Bc. Miroslav Kollár

hypotekárny špecialista
Kutlíkova 17 (budova Technopol, 10. poschodie)
852 50 Bratislava
Mobil: +421 905 109 976

Vo finančnom sektore pracujem už viac ako 6 rokov, pričom som sa rozhodol venovať hypotekárnemu poradenstvu. Okrem objektívneho a komplexného prehľadu ponúk celého trhu klient získa aj jasnú predstavu o priebehu a celom procese získania úveru. Už po prvom stretnutí nebude hypotéka pre Vás „strašiakom“. Každá hypotéka je svojimi parametrami jedinečná, nechajte si preto bezplatne poradiť pri takom dôležitom rozhodnutí, akým je financovanie vlastného bývania.


PRACOVNÉ SKÚSENOSTI:

3 roky som pracoval v ČSOB banke, kde som získal skúsenosti od klientského pracovníka až po SME špecialistu a následne som prešiel na pozíciu nezávislého hypotekárneho makléra v rámci brokerskej spoločnosti GEPARD FINANCE, s.r.o.

Augusta Martin - piatok, 03. január 2020

100%

Bc. Miroslav Kollár

- - utorok, 03. december 2019

Ďakujem o následnú starostlivosť o moju hypotéku. Vďaka Mirkovi som požiadala svoju banku o znížeie úroku a tým pádom skrátenie splatnosti úveru. Je to človek na svojom mieste!

Bc. Miroslav Kollár

- - utorok, 03. december 2019

Jednoznačne pána Kollára odporúčam. Výborný špecialista s rýchlou spätnou väzbou, efektívnou komunikáciou a skvelými odporúčaniami. Pomohol nám s vybavovaním hypotéky a následne aj s prehodnocovaním úrokovej sadzby úveru. Veľká vďaka, želáme veľa spokojných klientov.

Bc. Miroslav Kollár

Štefaničiak Michal - pondelok, 15. október 2018

Rychle, profesionalne. Spokojnost

Bc. Miroslav Kollár

Maricinková Marianna - pondelok, 11. december 2017

Uzasny a promtny clovek, vzdy napomocny a urobi aj veci navyse pri vybavovani hypo-aby mal istotu,ze vsetko bude v poriadku. Velke DAKUJEM. Odporucim urcite aj dalsim znamym

Bc. Miroslav Kollár

Špavelko Tomáš - utorok, 23. máj 2017

Pán Kollár svojou odbornosťou a ochotou výraznou mierou prispel k bezproblémovému priebehu pri kúpe nášho bytu od výberu hypotéky až po posledné detaily. Ako špecialistu ho môžeme všetkým, ktorí majú záujem o hypotéku len odporučiť.

Bc. Miroslav Kollár

Takáč Michal - utorok, 02. máj 2017

okrem odbornosti, co by malo byt samozrejme a aj bolo, bol neustale nad vecou - vsetko mal pod kontolou. vyzarovala z neho istota a svojim pristupom ma vyrazne casovo odbremenil a co je najdolezitejsie schvalenie produkt doviedol do uspesneho konca. urcite by som ho s cistym svedomim odporucil. dakujem

Bc. Miroslav Kollár

Napísať referenciu

Ohodnotiť hypotekárneho špecialistu - Bc. Miroslav Kollár

Zvoľte počet hviezdičiek

(5 hviezdičiek = najvyšší stupeň spokojnosti)
Certifikovaný hypotekárny špecialista je nezávislý podnikateľ vykonávajúci svoju činnosť na základe zápisu do zoznamu podriadených finančných agentov (PFA) v sektore poskytovania úverov pod svojim prideleným registračným číslom.