Ing. Vincent Gedai

hypotekárny špecialista
Panónska cesta 6 (3-podlažná biela budova oproti Plus7)
851 04 Bratislava
Mobil: +421 911 421 184

Hypotekárnym úverom sa profesionálne venujem už viac ako 10 rokov a získané skúsenosti som úspešne využíval nielen ako hypotekárny špecialista, ale taktiež pri nastavovaní kompletných podmienok hypotekárneho financovania ako retailový špecialista pre partnerské DVP projekty. V nadväznosti na množstvo rôznych zaujímavých prípadov, s ktorými som sa počas tohto obdobia stretol, sa moja práca stala pre mňa zároveň záľubou. Preto je mojou prioritou ponúknuť Vám objektívne riešenia k získaniu vysnívaného bývania a bez zbytočného stresu Vás previesť jednotlivými fázami.


Gabriela - štvrtok, 09. máj 2019

Radosť spolupracovať, všetko prebehlo veľmi ľahko, bez stresu a hlavne rýchlo, až sa mi tomu nechcelo veriť. Jednoznačne budem odporúčať ďalej, táto služba je pre klientov veľmi veľkým prínosom.

Ing. Vincent Gedai

Veronika - štvrtok, 09. máj 2019

Spolupráca s pánom Gedaiom je na veľmi vysokej a predovšetkým na profesionálnej úrovni. Komplexne vyriešil všetky naše požiadavky, nemusela som sa vôbec o nič starať. Som veľmi rada, že sme stretli práve jeho a určite ho budeme ďalej bez obáv odporúčať. Ešte raz ďakujeme.

Ing. Vincent Gedai

Michal - štvrtok, 09. máj 2019

Pán Gedai bol veľmi profesionálny a pomohol mi nájsť optimálne financovanie, ktoré mi maximálne vyhovuje. Budem určite odporúčať jeho služby.

Michal

Ing. Vincent Gedai

Štefan - pondelok, 29. apríl 2019

Jedným slovom - Profesionál.
Cez hypo, banku, znalecký posudok, kataster, ... až po poistenie nehnuteľnosti - komplexný balík v jednom. Odporúčam všetkými desiatimi ✋?

Ing. Vincent Gedai

Jozef - pondelok, 29. apríl 2019

Dobrý deň,
Veľmi rád by som touto cestou poďakoval za skvelú spoluprácu s Vincentom Gedaiom pri vybavovaní hypotéky na môj RD.

Ing. Vincent Gedai

K Sulavik - piatok, 26. apríl 2019

V pohode.

Ing. Vincent Gedai

Richard Loffler - piatok, 26. apríl 2019

Skvela spolupraca.

Ing. Vincent Gedai

Marek Tholt - štvrtok, 28. február 2019

Bol vždy ústretový, navrhoval zaujímavé riešenia, časovo všetko veľmi dobre zorganizované.
S pozdravom
MT

Ing. Vincent Gedai

Lucia Pivarčiová - štvrtok, 28. február 2019

Pán Gedai pristupoval k našej situácii veľmi citlivo a rozumne. Pomohol nám vyriešiť otázku zefektívnenia výdajov a celkovo sprehľadniť naše financie pomocou refinancovania našich záväzkov. Práca s p. Gedaiom bola skvela a verím,že mu ostaneme verní aj do budúcna :-). Ďakujeme

Ing. Vincent Gedai

Ivan - pondelok, 21. január 2019

Pána Ing. Gedaia chcem pochváliť za profesionálny prístup, poradenstvo a zrozumiteľný spôsob podávania informácií ohľadom čerpania hypotekárneho úveru. Veľmi oceňujem ochotu a pomoc počas vybavovania úveru :)

Ing. Vincent Gedai

Napísať referenciu

Ohodnotiť hypotekárneho špecialistu - Ing. Vincent Gedai

Zvoľte počet hviezdičiek

(5 hviezdičiek = najvyšší stupeň spokojnosti)
Certifikovaný hypotekárny špecialista je nezávislý podnikateľ vykonávajúci svoju činnosť na základe zápisu do zoznamu podriadených finančných agentov (PFA) v sektore poskytovania úverov pod svojim prideleným registračným číslom.