Profil: Boris Ilić - Profil makléra

Ing. Boris Ilić

Gepard finance
Nájdem Vám NAJLEPŠIU HYPOTÉKU

Venujem sa výlučne poradenstvu v oblasti hypotekárneho financovania. Na jednom stretnutí a jednom mieste sa dozviete o Vašich reálnych možnostiach v rámci všetkých bánk. Mojim cieľom je zabezpečiť Vám hladké, rýchle a najvýhodnejšie financovanie bývania a udržať najlepšie podmienky počas celej doby splatnosti hypotéky. Každé poradenstvo je pripravené individuálne na základe konkrétnych a špecifických cieľov, možností a požiadaviek klienta. Za moju službu neplatíte nič priamo ani nepriamo, som odmeňovaný bankou. Najväčšia forma uznania je pre mňa spokojný klient, čo dokazuje aj množstvo pozitívnych referencií.

Viac o mne a ponuke mojich služieb sa dočítate na https://www.borisilic.sk/

9
Rokov praxe
420
klientov
92
referencií

Certifikáty a ocenenia

NAPÍSALI O MNE

 1. P. Zaťko 10-06-2024

  Profesionálny prístup, komunikácia a poradenstvo, skutočne skvelá spolupráca počas celého procesu vybavovania prvej a už aj druhej hypotéky. Pána Iliča môžeme len vrele odporúčať!

 2. Jakub Vachalik 10-09-2023

  Chceli by sme sa poďakovať Ing. Ilićovi za pomoc pri sprostredkovaní troch hypotekárnych úverov. Je to profesionál s veľmi trpezlivým prístupom. Dokázal promptne odpovedať na naše otázky, poradiť v každom smere a nájsť riešenie na všetky vzniknuté problémy. Má našu plnú dôveru a nikdy by sme nechceli riešiť hypotéku s nikým iným. Ďakujeme Ivana a Jakub

 3. Královič 14-01-2023

  Dobrý deň , s prácou p.Iliča sme boli veľmi spokojný . Všetko nám vysvetlil tak, aby sme všetkému porozumeli , vrelo odporúčame.

 4. Eva 11-01-2023

  Som veľmi spokojná s prístupom a s vybavenim uveru.

 5. Alexandra Milanova 04-10-2022

  Chcem sa velmi pekne podakovat panovi Ilicovi za pomoc pri vybavovani mojej hypoteky. Velmi ocenujem profesionalny pristup, odbornost a ochotu vysvetlit klientovi vsetky detaily. Pan Ilic ma prijemne vystupovanie, vsetko rychlo vybavil a informoval ma o kazdom kroku. Proaktivne ma kontaktoval ohladom podania ziadosti o hypoteku, aby sme stihli dostat vyhodnejsie uroky. Na moje otazky reagoval vzdy promptne. Pan Ilic je clovek na spravnom mieste a urcite ho budem odporucat mojim znamym.

 6. Hromada 14-09-2022

  Bol som veľmi spokojný s profesionalitou a komunikáciou pána Iliča

 7. M&M 08-07-2022

  Pan Ilic je velmi promptny, napomocny a vzdelany v danom obore a mozem ho len doporucit!

 8. Štefan Rusko 23-03-2022

  Spolupráca s pánom Ilićom bola veľmi dobrá. Oceňujeme jeho profesionálny prístup, rýchlu komunikáciu so všetkými zainteresovanými stranami, spoľahlivosť, odbornosť a pomoc pri riešení hypotekárneho úveru, ako aj všetkého čo súviselo s kúpou nehnuteľnosti. Spolupráca s pánom Ilićom nám ušetrila veľa času. Ďakujeme a určite odporúčame.

 9. Tudikova 03-02-2022

  Dobry den, spolupracu s pánom Iličom si veľmi pochvaľujeme, vážime si jeho flexibilitu, profesionalitu a hlavne vždy pripravenosť riešiť všetky náležitosti, otázky k našemu úveru. Spoločne sme to dobojovali do cieľa :-)

 10. Malovec Vladimír 05-01-2022

  Boli sme veľmi spokojní s prácou pána Ilića, pomohol nám vybaviť všetky potrebné papiere a vybavovačky. Môžeme iba odporúčať

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.