Mgr. Ján Humeník

hypotekárny špecialista
Panónska cesta 6 (3-podlažná biela budova oproti Plus7)
851 04 Bratislava
Tel: +421 915 355 640
Mobil: +421 917 153 411

Ušetrím Vám peniaze.
Ušetrím čas a starosti.
Uľahčím rozhodovanie.


Hypotekárnym úverom sa venujem nepretržite od roku 2011 a sú pre mňa už viac záľubou ako prácou. Ako hypotekárny špecialista som pôsobil v dvoch najväčších bankách, v praxi mám za sebou niekoľko stoviek úspešne vyriešených prípadov. Proces vybavenia hypotéky teda poznám dokonale z pozície pracovníka banky, ale taktiež aj z vlastnej pozície žiadateľa o úver.

Výber tej najlepšej a najlacnejšej hypotéky a samotné schválenie žiadosti o úver býva náročné a častokrát aj komplikované, preto je mojou hlavnou prioritou previesť Vás týmto procesom čo najjednoduchšie a najefektívnejšie, pričom kladiem dôraz na úsporu financií a času, tak aby výsledkom bol spokojný klient.

Dzurňák - streda, 07. marec 2018

Veľká vďaka patrí pánovi Humeníkovi.Našiel pre nás to najlepšie,čo bolo aktuálne na trhu.Šikovný,ústretový a mimoriadne nadaný vo svete financii.Vrelo odporúčam.Keby sa dalo,dáme hviezd aj viac,tento človek si to zaslúži.Ešte raz ďakujeme

Mgr. Ján Humeník

Flégr Vladimír - pondelok, 05. marec 2018

výborná spolupráca, profesionalita, ústretovosť. v prípade, že niekto bude potrebovať pomoc hypotekárneho špecialistu, tak určite odporučím

Mgr. Ján Humeník

Vlado - utorok, 13. február 2018

prefosionalny pristup, ustretovost, dobra spolupraca. ak niekto z mojho okolia bude potrebovat poradcu urcite odporucim. este raz dakujem za pomoc pri rieseni hypoteky

Mgr. Ján Humeník

Monika a Marta Šidlíková - nedeľa, 11. február 2018

So službami pri vybavovaní hypotekárneho úveru sme boli maximálne spokojné. Pán Mgr. Ján Humeník je odborník na správnom mieste s profesionálnym prístupom a ochotou.Od samého začiatku až do konca nám všetko vysvetlil aj viac krát. Oporúčame ho ďalej a ešte raz ďakujeme.

Mgr. Ján Humeník

Monika Šidlíková - streda, 07. február 2018

Veľký profesionálny prístup, tak si predstavujem jednanie a pomoc. Ľudský, empatický a ochotný všetko vysvetliť aj viac krát. Vyjadrujem maximálnu spokojnosť. Určite budem odporúčať pre známych, keď si budú chcieť vziať nejakú hypotéku. Odborník na pravom mieste.

Mgr. Ján Humeník

Lucia Abelova - štvrtok, 25. január 2018

Najväčšia spokojnosť - maximálne profesionálny prístup, ochota vo všetkých smeroch, rýchle vybavenie, ponúknuté najlepšie podmienky pre klienta, nie pre firmu. Pán Humeník je ideálny príklad človeka, ktorý sa venuje tomu, čo ho naozaj baví :-) Odporúčam všetkými desiatimi a posúvam len tie najlepšie referencie. Ešte raz mu veľmi pekne ďakujem za všetko.

Mgr. Ján Humeník

Romana - streda, 17. január 2018

Profesionálne vystupovanie, seriózny prístup, rýchle jednanie. Maximálna spokojnosť. Určite odporúčam.

Mgr. Ján Humeník

Katarína Kozáková - utorok, 02. január 2018

Odporúčam pomoc p. Humeníka pri vybavovaní hypotéky; bola som s jeho prácou spokojná.

Mgr. Ján Humeník

Tučániová Beata - utorok, 02. január 2018

Výborná spolupráca

Mgr. Ján Humeník

Bojsová Andrea - utorok, 02. január 2018

Max. spokojnost, mily pristup, ochota poradit, flexibilita, odborník na správnom mieste. Urcite odporucim dalej :) Veľmi milý prístup, ochota poradiť, flexibilita, odborník na správnom mieste. Max. spokojnosť s p. Humeníkom a určite odporučím ďalej :) Vďaka!

Mgr. Ján Humeník

Napísať referenciu

Ohodnotiť hypotekárneho špecialistu - Mgr. Ján Humeník

Zvoľte počet hviezdičiek

(5 hviezdičiek = najvyšší stupeň spokojnosti)
Certifikovaný hypotekárny špecialista je nezávislý podnikateľ vykonávajúci svoju činnosť na základe zápisu do zoznamu podriadených finančných agentov (PFA) v sektore poskytovania úverov pod svojim prideleným registračným číslom.