Ing. Boris Ilić

hypotekárny špecialista
Panónska cesta 6 (3-podlažná biela budova oproti Plus7)
851 04 Bratislava
Mobil: +421 911 068 676

Vo financiách pôsobím 7 rokov. Začínal som v oblasti korporátnych financií,následne som pôsobil ako finančný sprostredkovateľ, pričom som zastrešoval všetky sektory finančného trhu. Najzaujímavejšou však bola pre mňa vždy oblasť financovania bývania. Mojim cieľom je hájiť záujmy klientov a poskytovať im transparentné informácie.


REFERENCIE OD KLIENTOV:

"Rada by som vyjadrila poďakovanie za skvelú prácu Vášho poradcu, ktorý po celú dobu komunikácie, osobnej, telefonickej aj mailovej, so mnou a s inštitúciami potrebnými k vybaveniu podkladov, konal profesionálne, ústretovo a hlavne empaticky a popri tom ani raz nezapochyboval o úspechu. V neskutočne krátkom čase dokázal, pre mňa nemožné :-) Ešte raz ,,Veľké Ďakujem" pánovi Borisovi Iličovi a Vám prajem veľa spokojných klientov. S pozdravom,"

Ivana Krovinová

Andrej - piatok, 03. január 2020

Odporúčanie na p. Ilića sme dostali od realitného makléra. Jeho služba pre nás nič nestála a ušetrí kopec času, či už obiehaním bánk, alebo radami s postupom pri vybavovaní hypotéky, ktoré by bežný človek musel hľadať na internete.

Ing. Boris Ilić

- - utorok, 03. december 2019

Vďaka skúsenostiam p.Ilića celý proces vybavovania hypotéky prebehol hladko aj napriek pomalému vybavovaniu zo strany banky Čo si veľmi cením tak bol vysoký stupeň proaktivity a úprimnej snahy pomôcť klientovi. Služby p.Ilića budem odporúčať aj známym.

Ing. Boris Ilić

- - utorok, 03. december 2019

S prácou pána Iliča som bol nadmieru spokojný. Poradenské služby boli na výbornej úrovni, rýchlo sme našli pre mňa najlepšie riešenie a celý proces aj dotiahli do konca. Spoluprácu s ním môžem len odporučiť

Ing. Boris Ilić

- - štvrtok, 14. november 2019

So sluzbami p.Ilica sme boli nadmieru spokojni, vybavil nam take podmienky, ake slubil, za co sme velmi vdacni. Odporucili sme ho aj nasim kamosom, ktori su tiez spokojni so sluzbami. Takze hodnotime na 10 :)

Ing. Boris Ilić

Starovičovci - štvrtok, 14. november 2019

Naše prvé hodnotenie sa stratilo niekde vo virtuálnom svete, takže stručne: Pán Ilič je jeden skvelý mladý muž, ktorý pracoval s nami maximálne profesionálne a pritom ľudsky. Vyriešili sme s ním úplne všetko, aj vtedy keď "nefungovala" maklérka, pomohol, lebo to vie. Už sme s ním mali v minulosti skúsenosť, takže naša voľba bola jasná. Už sme ho odporučili našim známym a odporúčame všetkými desiatimi aj ostatným.

Ing. Boris Ilić

- - streda, 06. november 2019

So sluzbami p. Ilica sme boli spokojni, vsetko prebehlo bez problemov od zaciatku do konca, aj ked sme zmenili vyhliadnutu nehnutelnost tesne pred podpisom hypotekarnych zmluv , promptne tuto situaciu vyriesil k nasej spokojnosti. Dakujeme za trpezlivost. Jeho sluzby urcite odporucame.

Ing. Boris Ilić

- - streda, 06. november 2019

Vysoko profesionalny pristup p. Illica a velka spokojnost. Odbornost, profesionalita a korektnost je ojedinelá a patrí medzi to najlepšie nielen na Slovensku. Uprimne doporučujem jeho služby každému. Touto cestou sa mu chcem srdecne podakovat a popriat mu len to najlepsie. Srdecna vdaka!

Ing. Boris Ilić

- - streda, 06. november 2019

Skvelý a vysoko profesionálny prístup. Vrelo odporúčam. Aj touto cestou sa chcem p.Iličovi poďakovať,že nám pomohol splniť si náš sen,ktorý bol vlastné bývanie.

Ing. Boris Ilić

Michal - streda, 02. október 2019

Vecný a odborný prístup. Ďakujeme za vypracovanie viacerých ponúk naraz. Celkom rýchle vybavenie hypotéky. Páčil sa mi aj konštruktívny prístup k riešeniam.

Ing. Boris Ilić

Zoltán Bodnár - streda, 02. október 2019

Boris Ilić nám svoje finančné služby/ poradenstvo neposkytoval prvý raz. Ako vždy, aj teraz sme boli spokojní. Spolupráca bola korektná, komplexná, ochotne nám zodpovedal naše otázky, poskytol všetky informácie a vysvetlil postup. Jeho sprevádzanie celým procesom získavania hypotekárneho úveru bolo pre nás veľkým prínosom. Ďakujem.

Ing. Boris Ilić

Napísať referenciu

Ohodnotiť hypotekárneho špecialistu - Ing. Boris Ilić

Zvoľte počet hviezdičiek

(5 hviezdičiek = najvyšší stupeň spokojnosti)
Certifikovaný hypotekárny špecialista je nezávislý podnikateľ vykonávajúci svoju činnosť na základe zápisu do zoznamu podriadených finančných agentov (PFA) v sektore poskytovania úverov pod svojim prideleným registračným číslom.