Ing. Boris Ilić

hypotekárny špecialista
Panónska cesta 6 (3-podlažná biela budova oproti Plus7)
851 04 Bratislava
Mobil: +421 911 068 676

Vo financiách pôsobím 7 rokov. Začínal som v oblasti korporátnych financií,následne som pôsobil ako finančný sprostredkovateľ, pričom som zastrešoval všetky sektory finančného trhu. Najzaujímavejšou však bola pre mňa vždy oblasť financovania bývania. Mojim cieľom je hájiť záujmy klientov a poskytovať im transparentné informácie.


REFERENCIE OD KLIENTOV:

"Rada by som vyjadrila poďakovanie za skvelú prácu Vášho poradcu, ktorý po celú dobu komunikácie, osobnej, telefonickej aj mailovej, so mnou a s inštitúciami potrebnými k vybaveniu podkladov, konal profesionálne, ústretovo a hlavne empaticky a popri tom ani raz nezapochyboval o úspechu. V neskutočne krátkom čase dokázal, pre mňa nemožné :-) Ešte raz ,,Veľké Ďakujem" pánovi Borisovi Iličovi a Vám prajem veľa spokojných klientov. S pozdravom,"

Ivana Krovinová

Marek - streda, 02. október 2019

Super spolupraca, profesionalita a vysoka odborna kvalita. Vysoko odporucam, hoci nase skusenosti v odbore financii su nizke, so vsetkym co sme potrebovali nam pomohol a poradil.
Este raz dakujeme.

Ing. Boris Ilić

Vladislav - streda, 02. október 2019

Vsetko nacas, vyborne podmienky, super komunikacia, mozem len odporucit.

Ing. Boris Ilić

Halim - piatok, 02. august 2019

ano pan ilic boris ja som velmi spokojny vybavyli ste mi hypoteku rychlo a bez problemov, dakujem ste profesional :)))

Ing. Boris Ilić

Marek Moravčík - pondelok, 22. júl 2019

Rád by som sa touto cestou poďakoval p. Ilićovi za rýchle vybavenie hypotéky a taktiež za rady, ochotu, dostupnosť aj mimo pracovných dní a hlavne profesionálny a ľudský prístup. Určite p. Ilića odporúčam komukoľvek kto potrebuje vybaviť hypotéku.

Ing. Boris Ilić

Marchalínová Nina - pondelok, 22. júl 2019

Výborná komunikácia, profesionalita. Bola som nadmieru spokojná.

Ing. Boris Ilić

Petráková Katarína - pondelok, 22. júl 2019

Maximálna spokojnosť

Ing. Boris Ilić

Maxim - piatok, 28. jún 2019

Dochvilnost, vysokoprofesionalny pristup a ustretovost.

Ing. Boris Ilić

Michal Graffy - utorok, 11. jún 2019

Je to dobrý špecialista, pomáha vo všetkých oblastiach, príjemne sa s ním komunikuje a rieši akákoľvek problematika. Som rád, že mi pomáhal s riešením hypotéky.

Ing. Boris Ilić

Závodský Maxim - pondelok, 03. jún 2019

ustretovost, dochvilnost, profesionalny pristup

Ing. Boris Ilić

Martin - štvrtok, 09. máj 2019

Touto cestou chcem vyjadriť poďakovanie p. Ilićovi za rýchle vybavenie hypotéky na financovanie nášho bytu. Za jeho ľudský prístup, profesionalitu, vybavenie vhodných podmienok. Pán Ilić nám ušetril množstvo času, keďže nám postačovalo jedno osobné stretnutie na začiatku a druhé v banke pri podpise, zvyšok sme si odkomunikovali emailom alebo telefonicky. Počas celej doby schvaľovania nás informoval o všetkom potrebnom. Rád odporúčim ďalej. Ďakujeme

Ing. Boris Ilić

Napísať referenciu

Ohodnotiť hypotekárneho špecialistu - Ing. Boris Ilić

Zvoľte počet hviezdičiek

(5 hviezdičiek = najvyšší stupeň spokojnosti)
Certifikovaný hypotekárny špecialista je nezávislý podnikateľ vykonávajúci svoju činnosť na základe zápisu do zoznamu podriadených finančných agentov (PFA) v sektore poskytovania úverov pod svojim prideleným registračným číslom.