Mgr. Eva Kahajová

hypotekárny špecialista
Panónska cesta 6 (3-podlažná biela budova oproti Plus7)
851 04 Bratislava
Mobil: +421 904 708 610

Ušetrím Vám peniaze.
Ušetrím čas a starosti.
Uľahčím rozhodovanie.


REFERENCIE KLIENTOV:

"So službami som bola veľmi spokojná. Profesionálny prístup ku klientovi, perfektný prehľad o trhu, vysoká časová prispôsobivosť. Plné pokrytie všetkých aktivít súvisiacich s vybavením hypotéky (minimálna návšteva banky, efektívna výmena vstupov, detailný plán aktivít s jasným určerním zodpovedností, aktívna spolupráca s realitnou kanceláriou). Proaktívne upozornenie na riziká celého obchodu. OBROVSKÁ SPOKOJNOSŤ - ODPORÚČAM VŠETKÝM!!!"

Andrea, BA

"Skúsenosť s pani Kahajovou bola veľmi dobrá. Nakoľko sa proces trošku skomplikoval zo strany predávajucej, bola som veľmi rada, že pani Kahajová za nás vyriešila veci v banke, zároveň bola veľmi ústretová ohľadon vysvetlenia všetkých otázok, zodpovedná a rýchla. Perfektný a veľmi profesionálny prístup. Môžem len a len odporučiť."

Michaela, BA

"S pani Kahajovou sa spolupracovalo nad očakávania dobre. V dnešnej dobe je naozaj super, keď nájdete zodpovedného človeka, na ktorého sa môžete spoľahnúť s takou náročnou vecou, akou je hypotéka."

Martin, BA

"Komunikácia na vysokej profesionálnej úrovni, každá otázka bola zrozumiteľne zodpovedaná aj nad rámec zamerania s praktickými radami dobudúcna. Trpezlivosť a ochota nájsť riešenie podľa mojich predstáv (doslova 24 hodín denne). Vyzdvihujem veľmi ľudský prístup s empatických chápaním."

Vladimír, BA

"Vynikajúci servis! Budem pani Kahajovú len odporúčať. Našla pre nás najvýhodnejšie podmienky a všetko zariadila veľmi rýchlo."

Margaréta, BA

"Bola som maximálne spokojná. Komunikácia bola jasná, výstižná a čo je veľmi podstatné pre mňa, pani Kahajová mala aj skvelý ľudsky prístup, čo si nesmierne vážim a budem ju určite aj ďalej odporúčať..."

Petra, BA

"S prácou pani Kahajovej a ponukou práve pre nás sme boli veľmi spokojní. Hľadala pre nás riešenie, ktoré by nám najlepšie vyhovovalo. Sme veľmi spokojní s celou komunikáciou počas riešenia nášho HU. Dokonca aj po podpísaní zmlúv nám pani Kahajová ochotne poradila a pomohla, aj keď to už nebola jej práca. Určite ju budem odporúčať všetkým známym, ak budú hľadat hypotekárneho špecialistu, lebo ona nim naozaj je!"

Katka a Miro, Hviezdoslavov

"Spokojnosť s rýchlosťou vybavovania náležitostí, profesionalitou a priateľským a pozitívnym prístupom ku klientovi. Ochota spolupracovať, promptná  mailová aj telefonická komunikácia a snaha klientovi objasniť a vysvetliť odborné termíny."

Saša, BA

 

Tomáš Bábeľa - pondelok, 04. marec 2019

mily seriozny pristup s prehladom vsetko vysvetli az do konca dakujem Vam

Mgr. Eva Kahajová

Mihaljevič Tomáš - utorok, 16. október 2018

Chceme sa poďakovať za profesionálny prístup pri kúpe bytu v Bratislave a následne vybavenia hypotéky na kúpu bytu.Potešili nás nielen odborné rady P. Kahajovej ale aj príjemný prístup v kontakte s klientom.
Ďakujeme, s pozdravom Tomáš Mihaljevič

Mgr. Eva Kahajová

Dashutina Svitlana - pondelok, 15. október 2018

Chcem poďakovať pani Kahajovej za jej profesionalitu a zodpovednosť.

Mgr. Eva Kahajová

Kyselová Silvia - utorok, 10. apríl 2018

Som so službami pani Kahajovej veľmi spokojná. Jej prístup si veľmi vážim. Pomohla mi z vybavovaním hypotéky a tak tiež mi tento rok pomohla prefinancovať aby som ušetrila.

Mgr. Eva Kahajová

Kudelás Ľuboš - utorok, 10. apríl 2018

Eva is very kind, supportive and helpfull during all process to get a loan. It is a pleasure to collaborate with her. She can explain all steps in simple way with patience, thus without any special knowledge I was able to understand what is happening and what will be next step in order to buy an apartment Thank you very much. Have a nice day

Mgr. Eva Kahajová

Duffek Juraj - piatok, 02. február 2018

Ďakujem za profesionálny prístup a ochotu

Mgr. Eva Kahajová

Široká Zuzana - štvrtok, 29. jún 2017

Profesionalny pristup a na 100% zohladnene nase poziadavky!! DAKUJEME!!

Mgr. Eva Kahajová

Ciglan Ivan - utorok, 23. máj 2017

Ďakujem za ochotu, nadštandardnú ústretovosť a proaktívny prístup pri zabezpečovaní hypotekárneho úveru. Pre ďalších klientov môžem len odporučiť na spoluprácu.

Mgr. Eva Kahajová

Napísať referenciu

Ohodnotiť hypotekárneho špecialistu - Mgr. Eva Kahajová

Zvoľte počet hviezdičiek

(5 hviezdičiek = najvyšší stupeň spokojnosti)
Certifikovaný hypotekárny špecialista je nezávislý podnikateľ vykonávajúci svoju činnosť na základe zápisu do zoznamu podriadených finančných agentov (PFA) v sektore poskytovania úverov pod svojim prideleným registračným číslom.