• Byty Fuxova

    Fuxova je ideálny bytový projekt pre všetkých, ktorí nechcú robiť kompromisy pri výbere bývania. Výnimočná lokalita, moderná architektúra, perfektná vybavenosť, premyslené dispozície bytov a dostupná cena – to sú top benefity nového projektu.

 

Petržalská lokalita neďaleko Starého mosta poskytuje obyvateľom výbornú dopravnú dostupnosť a bohaté možnosti športového a kultúrneho vyžitia.

Moderné architektonické riešenie robí z projektu jedinečnú a zaujímavú stavbu. Funkčnosť budovy sa však neprejavuje len v exteriéri, Fuxova ponúka 276 bytov – od 1-izbových po 4-izbové. Kvalitné a efektívne dispozície uspokoja potreby aj tých najnáročnejších klientov. Dokonalý komfort dotvárajú podzemné garáže a 4 000 m2 zelene, ktorej súčasťou je veľké detské ihrisko. Život a správnu pohodu do projektu vnesie tiež recepcia na prízemí s 24-hodinovou službou a menšie obchodné priestory.

Pôžitok z bývania na Fuxovej umocňuje výhľad na Chorvátske rameno alebo na centrum mesta a Bratislavský hrad, vďaka čomu cítiť staromestskú atmosféru aj na petržalskej strane Dunaja. Ak sa však rozhodnete pre návštevu historického centra, stačí prejsť cez Starý most či využiť zastávky autobusov a električiek, ktoré nájdete priamo pred domom.

Fuxova poteší svojou polohou aj všetkých nadšencov športu a zelene. Len pár metrov od domu je Chorvátske rameno so svojou upravenou promenádou.  O niekoľko minút ďalej sa nachádza hrádza, ktorá poskytuje kilometre trás pre všetkých cyklistov, korčuliarov i bežcov. Neďaleko od Fuxovej sa na plochách lužného lesa rozprestiera Sad Janka Kráľa, ktorý je najstarším verejným parkom v strednej Európe a ideálnym miestom pre aktívny aj pasívny oddych. 

 

Projekt: Bytový dom sa vyznačuje čistými líniami a elegantnou farebnosťou s charakteristickým detailom zaoblených šambrán okolo okien. Projekt ponúkne vysokú kvalitu štandardu, perfektnú vybavenosť a unikátne výhľady.

Výška stavby: 75 m

Počet poschodí: 23

Počet bytov: 276

Byty: 1- až 4-izbové, od 34 m2 do 96,49 m2

Lodžie a terasy: od 2,89 m2 do 6,50 m2

Skladové priestory: 768 m2

Počet parkovacích státí v garáži: 258

Počet vonkajších parkovacích státí: 51

Retail - obchody a služby: 326 m2 + 58 m2 terasa

Zeleň a detské ihrisko: 4 000 m2

24-hodinová recepcia

PREFINANCOVANIE NEHNUTEĽNOSTI - KONTAKTNÁ OSOBA: 

Ing. Radoslav PAPÁNEK
manažér | hypotekárny maklér 
Pribinova 19, 811 09 Bratislava
www.gepardfinance.sk/radoslav-papanek
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Mobil: + 421 905 335 485

INFORMÁCIE A PREDAJ BYTOV FUXOVA - KONTAKT:
Showroom FUXOVA
Pribinova 19, 811 09 Bratislava
www.fuxova.sk
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Mobil: + 421 2 594 18 855