Facebook - Finclub SK
Späť na GEPARD Bratislava Vavrínová

Zuzana Šimonová manažér | hypotekárny maklér

Mojou úlohou a cieľom je poskytnúť Vám komplexné informácie a spolu s Vami nájsť riešenie, ktoré Vás maximálne priblíži k naplneniu Vašej predstavy a zároveň Vám ušetrí čas a zjednoduší život. Povediem Vás krok po kroku k naplneniu Vašich snov. Hypotéka je „príbeh klienta, ako našiel cestu k svojmu bývaniu“ a ten Váš príbeh začína práve TU a teraz. Som tu pre Vás!

Kontakty

Zuzana Šimonová manažér | hypotekárny maklér

Vavrínová 4A 821 03 Bratislava

E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. Mobil: +421 904 837 872

Hypotekárna poradňa: http://www.gepardfinance.sk/poistit-ci-nepoistit-uver

Moja profesionálna dráha v bankovníctve začala už v roku 1992. Naučila som sa budovať vzťah s klientom s empatiou a ľudským prístupom. Vždy hľadám cestu ako dosiahnuť želaný výsledok. Nič nie je pre mňa stratené, viem sa zahryznúť do náročných projektov, aj do zdanlivo neriešiteľných situácií.

Prax ma naučila, že je dôležité klienta vnímať ako partnera, ktorý sa zverí do rúk profesionála a má isté očakávania. Tie Vaše, Vám spolu s Vami pomôžem naplniť. Naučila som sa aktívne počúvať a tak zisťovať, čo klient a jeho rodina potrebuje.

Motto:  „Najlepšia hypotéka otvára dvere Vášho domova.“ 

REFERENCIE OD KLIENTOV:

Vážená pani Šimonová, ďakujem Vám zo srdca v mene celej našej rodiny za doteraz poskytnuté služby a Vašu ochotu. Ďakujem, s úctou."

Peter Rúfus


"Maximálne spokojný aj s prístupom a aj s výsledkom, čo sa týka vybavenia úveru. Podľa mojich predstáv. Profesionálny prístup p. Šimonovej aj z odbornej aj z ľudskej stránky."

Jozef Macsicza

Kontaktný formulár


Captcha obrázek


Certifikovaný maklér je nezávislý podnikateľ vykonávajúci svoju činnosť na základe zápisu do zoznamu podriadených finančných agentov (PFA) v sektore poskytovania úverov pod svojim prideleným registračným číslom.

Close
Close

Register