Profil: Alica Sviteková - Profil makléra

Ing. Alica Sviteková

Gepard finance
Nájdem Vám NAJLEPŠIU HYPOTÉKU

Vo finančníctve pracujem nepretržite od r. 2000 na rôznych pozíciách zameraných na obchod a starostlivosť o klienta. Po 15-tich rokoch svojej úspešnej kariéry v banke som sa rozhodla prejsť na „druhú stranu“ – stranu klienta. Riešiť hypotekárny úver je pre každého významné životné rozhodnutie, a práve preto som veľmi rada, že pri tomto dôležitom kroku Vám viem byť nápomocná a v rámci celého procesu Vám zabezpečiť korektné poradenstvo a servis. Najväčšou odmenou za moju prácu je komfortné zvládnutie obchodu až do konca a spokojný klient.

Teším sa na našu budúcu spoluprácu.

24
Rokov praxe
473
klientov
30
referencií

NAPÍSALI O MNE

 1. Peter 27-07-2022

  Prijemna sikovna a spolahliva - nevymenil by som za ziadnu inu :) Dakujeme za pomoc.

 2. Dominika 07-07-2022

  S pani Svitekovou som bola nesmierne spokojná. Hypotéka prebehla v poriadku a pani Sviteková dokázala nájsť najlepšie možnosti, aby sme mali všetko rýchlo vybavené. Vždy všetko dopodrobna vysvetlila a bola nápomocná v akejkoľvek situácii. Odporúčam všetkými desiatimi a kontakt posúvam ďalej :)

 3. Martina 31-03-2022

  Veľká spokojnosť :-)

 4. Petra Ilićová 07-03-2022

  Veľmi si chválim pani Svitekovú, bojovala s nami od októbra 2021 až do teraz, marec 2022. Asi 10x krát som hovorila ze všetko zrušíme že ja to vzdávam ale pani Sviteková sa nechcela vzdať a išla do toho naplno. Stretli sme sa z exekúciou, dražbou ktorá bola pozastavená, ja som mala nove zamestnanie (skúšobná doba 3 mes...), manžel je zahraničný Slovak... Veľa problémov ale pani Sviteková všetko vybavila a mi máme splnení sen a od 19.02.2022. bývame v tom vysnívanom byte. Bez nej by to nebolo možne. Teplo odporúčam pani Svitekovú lebo v živote tak vytrvalú osobu som nestretla. Ďakujem krásne na všetkom čo ste pre nás spravila.

 5. Martina Lamos 01-03-2022

  Pani Alicka je absolutny profesional a ma prehlad v tom, comu sa venuje. Veci riesi s prehladom a ja sama som nesmierne spokojna vo vsetkom, do coho sme sa pustili. A vdaka nej uz byvam vo svojom vysnivanom domceku

 6. LINDA 07-01-2022

  Veľmi milá a vždy nápomocná v každej mojej žiadosti.

 7. Tomáš tahotný 15-12-2021

  Spokojnosť

 8. Milos & Linda 02-12-2021

  Z nasej strany velka spokojnost s p. Svitekovou. Vzdy sme boli informovani o kazdom kroku ohladom vybavovania hypoteky, na kazdu otazku sme dostali jasnu a presnu odpoved, pani maklerka nam bola zakazdym napomocna, komunikacia na jednotku. Vysledkom bola vybavena hypoteka podla nasho zelania. Urcite vyuzijeme sluzby p. Svitekovej aj v buducnosti.

 9. Mariyana K. 12-11-2021

  Pani Svitekova je oveľa viac ako profesionálka. Spoľahliva, veľmi napomocna, vždy ponúkne riešenie akéhokoľvek problému. Toto je profesionál, na ktorého sa môžete spoľahnúť a ktorému sa môžete dôverovať . Násla pre mňa najlepšie riešenie a som veľmi vďačna. Odporúčam vzdy každému, kto hľadá riešenie hypotéky.

 10. Michal 09-02-2021

  Skvela praca Alica, dakujem

Rezervujte si termín bezplatnej konzultácie

Nechajte mi kontakt a rád sa vám ozvem.