• Zelené Terasy Devín

     

     

 

 

 

Ideálne miesto pre váš rodinný život

Devín je považovaný za jednu z najkrajších lokalít Bratislavy, ktorá svojim koloritom oslovuje aj tých najnáročnejších. Poskytuje maximálny komfort občianskej vybavenosti - školy, škôlky, obchody, služby, námestie s kostolom, reštaurácie, kaviarne, ale aj zdravotnícke a kultúrne zariadenia. Okolie ponúka prekrásne prírodné scenérie, zaujímavé cyklistické trate medzinárodného charakteru, turistické chodníky, blízkosť chránenej krajinnej oblasti s jedinečnou faunou a flórou. Kúsok od domu môžete splavovať rieku alebo sa rovno z prístavu vydať na výlet do Hainburgu či Bratislavy. Devín je zároveň ako časť Bratislavy obsluhovaný mestskou hromadnou dopravou, v jeho bezprostrednej blízkosti je vybudovaný diaľničný obchvat a centrum mesta je vzdialené 15 minút autom. Jednoducho všetko, čo vám uľahčí a spríjemní život máte po ruke a pritom bývate v prírode.

 

Pozemky - Najlepší priestor pre domov

Na pozemku s výhľadom na Devín môže vyrásť aj vaše rodinné sídlo. V lone prírody budú vašimi vernými spoločníkmi len slnečné lúče a čistý vzduch. V tejto výnimočnej lokalite môžete obdivovať krásy lesného parku priamo z okna alebo si vyjsť na romantickú prechádzku, relaxovať pri rybárčení, korčuľovaní, behaní alebo turistike a pritom stále mať na dosah pohodlie mesta. Projekt poskytuje aj možnosť spájania pozemkov a vytvorenia rozľahlého priestoru na veľkorysé stavebné plány. Infraštruktúra a dostupnosť pozemkov sú plne zabezpečené, k dispozícii je kompletná privátna príjazdová komunikácia, splašková kanalizácia, dažďová kanalizácia, vodovodná prípojka, plynová prípojka, elektrická prípojka nízkeho napätia, optické pripojenie televízneho a internetového signálu.

DOKONALÉ RODINNÉ BÝVANIE - Domy a byty s terasami

V ďalšej fáze projektu Zelené Terasy Devín vyrastie dokonalá zóna pre rodinný život. Tvoriť ju bude jeden dvojpodlažný rodinný dom a tri trojpodlažné obytné domy, ktorých každé podlažie bude slúžiť ako samostatná bytová jednotka. Západná orientácia svahu zabezpečuje prísun slnečnej energie po celý deň. Poloha domov je orientovaná mierne na juh, aby všetky byty ponúkali atraktívny výhľad do malebného údolia spájajúceho Dunaj a kopce nad Hainburgom. Radosť z rodinného bývania umocňujú súkromné záhradky v teréne a vlastné parkovacie miesta priamo pred domom.

 

PREFINANCOVANIE NEHNUTEĽNOSTI - KONTAKTNÁ OSOBA: 

Ing. Radoslav PAPÁNEK
manažér | hypotekárny maklér 
Pribinova 19, 811 09 Bratislava
www.gepardfinance.sk/radoslav-papanek
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Mobil: + 421 905 335 485

INFORMÁCIE A PREDAJ POZEMKOV A DOMOV ZELENÉ TERASY DEVÍN - KONTAKT:
Dvořákovo nábrežie 10, 811 02 Bratislava
www.zeleneterasydevin.sk
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Mobil: +421 2 59 41 82 00