Ing. Boris Ilić

hypotekárny špecialista
Panónska cesta 6 (3-podlažná biela budova oproti Plus7)
851 04 Bratislava
Mobil: +421 911 068 676

Vo financiách pôsobím 7 rokov. Začínal som v oblasti korporátnych financií,následne som pôsobil ako finančný sprostredkovateľ, pričom som zastrešoval všetky sektory finančného trhu. Najzaujímavejšou však bola pre mňa vždy oblasť financovania bývania. Mojim cieľom je hájiť záujmy klientov a poskytovať im transparentné informácie.


REFERENCIE OD KLIENTOV:

"Rada by som vyjadrila poďakovanie za skvelú prácu Vášho poradcu, ktorý po celú dobu komunikácie, osobnej, telefonickej aj mailovej, so mnou a s inštitúciami potrebnými k vybaveniu podkladov, konal profesionálne, ústretovo a hlavne empaticky a popri tom ani raz nezapochyboval o úspechu. V neskutočne krátkom čase dokázal, pre mňa nemožné :-) Ešte raz ,,Veľké Ďakujem" pánovi Borisovi Iličovi a Vám prajem veľa spokojných klientov. S pozdravom,"

Ivana Krovinová

Kundrova Andrea - pondelok, 05. marec 2018

Panovi Ilicovi chcem podakovat, pretoze hned od zaciatku vo mne vzbudil doveru, ktoru spolupracou len potvrdil. Nasiel pre mna optimalne riesenie, postupoval profesionalne bez minimalnej zataze pre mna. Vcas vsetko vybavil. Co slubil, to dodrzal. Drzim mu palce a vrelo odporucam. Dakujem. Andrea Kundrova

Ing. Boris Ilić

Žebi Marek - pondelok, 05. marec 2018

Ďakujeme za skvelý a profesionálny prístup pri vybavovaní hypotéky.

Ing. Boris Ilić

Mikláš Marek - pondelok, 05. marec 2018

Poradil nám veľmi dobre, ale najmä profesionálne, všetko nám podrobne vysvetlil a hlavne vybavil všetko potrebné promptne a k našej veľkej spokojnosti.

Ing. Boris Ilić

Kuricová Ľubomíra - pondelok, 05. marec 2018

Chceli by sme poďakovať za skvelý servis a poradenstvo, vyriešenie vzniknutých problémov pri refinacovaní hypoúveru a taktiež za celkovú spoluprácu a komunikáciu zo strany p.Ilica! Drevenní, HV

Ing. Boris Ilić

Tatár Ľudovít - piatok, 02. február 2018

Sme veľmi vďační a bezvýhradne spokojní s výsledkom, ktorý pre nás zabezpečil Boris. Všetko za nás vybavil od A po Z. Pomohol nám prefinancovať hypotéku s výsledkom, ku ktorému by sme sa sami v zdraví určite nedopracovali :) Ušetril nám množstvo času a nervov pri vybavovaní. Odporúčame človeka, ktorý je nielen profesionálom, ale zároveň profesionála, ktorý je človekom. A vidieť, že ho táto práva baví. Ďakujeme!

Ing. Boris Ilić

Ivana Canová - piatok, 02. február 2018

p. Ilič je príjemný a nevtieravý človek, ktorý Vám všetko vysvetlí a poradí

Ing. Boris Ilić

Jozef Palgut - piatok, 02. február 2018

Rad by som sa podakoval p. Ilicovi za vybavenie hypoteky. Ocenujem profesionalny pristup, perfektnu komunikaciu, siroku skalu ponuknutych moznosti a zaroven riesenie site na mieru. Jeho ochota osobne prevziat/odovzdat potrebne dokumenty kvoli usetreniu casu sa len tak nevidi. Vrelo odporucam komukolvek kto potrebuje vybavit hypo.

Ing. Boris Ilić

Marek Hupka - piatok, 02. február 2018

Dakujem za vybavenie úveru a profesionálny prístup

Ing. Boris Ilić

Matúš A - piatok, 02. február 2018

Dakujeme za spolupracu. Napriek komplikovanej situacii, casovej tiesni a castym zmenam sme vdaka Vam vsetko zvladli. Zostavame verni klienti Gepardu a budeme odporucat Vas kontakt vsetkym znamym ktori chcu mat hypoteku bez starosti.

Ing. Boris Ilić

Vladimír Čizmazia - piatok, 02. február 2018

p.Ilič je veľmi spoľahlivý, ochotný ísť v ústreti za každých okolností a je sním dokonalá spolupráca. Ďakujem, Čizmazia

Ing. Boris Ilić

Napísať referenciu

Ohodnotiť hypotekárneho špecialistu - Ing. Boris Ilić

Zvoľte počet hviezdičiek

(5 hviezdičiek = najvyšší stupeň spokojnosti)
Certifikovaný hypotekárny špecialista je nezávislý podnikateľ vykonávajúci svoju činnosť na základe zápisu do zoznamu podriadených finančných agentov (PFA) v sektore poskytovania úverov pod svojim prideleným registračným číslom.