Slavomír Kuzma

 • Hypotekárny špecialista
 • Panónska cesta 6 (3-podlažná biela budova oproti Plus7)
 • 851 04 Bratislava
 • slavomir.kuzma@gepardfinance.sk
 • 0908/871 517
Gepard finance
Nájdem Vám NAJLEPŠIU HYPOTÉKU

Oblasti hypotekárnych úverov sa venujem od roku 2010. Moje cenné skúsenosti som nadobudol z pôsobenia v jednej z našich troch najväčších bánk. Vďaka tomu rozumiem procesu vybavenia, samotného života a aj následného servisu hypotéky detailne a do hĺbky. Vybavovanie financovania bývania je v prípade každého z nás skôr ojedinelou situáciou v živote, preto by mala byť pre nás čo najjednoduchšou, zrozumiteľnou a s tým najlepším výsledkom. Len vtedy bude klient absolútne spokojný, a to je dôvod, prečo túto prácu robím a robím ju s nadšením.

10

Rokov praxe

575

klientov

49

referencií

Certifikácia a ocenenia

Referencie

 1. Lucia 15-11-2019

  P. Kuzma je snom kazdeho kupujuceho. Jeho profesionalny ale zaroven ludsky pristup a ochota hladat najlepsie riesenia a vysvetlovat do detailov kazdy krok, aby to bolo klientovi absolutne jasne ma neskutocne fascinoval. Kedykolvek bol ochotny pomoc a poradit. Hladat riesenia a rozne alternativy. Mal prehlad o ponukach vsetkych bank a pri 90% financovani nehnutelnosti mi vyrokoval tak skvele podmienky ze to bolo az neuveritelne. Mal viziu ako to ma byt a isiel si za tym. A to so mnou naozaj nemal jednoduche. Nehovoriac o tom, ze vsetko do detailov odkontroloval a zabezpecil nad ramec svojich povinnosti, resp. nad ramec ktory standardne hypotekarni specialisti robia. Za mna 10* a odporucanie p. Kuzmu kazdemu, o kom budem vediet ze zvazuje kupu nehnutelnosti. Len vdaka nemu vlastnim svoj prvy dokonaly byt.

 2. Maroš 13-08-2019

  S p. Kuzmom veľká spokojnosť. Spoľahlivý, nápomocný a charakterný prístup, ktorý sa dnes už len tak nevidí. Musím pochváliť prehľad, preto sa nám podarilo vybaviť hypotéku s výbornými podmienkami, aj napriek tomu, že som SZČO. Pán Kuzma ma previedol celým procesom vybavovania, ochotne a trpezlivo vysvetľoval všetky otázky (a niektoré sa aj opakovali, kým som sa v tom zorientoval), bol pri podpisovaní všetkých zmlúv a sám zabezpečil kataster za nás. Odporúčam!

 3. Fodorová Marta 10-06-2019

  Pán Kuzma - vždy ochotný vysvetliť a poradiť. Pomohol mi s vybavením hypotéky a poistky a inými záležitosťami okolo kúpy bytu. Vďaka.

 4. Bažány Miroslav 06-06-2019

  Velmi schopny s perfektnym prehladom a vzdy ochotny venovat klientovi cas.

 5. Katarína 29-04-2019

  Ďakujem za skvelú spoluprácu a pomoc s vybavením hypotéky. Vážim si profesionálnu komunikáciu a spoľahlivosť. Určite odporúčam :)

Viac ako 30000 spokojných klientov, ktorým sme pomohli s hypotékou.

 • Bezplatné služby
 • Profesionálny prístup a servis
 • Bývajte rýchlo a pohodlne s najlepšou hypotékou na trhu

Pomôžeme vám získať najvýhodnejšiu hypotéku

Vyplňte kontaktné údaje a stretnite sa s naším hypotekárnym špecialistom vo vašom regióne, pomôže vám vyjednať tie najlepšie podmienky.Všetky naše služby sú bezplatné