Mgr. Lenka Šimko (Pačesová)

hypotekárny špecialista
Panónska cesta 6 (3-podlažná biela budova oproti Plus7)
851 04 Bratislava
Mobil: +421 918 547 365

Vo finančníctve som profesionálne nepretržite už od roku 2001. Hypotéky boli vždy mojou srdcovou záležitosťou. Po dlhoročnej úspešnej kariére v banke som sa im rozhodla venovať naplno. Poznám situáciu ako žiadateľ o úver vlastnej hypotéky, nezávislý poradca, ale aj zo strany pracovníka banky, preto Vás dokážem navigovať správnym smerom a venovať sa detailom, ktoré klientom bežne unikajú. Ušetrený čas a peniaze sú u nás samozrejmosťou, mojím hlavným cieľom je však komfortne Vás previezť celým procesom a urobiť Vám z vybavovania hypotéky príjemný zážitok.


JUDr. Ján Ivan - piatok, 13. september 2019

Tym,ze kupujem a predavam nehnutelnosti dost casto, tak som sa stretol s viacerymi odporucaniami na roznych poradcov. Od kedy som spoznal Lenku,tak uz som nikdy nemenil a odporucam dalej,pretoze som presvedceny,ze je absolutny profik vo svojom obore. Vie odpovedat na vsetky otazky a doteraz vsetky nase projekty boli uspesne, preto verim,ze nas caka dlhorocna spolupraca a vela dalsich spokojnych klientov.

Mgr. Lenka Šimko (Pačesová)

Anton - piatok, 13. september 2019

Výborná angažovanosť, odborná znalosť, ľudský prístup, aktuálny trhový prehľad. Preto p. Lenku Šimko odporúčam aj mojim známym.

Mgr. Lenka Šimko (Pačesová)

Viktoria Lukjanova - sobota, 24. august 2019

The best communication so far I had in Slovakia!!!
Ms.Šimko is always in contact with me and dealing with all questions between the bank and me. It's already second time Ms.Šimko is helping me to get mortgage and both times were successful.
Highly recommended specialist!!! Great to have person who can speak perfectly English and can work with foreigners. Every time the communication was nice, smooth, fast and on time. Great job!

Mgr. Lenka Šimko (Pačesová)

Faltičko Pavol - štvrtok, 18. júl 2019

Super komunikacia.

Mgr. Lenka Šimko (Pačesová)

Zelenková Zuzana - štvrtok, 06. jún 2019

Velmi angazovana, rozhladena a komunikacne prijemna poradkyna!

Mgr. Lenka Šimko (Pačesová)

Martin Kovac - streda, 01. máj 2019

Lenku popisujem a poznám ako človeka s vysokým pracovným aj osobnostným potenciálom a výbornou odbornosťou. Spolupracujeme už vyše 5 rokov a mam len a len pozitívnu skúsenosť. Lenka mi pomohla s viacerými problémami spojene s hypotékou.

Na základe horeuvedeného by som chcel Vysloviť a oceniť pozitívnu vlastnosť-feedback hypotekárneho špecialistu - Mgr. Lenka Šimko (Pačesová).

Mgr. Lenka Šimko (Pačesová)

Peter Havrila - utorok, 02. apríl 2019

Super robota, spolahlivost, prisposobivost a ochota.

Mgr. Lenka Šimko (Pačesová)

milka klasova - nedeľa, 24. marec 2019

Maximalne som spokojna s pracou pani Lenky. odporucila mi ju kamaratka. ked som isla za lenkou prvy raz, som mala troska obavy ohladne hypoteky. no ked sme sa stretli, hned bolo jasne, ze obavy boli zbytocne. vsetko mi vysvetlila, vybavila v banke a potom sme spolu isli do banky a hypoteka bez problemu vybavena!!!
...a preto sa dnes mozem vytesovat v novom bytiku v slnecnicach, kde som sa pred nedavnom nastahovala.
velmi pekne dakujem Lenka!
budem odporucat svojimi znamym, aj neznamym napr. FB - slnecnice

Mgr. Lenka Šimko (Pačesová)

Peter Stefula - piatok, 15. marec 2019

Maximalna spokojnost so sluzbami pani Simko. Dokazala vyriesit aj to v com nevedela poradit osobna bankerka. 100% profesionalita v kombinacii s ludskostou a ochotou. Dakujeme!

Mgr. Lenka Šimko (Pačesová)

Tomáš Mácha - štvrtok, 07. marec 2019

S prácou Lenky Šimko som bol maximálne spokojný. Nakoľko som človek, ktorý sa v daných veciach absolútne nevyzná, Lenka bola ochotná, promptná a vždy nápomocná. S jej prácou som bol nadmieru spokojný a s čistým svedomím ju odporučím ďalej. Ďakujem jej za pomoc, bez nej by som dnes v novom dome nebýval.

Mgr. Lenka Šimko (Pačesová)

Napísať referenciu

Ohodnotiť hypotekárneho špecialistu - Mgr. Lenka Šimko (Pačesová)

Zvoľte počet hviezdičiek

(5 hviezdičiek = najvyšší stupeň spokojnosti)
Certifikovaný hypotekárny špecialista je nezávislý podnikateľ vykonávajúci svoju činnosť na základe zápisu do zoznamu podriadených finančných agentov (PFA) v sektore poskytovania úverov pod svojim prideleným registračným číslom.