Profil: Andrea Šlosárová - Profil makléra

Andrea Šlosárová

 • Hypotekárny špecialista
 • Panónska cesta 6 (3-podlažná biela budova oproti Plus 7)
 • 851 04 Bratislava
 • andrea.slosarova@gepardfinance.sk
 • +421 903 421 078
Gepard finance

Do finančného sveta som vstúpila v roku 2007. Po rokoch som si uvedomila, že pomoc klientom s financovaním ich bývania je oblasť, ktorej sa chcem venovať naplno. Byť v tíme Gepard Finance, jednotkou v poskytovaní hypotekárneho poradenstva, je pre mňa česť. Pre svojich klientov hľadám vzdy to najlepšie riešenie, aby ich vysnívané bývanie bolo realitou. Aj následný servis, úprava podmienok podľa aktuálnej situácie na trhu je sféra v ktorej som klientom vždy k dispozícii. S nadšením zastrešujem celú administratívu, tak aby som klienta čo najviac odbremenila. Kataster, poistenie nehnuteľnosti, či vinkulaciu považujte za vybavené. Spokojný klient je mojím hnacím motorom. 

1
Rokov praxe
121
klientov
2
referencií

NAPÍSALI O MNE

 1. Dávid 06-03-2022

  Spolupráca s pani Šlosárovou bola veľmi príjemná a rýchla. Na začiatku nám bolo všetko dôkladne vysvetlené, následne sme sa riadili len krokmi a termínmi, ktoré nám boli dopredu naplánované. Pri refinancovaní hypotéky vrelo odporúčam túto spoluprácu.

 2. Miroslav 02-12-2021

  Pani Slosarova ma odborne previedla procesom optimalizacie mojej hypoteky a vybavila vsetky zalezitosti ktore mi podstatne zvysili komfort v danom procese. Co musim ale najviac vyzdvihnut je minimum casu, ktory som musel obetovat. Vsetko sa vybavilo v podstate za par minut a ostalo mi viac casu na rodinu. Dakujem!

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.