Ing. Boris Ilić

hypotekárny špecialista
Panónska cesta 6 (3-podlažná biela budova oproti Plus7)
851 04 Bratislava
Mobil: +421 911 068 676

Vo financiách pôsobím 7 rokov. Začínal som v oblasti korporátnych financií,následne som pôsobil ako finančný sprostredkovateľ, pričom som zastrešoval všetky sektory finančného trhu. Najzaujímavejšou však bola pre mňa vždy oblasť financovania bývania. Mojim cieľom je hájiť záujmy klientov a poskytovať im transparentné informácie.


REFERENCIE OD KLIENTOV:

"Rada by som vyjadrila poďakovanie za skvelú prácu Vášho poradcu, ktorý po celú dobu komunikácie, osobnej, telefonickej aj mailovej, so mnou a s inštitúciami potrebnými k vybaveniu podkladov, konal profesionálne, ústretovo a hlavne empaticky a popri tom ani raz nezapochyboval o úspechu. V neskutočne krátkom čase dokázal, pre mňa nemožné :-) Ešte raz ,,Veľké Ďakujem" pánovi Borisovi Iličovi a Vám prajem veľa spokojných klientov. S pozdravom,"

Ivana Krovinová

Richard - pondelok, 29. apríl 2019

P. Illić mal počas celej doby riešenia hypotéky profesionálny a odborný prístup. Z môjho pohľadu je výborná hypotekárny špecialista. Za pomoc mu veľmi ďakujem.

Ing. Boris Ilić

Sebastian - piatok, 26. apríl 2019

Spolupráca úplne fantastická, dodržané všetky termín, a hlavne aktívna komunikácia. Poradenstvo tiež to najlepšie, s čím som sa stretol. Vrelo odporúčam

Ing. Boris Ilić

Katarína Selecká - piatok, 26. apríl 2019

Pán Ilič, ďakujem za skvelý prístup, promptnosť v komunikácii a profesionalitu. Určite Vás rada odporučím ďalej :). Katarína Selecká

Ing. Boris Ilić

Fero - piatok, 26. apríl 2019

Dobry den touto cestou chcem vyjadrit vdaku za vybavenie financnych prostriedkov na byvanie, a hlavne panovi Ilicovi za perfektnu spolupracu. Patri mu velka vdaka, z jeho sluzbami som nadmieru spokojny.

Ing. Boris Ilić

Dajana - utorok, 19. marec 2019

Chcem sa poďakovať za profesionálny prístup a promptné vybavenie našich požiadaviek. Hypotéka bola vybavená podľa našich predstáv a my sme nemali žiadne starosti ani vybavovačky. Ďakujeme.

Ing. Boris Ilić

Tomas - piatok, 01. marec 2019

Profesionálny prístup, odbornosť a znalosť na hypotekárnom trhu. Príjemné vystupovanie. Ďakujem.

Ing. Boris Ilić

Jozef Červienka - piatok, 01. marec 2019

P. Ilič je profesionál na pravom mieste. Stačilo nám jedno osobné stretnutie a zvyšok sme doladili operatívne. Všetko prebehlo bez najmenších problémov a hypotéka bola načerpaná v plnej výške veľmi rýchlo. Ešte raz ďakujeme a určite sa na neho rád obrátime aj v budúcnosti. Ing. Jozef Červienka

Ing. Boris Ilić

Michal Škrabák - piatok, 01. marec 2019

Ústretový a profesionálny prístup. Vďaka za prácu

Ing. Boris Ilić

Jozef Palgút - štvrtok, 28. február 2019

Spolupracoval som s pánom Ilićom už viackrát a zakaždým som bol maximálne spokojný. Teším sa na ďalšiu spoluprácu!

Ing. Boris Ilić

Ivona J. - piatok, 18. január 2019

Profesionálny prístup, ochota a rýchlosť. Jednoducho služba klientovi na najvyššej úrovni. Túto skúsenosť by som rada dopriala aj iným ľuďom. Ďakujem.

Ing. Boris Ilić

Napísať referenciu

Ohodnotiť hypotekárneho špecialistu - Ing. Boris Ilić

Zvoľte počet hviezdičiek

(5 hviezdičiek = najvyšší stupeň spokojnosti)
Certifikovaný hypotekárny špecialista je nezávislý podnikateľ vykonávajúci svoju činnosť na základe zápisu do zoznamu podriadených finančných agentov (PFA) v sektore poskytovania úverov pod svojim prideleným registračným číslom.