Ing. Vincent Gedai

hypotekárny špecialista
Panónska cesta 6 (3-podlažná biela budova oproti Plus7)
851 04 Bratislava
Mobil: +421 911 421 184

Hypotekárnym úverom sa profesionálne venujem už viac ako 10 rokov a získané skúsenosti som úspešne využíval nielen ako hypotekárny špecialista, ale taktiež pri nastavovaní kompletných podmienok hypotekárneho financovania ako retailový špecialista pre partnerské DVP projekty. V nadväznosti na množstvo rôznych zaujímavých prípadov, s ktorými som sa počas tohto obdobia stretol, sa moja práca stala pre mňa zároveň záľubou. Preto je mojou prioritou ponúknuť Vám objektívne riešenia k získaniu vysnívaného bývania a bez zbytočného stresu Vás previesť jednotlivými fázami.


Dominika Karaskova - streda, 11. júl 2018

Ocenujem velmi pro-klientsky pristup a bezproblemovy priebeh. Urcite by som pana Gedaia odporucila aj znamym.

Ing. Vincent Gedai

Roman Rehak - streda, 11. júl 2018

Maximalna spokojnost, profesionalny pristup, vzdy ustretovy a ochotny odpovedat na nase otazky. Hodnotenie 1*

Ing. Vincent Gedai

Roman Smatana - streda, 11. júl 2018

Chcel by som spolu s manželkou veľmi poďakovať pánovi Gedaiovi za jeho pomoc s vybavením hypotéky.
Vďaka jeho odborným radám a odporúčaniam sme dostali veľmi výhodnú hypotéku, ktorá bola vysoko nad našim očakávaním.
Určite odporúčame každému.

Ing. Vincent Gedai

Radoslava Pacigová - štvrtok, 28. jún 2018

Fantastická a profesionálna spolupráca, nie je čo vytknúť. Ďakujeme Pacigovci

Ing. Vincent Gedai

Peter Bielik - štvrtok, 28. jún 2018

S pánom Gedaiom som bol veľmi spokojný pre jeho profesionálny prístup ku klientovi.

Ing. Vincent Gedai

Lucia Klegová - štvrtok, 28. jún 2018

Maximalna spokojnost, profesionalita, ustretovost, odbornost. Odporucam nielen svojim znamym, ale kazdemu, kto potrebuje riesit otazku byvania a s tym suvisiach potrieb!

Ing. Vincent Gedai

Adriana Gogová - štvrtok, 28. jún 2018

p. Gedai je vynikajúci profesionál s maximálne ústretovým prístupom. Určite ho budem odporúčať a v budúcnosti opäť využijem jeho služby.

Ing. Vincent Gedai

Lukáš Manduch - štvrtok, 28. jún 2018

Pán Gedai nám poskytol profesionálne služby pri vybavovaní našej hypotéky od začiaku až do samého konca. Veľmi sme ocenili hlavne jeho ľudský prístup, trpezlivosť a ochotu nájsť spoločnú reč za všetkých okolností. Prioritou bol pre nás čas, ktorý sme voľbou poradcu pri hypotéke určite využili lepšie, ako pracne obiehať všetky banky a porovnávať ich ponuky. Do budúcnosti sa určite obrátime na p. Gedaia opäť (napr. pri refinancovaní) a takisto ho s radosťou odporučíme aj nášmu najbližšiemu okoliu. Ďakujeme!

Ing. Vincent Gedai

Brano Knobloch - štvrtok, 28. jún 2018

Pan Gedai je TOP hypotekarny specialista co prakticky vsetko vybavi za Vas a je stale dva kroky popredu. Presne vie komu co treba kedy napisat a poslat v pravy cas a je neskutocna pomoc v celom procese vybavovania hypoteky. Vdaka jeho skvelej pomoci som s hypotekou nemal vobec ziadne starosti a mohol som sa naplno venovat svojej praci. Velmi si cenim s akym minimalnym usilim sa cela kupa nehnutelnosti zrealizovala a to prave vdaka nemu. Jeho skvele kontakty Vam zarucia tie najlepsie podmienky ziskania uveru. Vsetkych desat prstov hore!! Dakujem pan Gedai.

Ing. Vincent Gedai

Tomáš Pšenák - štvrtok, 28. jún 2018

Ďakujem pánovi Gedaiovi za vysoko profesionálny a proklientský prístup k mojim hypotekárnym záležitostiam. S jeho prácou som bol zakaždým mimoriadne spokojný a s radosťou sa na jeho služby budem spoliehať aj v budúcnosti. Vrelo odporúčam každému, kto potrebuje kvalitné poradenstvo a bezproblémový priebeh vybavenia hypotéky.

Ing. Vincent Gedai

Napísať referenciu

Ohodnotiť hypotekárneho špecialistu - Ing. Vincent Gedai

Zvoľte počet hviezdičiek

(5 hviezdičiek = najvyšší stupeň spokojnosti)
Certifikovaný hypotekárny špecialista je nezávislý podnikateľ vykonávajúci svoju činnosť na základe zápisu do zoznamu podriadených finančných agentov (PFA) v sektore poskytovania úverov pod svojim prideleným registračným číslom.