Profil: Boris Ilić - Profil makléra

Ing. Boris Ilić

Gepard finance
Nájdem Vám NAJLEPŠIU HYPOTÉKU

Venujem sa výlučne poradenstvu v oblasti hypotekárneho financovania. Na jednom stretnutí a jednom mieste sa dozviete o Vašich reálnych možnostiach v rámci všetkých bánk. Mojim cieľom je zabezpečiť Vám hladké, rýchle a najvýhodnejšie financovanie bývania a udržať najlepšie podmienky počas celej doby splatnosti hypotéky. Každé poradenstvo je pripravené individuálne na základe konkrétnych a špecifických cieľov, možností a požiadaviek klienta. Za moju službu neplatíte nič priamo ani nepriamo, som odmeňovaný bankou. Najväčšia forma uznania je pre mňa spokojný klient, čo dokazuje aj množstvo pozitívnych referencií.

Viac o mne a ponuke mojich služieb sa dočítate na https://www.borisilic.sk/

7
Rokov praxe
150
klientov
85
referencií

Certifikáty a ocenenia

NAPÍSALI O MNE

 1. Štefan Rusko 23-03-2022

  Spolupráca s pánom Ilićom bola veľmi dobrá. Oceňujeme jeho profesionálny prístup, rýchlu komunikáciu so všetkými zainteresovanými stranami, spoľahlivosť, odbornosť a pomoc pri riešení hypotekárneho úveru, ako aj všetkého čo súviselo s kúpou nehnuteľnosti. Spolupráca s pánom Ilićom nám ušetrila veľa času. Ďakujeme a určite odporúčame.

 2. Tudikova 03-02-2022

  Dobry den, spolupracu s pánom Iličom si veľmi pochvaľujeme, vážime si jeho flexibilitu, profesionalitu a hlavne vždy pripravenosť riešiť všetky náležitosti, otázky k našemu úveru. Spoločne sme to dobojovali do cieľa :-)

 3. Malovec Vladimír 05-01-2022

  Boli sme veľmi spokojní s prácou pána Ilića, pomohol nám vybaviť všetky potrebné papiere a vybavovačky. Môžeme iba odporúčať

 4. Daniela Kellerová 12-11-2021

  S pánom Ilićom sme boli nesmierne spokojní. Velmi odborne a zároven zrozumitelne nam vedel poradit, vsetky stretnutia vedel zariadit promptne, a vdaka nemu sme mali v celom procese jasno a prehlad. Zaroven velmi rychlo a milo odpovedal na vsetky nase dodatocne otazky. Dakujeme!

 5. Lucia Sedláčková 21-02-2020

  Chceli by sme poďakovať pánu Ilićovi za ochotu, ústretovosť a trpezlivosť. Vie pochopiť klienta a vždy ponúkne najlepšiu možnosť. Aj keby sme hľadali niekde inde, vždy vie ponúknuť aj niečo navyše. Ide “extra mile” aby spravil pre klienta maximum. Odporúčame všetkým známym.

 6. Alex 20-02-2020

  "Dobrý deň! Chcem poďakovať p. Iliču za jeho poradenské služby, a rady s postupom pri vybavovaní hypotéky. Všetko bolo jasne, rýchlo a profesionálne. Odporúčam jeho služby všetkým kto chce kúpiť byt na hypotéku. Nadmierna spokojnosť a profesionálny prístup k riešeniam."

 7. -- 18-02-2020

  Spolupráca s pánom Ilićom bola výborná. Jeho profesionálny prístup, rýchla komunikácia, zrozumiteľné vysvetľovania a spoľahlivosť nám ušetrila veľa času a udržala aj psychickú pohodu pri vybavovaní hypotekárneho úveru. Ďakujeme

 8. -- 18-02-2020

  Profesionalny pristup, ustretovost, casova flexibilita. 100% spokojnost.

 9. -- 18-02-2020

  S prácou pána Iliča som bola nadmieru spokojn8. Poradenské služby boli na výbornej úrovni, rýchlo sme našli pre mňa najlepšie riešenie a celý proces aj dotiahli do konca. Spoluprácu s ním môžem len odporučiť

 10. Ivana Krovinová 06-02-2020

  Rada by som vyjadrila poďakovanie za skvelú prácu Vášho poradcu, ktorý po celú dobu komunikácie, osobnej, telefonickej aj mailovej, so mnou a s inštitúciami potrebnými k vybaveniu podkladov, konal profesionálne, ústretovo a hlavne empaticky a popri tom ani raz nezapochyboval o úspechu. V neskutočne krátkom čase dokázal, pre mňa nemožné :-) Ešte raz ,,Veľké Ďakujem" pánovi Borisovi Iličovi a Vám prajem veľa spokojných klientov.

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.