• Apartmány Karloveské rameno

    Dva architektonicky atraktívne apartmánové objekty budú stáť na brehu rieky v Karloveskej zátoke.

 

Jedinečná lokalita v rámci Bratislavy prináša unikátne spojenie – prírodu kúsok od centra mesta. Výnimočné apartmány obklopené zeleňou na brehu Dunaja, neďaleko historického centra Bratislavy, vám poskytnú nevšedný výhľad na rieku v karloveskej zátoke a chránenú krajinnú oblasť. Môžete si vychutnávať pokoj dunajského ramena a zároveň mestský spôsob života. Všetky tieto príjemné predstavy dokonale zhmotňujú apartmány Karloveské Rameno. Apartmány v pozitívne vnímanej lokalite, ktorá vznikla vďaka prvej fáze projektu.

Architektonické riešenie apartmánov Karloveské Rameno dôsledne využíva prednosti polohy a lokality. Takmer všetky apartmány poskytujú krásny výhľad na karloveskú zátoku, priľahlé dunajské ostrovy, či zelený masív pod Sitinou. Projekt budú tvoriť dva objekty. Pätposchodová budova s 35 apartmánovými bytmi a šesť apartmánov v bezprostrednej blízkosti rieky. Prepojené budú podzemným podlažím určeným na parkovanie, skladové priestory, pivnice a technickú vybavenosť. Parter objektov dotvoria obchodné priestory.

V Karloveskom Ramene nájdete dvoj- až pätizbové apartmány. Tie menšie vás prekvapia presvetlením a priestrannosťou, najväčšie apartmány nádhernými strešnými terasami s dostatkom súkromia a úchvatným výhľadom. Všetky apartmány majú juhozápadnú orientáciu dennej časti smerom na rieku, ktorá zabezpečuje dostatok svetla a hrejivého tepla počas celého dňa. Nočnou časťou sú orientované na sever. Moderná architektúra sa odráža aj v interiéroch. Kuchynská časť je prirodzene prepojená s jedálenskou a obývacou časťou. Dispozičné riešenie dovoľuje aj oddelenie kuchyne od obývačky. Vo všetkých apartmánoch nájdete vysokokvalitné materiály ponúkané v štandarde a nadčasové technologické riešenia.

Samozrejmosťou je perfektná občianska vybavenosť. Potraviny, školy, škôlky, banky, úrady, zastávky električiek aj autobusov, všetko dostupné chôdzou do 10 minút. Veľkou výhodou je aj výborné napojenie na diaľničný obchvat smer Žilina, Praha, Viedeň, Budapešť. Výnimočnosť lokality znásobuje promenáda na nábreží Dunaja a blízkosť vodáckych areálov.

PREFINANCOVANIE NEHNUTEĽNOSTI - KONTAKTNÁ OSOBA: 

Ing. Radoslav PAPÁNEK
manažér | hypotekárny maklér 
Pribinova 19, 811 09 Bratislava
www.gepardfinance.sk/radoslav-papanek
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Mobil: + 421 905 335 485

INFORMÁCIE A PREDAJ APARTMÁNOV KARLOVESKÉ RAMENO - KONTAKT:
Pribinova 19, 811 09 Bratislava
www.karloveskerameno.sk 
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Mobil: +421 2 59 41 82 00