Mgr. Lenka Šimko (Pačesová)

hypotekárny špecialista
Panónska cesta 6 (3-podlažná biela budova oproti Plus7)
851 04 Bratislava
Mobil: +421 918 547 365

Vo finančníctve som profesionálne nepretržite už od roku 2001. Hypotéky boli vždy mojou srdcovou záležitosťou. Po dlhoročnej úspešnej kariére v banke som sa im rozhodla venovať naplno. Poznám situáciu ako žiadateľ o úver vlastnej hypotéky, nezávislý poradca, ale aj zo strany pracovníka banky, preto Vás dokážem navigovať správnym smerom a venovať sa detailom, ktoré klientom bežne unikajú. Ušetrený čas a peniaze sú u nás samozrejmosťou, mojím hlavným cieľom je však komfortne Vás previezť celým procesom a urobiť Vám z vybavovania hypotéky príjemný zážitok.


miroslav tazky - utorok, 17. december 2019

To sa ani neda opisat aka bola prijemna spolupraca s profesionalom akym je p.Lenka. Odborne poradila a co je skvele tolko veci vybavila , ze ja som len podpisoval papiere ... Prekladam hypoteku stvrtykrat a toto bola najlepsia skusenost - druhykrat s p.Lenkou. ODPORUCAM VRELO a UPRIMNE .

Mgr. Lenka Šimko (Pačesová)

Iveta Ferčíková - štvrtok, 05. december 2019

Spoluprácu s pani Šimko hodnotím veľmi pozitívne a odporučím ju aj mojich známym, rodine. Vďaka jej individuálnemu, profesionálnemu, ľudskému a veľmi príjemnému prístupu sa nám podarilo vybaviť hypotéku expresne rýchlo. Ako ľudí, ktorých frustruje akákoľvek byrokracia spojená s vybavovaní "úradných" záležitostí, si veľmi cením, že sme sa o nič nemuseli starať a mohli sa spoľahnúť na pani Šimko. Zároveň pre nás vždy hľadala riešenie na "mieru", vzhľadom na naše potreby a situáciu. Vrelo odporúčam.

Mgr. Lenka Šimko (Pačesová)

Tatjana Meleg - piatok, 15. november 2019

Without a doubt the best mortgage specialist in Slovakia. Communication is timely and precise. She has ability to bring the best offer on market no matter what. She did for us two mortgages and multiple refinancing oportunities. Highly highly recomended!

Mgr. Lenka Šimko (Pačesová)

Michaela Ivan Reichova - pondelok, 14. október 2019

Lenka ma skvely profesionalny a ludsky pristup. Jej komunikacia je velmi rychla. Sme velmi radi, ze mame prave ju a nikdy by sme nemenili. Vzdy sa na nu viem spolahnut a s jej pracou som na 100% spokojna.

Mgr. Lenka Šimko (Pačesová)

Veronika Naňáková - streda, 09. október 2019

S Pani Lenkou Šimko sme ako s hypotekárnou špecialistkou boli pri vybavovaní hypotéky veľmi spokojní. Jej profesionalitu, prístup, ústretovosť a odbornosť hodnotíme na výbornú a taktiež by sme chceli poukázať na jej veľmi milý a ľudský prístup. Odporúčame ju všetkým :)

Mgr. Lenka Šimko (Pačesová)

Tomas - streda, 09. október 2019

Velmi profesionalny pristup. S Lenkou sa spolupracuje vyborne. Tolka ochota sa dnes uz skutocne nevidi. Neviem si predstavit ineho hypo specialistu. Lenka je profik. Vsetko co treba vybavi, poradi a to v kratkom case. Jednoznacne odporucam vsetkym.

Mgr. Lenka Šimko (Pačesová)

John L D Thompson - štvrtok, 03. október 2019

Lenka is the epitome of excellent service! I have used Lenka’s services on multiple occasions and have always been extremely satisfied. She is professional, proactive, efficient & friendly!! It’s like working with a friend rather than a company!

Mgr. Lenka Šimko (Pačesová)

Katarína - štvrtok, 19. september 2019

Skvelý prístup. Profesionalita a ústretovosť.
Vrelo odporúčam :) Pri hypo je pani Lenka tou správnou voľbou.
Ďakujeme

Mgr. Lenka Šimko (Pačesová)

Adriana Pindešová - utorok, 17. september 2019

Som veľmi spokojná, Lenka je ochotná, milá, profesionálna. Rada s ňou spolupracujem.

Mgr. Lenka Šimko (Pačesová)

Borsigová - pondelok, 16. september 2019

p. Šimko je veľký profesionál , hypotéku vybavila k našej spokojnosti aj ked sme museli kombinovať ako sa dá, všetko od A do Z vybavila v krátkom čase tak že sme už len príšli na podpis zmluvy a môžme sa tešíť z nového bývania pre dcéru :-)

Mgr. Lenka Šimko (Pačesová)

Napísať referenciu

Ohodnotiť hypotekárneho špecialistu - Mgr. Lenka Šimko (Pačesová)

Zvoľte počet hviezdičiek

(5 hviezdičiek = najvyšší stupeň spokojnosti)
Certifikovaný hypotekárny špecialista je nezávislý podnikateľ vykonávajúci svoju činnosť na základe zápisu do zoznamu podriadených finančných agentov (PFA) v sektore poskytovania úverov pod svojim prideleným registračným číslom.