Profil: Boris Ilić - Profil makléra

Ing. Boris Ilić

 • Hypotekárny špecialista
 • Panónska cesta 6 (3-podlažná biela budova oproti Plus7)
 • 851 04 Bratislava
 • boris.ilic@gepardfinance.sk
 • 0911068676
Gepard finance
Nájdem Vám NAJLEPŠIU HYPOTÉKU

Venujem sa výlučne poradenstvu v oblasti hypotekárneho financovania. Na jednom stretnutí a jednom mieste sa dozviete o Vašich reálnych možnostiach v rámci všetkých bánk. Mojim cieľom je zabezpečiť Vám hladké, rýchle a najvýhodnejšie financovanie bývania a udržať najlepšie podmienky počas celej doby splatnosti hypotéky. Každé poradenstvo je pripravené individuálne na základe konkrétnych a špecifických cieľov, možností a požiadaviek klienta. Za moju službu neplatíte nič priamo ani nepriamo, som odmeňovaný bankou. Najväčšia forma uznania je pre mňa spokojný klient, čo dokazuje aj množstvo pozitívnych referencií.

Viac o mne a ponuke mojich služieb sa dočítate na https://www.borisilic.sk/

6
Rokov praxe
150
klientov
81
referencií

Certifikáty a ocenenia

NAPÍSALI O MNE

 1. Lucia Sedláčková 21-02-2020

  Chceli by sme poďakovať pánu Ilićovi za ochotu, ústretovosť a trpezlivosť. Vie pochopiť klienta a vždy ponúkne najlepšiu možnosť. Aj keby sme hľadali niekde inde, vždy vie ponúknuť aj niečo navyše. Ide “extra mile” aby spravil pre klienta maximum. Odporúčame všetkým známym.

 2. Alex 20-02-2020

  "Dobrý deň! Chcem poďakovať p. Iliču za jeho poradenské služby, a rady s postupom pri vybavovaní hypotéky. Všetko bolo jasne, rýchlo a profesionálne. Odporúčam jeho služby všetkým kto chce kúpiť byt na hypotéku. Nadmierna spokojnosť a profesionálny prístup k riešeniam."

 3. -- 18-02-2020

  Spolupráca s pánom Ilićom bola výborná. Jeho profesionálny prístup, rýchla komunikácia, zrozumiteľné vysvetľovania a spoľahlivosť nám ušetrila veľa času a udržala aj psychickú pohodu pri vybavovaní hypotekárneho úveru. Ďakujeme

 4. -- 18-02-2020

  Profesionalny pristup, ustretovost, casova flexibilita. 100% spokojnost.

 5. -- 18-02-2020

  S prácou pána Iliča som bola nadmieru spokojn8. Poradenské služby boli na výbornej úrovni, rýchlo sme našli pre mňa najlepšie riešenie a celý proces aj dotiahli do konca. Spoluprácu s ním môžem len odporučiť

 6. Ivana Krovinová 06-02-2020

  Rada by som vyjadrila poďakovanie za skvelú prácu Vášho poradcu, ktorý po celú dobu komunikácie, osobnej, telefonickej aj mailovej, so mnou a s inštitúciami potrebnými k vybaveniu podkladov, konal profesionálne, ústretovo a hlavne empaticky a popri tom ani raz nezapochyboval o úspechu. V neskutočne krátkom čase dokázal, pre mňa nemožné :-) Ešte raz ,,Veľké Ďakujem" pánovi Borisovi Iličovi a Vám prajem veľa spokojných klientov.

 7. Erika 05-02-2020

  Pán Ilić má veľmi dobrý prístup.Vysvetlil všetko tak aby som všetkému rozumela a bol veľmi ochotný.Ukázal mi všetky možnosti aké mám a odporučil ktorá by bola pre mňa najvýhodnejšia.Môžem ho iba odporučiť.

 8. -- 15-01-2020

  Professional

 9. -- 08-01-2020

  Ďakujem pánovi Ilićovi za super prístup :)

 10. Andrej 03-01-2020

  Odporúčanie na p. Ilića sme dostali od realitného makléra. Jeho služba pre nás nič nestála a ušetrí kopec času, či už obiehaním bánk, alebo radami s postupom pri vybavovaní hypotéky, ktoré by bežný človek musel hľadať na internete.

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.