ktorého službami a prístupom budete určite aj vy nadmieru spokojní.

Ing. Boris Ilić

Derevjanik Šimon - pondelok, 15. október 2018

Spolupracu hodnotim velmi pozitivne, od prvotnych analyz trhu, cez vyber moznosti a spolucinnosti pri jednotlivych krokoch. Operativne vyriesil vsetky zalezitosti a zastresil cely proces. Bol som maximalne spokojny a vrelo odporucam.

Ing. Boris Ilić

Mykola Vdovychenko - pondelok, 15. október 2018

Pán Ilić je vynikajúci odborník a najlepší hypotekárny poradca zo všetkých, ktorých poznám. Veľmi odporúčam sa obrátiť ne pána Ilića každému, kto si ide brať hypotekárny úver, lebo s týmto poradcom určite dostanete tú najlepšiu možnú pre Vás ponuku.

Ing. Boris Ilić

Jana Kisková - pondelok, 15. október 2018

Boris je človek fokusovaný na dosiahnutie výsledku, ktorý je veľmi profesionálny a zároveň pohodový. Má široký prehľad o dostupných možnostiach financovania, a kreatívne myslenie.

Ing. Boris Ilić

Napísať referenciu

Ohodnotiť hypotekárneho špecialistu - Ing. Boris Ilić

Zvoľte počet hviezdičiek

(5 hviezdičiek = najvyšší stupeň spokojnosti)
Certifikovaný hypotekárny špecialista je nezávislý podnikateľ vykonávajúci svoju činnosť na základe zápisu do zoznamu podriadených finančných agentov (PFA) v sektore poskytovania úverov pod svojim prideleným registračným číslom.