Profil: Boris Ilić - Profil makléra

Ing. Boris Ilić

Gepard finance
Nájdem Vám NAJLEPŠIU HYPOTÉKU

Venujem sa výlučne poradenstvu v oblasti hypotekárneho financovania. Na jednom stretnutí a jednom mieste sa dozviete o Vašich reálnych možnostiach v rámci všetkých bánk. Mojim cieľom je zabezpečiť Vám hladké, rýchle a najvýhodnejšie financovanie bývania a udržať najlepšie podmienky počas celej doby splatnosti hypotéky. Každé poradenstvo je pripravené individuálne na základe konkrétnych a špecifických cieľov, možností a požiadaviek klienta. Za moju službu neplatíte nič priamo ani nepriamo, som odmeňovaný bankou. Najväčšia forma uznania je pre mňa spokojný klient, čo dokazuje aj množstvo pozitívnych referencií.

Viac o mne a ponuke mojich služieb sa dočítate na https://www.borisilic.sk/

8
Rokov praxe
420
klientov
90
referencií

Certifikáty a ocenenia

NAPÍSALI O MNE

 1. Královič 14-01-2023

  Dobrý deň , s prácou p.Iliča sme boli veľmi spokojný . Všetko nám vysvetlil tak, aby sme všetkému porozumeli , vrelo odporúčame.

 2. Eva 11-01-2023

  Som veľmi spokojná s prístupom a s vybavenim uveru.

 3. Alexandra Milanova 04-10-2022

  Chcem sa velmi pekne podakovat panovi Ilicovi za pomoc pri vybavovani mojej hypoteky. Velmi ocenujem profesionalny pristup, odbornost a ochotu vysvetlit klientovi vsetky detaily. Pan Ilic ma prijemne vystupovanie, vsetko rychlo vybavil a informoval ma o kazdom kroku. Proaktivne ma kontaktoval ohladom podania ziadosti o hypoteku, aby sme stihli dostat vyhodnejsie uroky. Na moje otazky reagoval vzdy promptne. Pan Ilic je clovek na spravnom mieste a urcite ho budem odporucat mojim znamym.

 4. Hromada 14-09-2022

  Bol som veľmi spokojný s profesionalitou a komunikáciou pána Iliča

 5. M&M 08-07-2022

  Pan Ilic je velmi promptny, napomocny a vzdelany v danom obore a mozem ho len doporucit!

 6. Štefan Rusko 23-03-2022

  Spolupráca s pánom Ilićom bola veľmi dobrá. Oceňujeme jeho profesionálny prístup, rýchlu komunikáciu so všetkými zainteresovanými stranami, spoľahlivosť, odbornosť a pomoc pri riešení hypotekárneho úveru, ako aj všetkého čo súviselo s kúpou nehnuteľnosti. Spolupráca s pánom Ilićom nám ušetrila veľa času. Ďakujeme a určite odporúčame.

 7. Tudikova 03-02-2022

  Dobry den, spolupracu s pánom Iličom si veľmi pochvaľujeme, vážime si jeho flexibilitu, profesionalitu a hlavne vždy pripravenosť riešiť všetky náležitosti, otázky k našemu úveru. Spoločne sme to dobojovali do cieľa :-)

 8. Malovec Vladimír 05-01-2022

  Boli sme veľmi spokojní s prácou pána Ilića, pomohol nám vybaviť všetky potrebné papiere a vybavovačky. Môžeme iba odporúčať

 9. Daniela Kellerová 12-11-2021

  S pánom Ilićom sme boli nesmierne spokojní. Velmi odborne a zároven zrozumitelne nam vedel poradit, vsetky stretnutia vedel zariadit promptne, a vdaka nemu sme mali v celom procese jasno a prehlad. Zaroven velmi rychlo a milo odpovedal na vsetky nase dodatocne otazky. Dakujeme!

 10. Lucia Sedláčková 21-02-2020

  Chceli by sme poďakovať pánu Ilićovi za ochotu, ústretovosť a trpezlivosť. Vie pochopiť klienta a vždy ponúkne najlepšiu možnosť. Aj keby sme hľadali niekde inde, vždy vie ponúknuť aj niečo navyše. Ide “extra mile” aby spravil pre klienta maximum. Odporúčame všetkým známym.

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.